Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozdravljeni modri dirkači ;))

Pozdravljeni modri dirkači ;))

Uživate na S onč K u, kaj ;))) ??? Je treba bit navihan ;)) Ja, spet mam popravljen čaronalnik, da vas lahko mal prekontroliram al pa pozdravim al pa karkol že… Je kdo doma?? tok tok, halooo!??

Evo mene Razbo!
kje si bil včeri zvečer?A nisi bil v službi?
Ta sobota je pa res pusta tukaj!Ni žive duše nikjer.
Sp

No, Sp. kako?? Sem ti pa že pod naslovom razbo razložu… da dežurstvo ni več sploh ob petkih… iz službe… se razume.
Drgač je pa res švohno… kar čez celi vikend… hmmm, samo iz službe…
No, saj bom jaz tudi kmalu drknil ven ;))
Lp!

Razbo?A si ti security man kje?
Sp

Pokorno javljam, da nihče sedajle ne uživa na SončKu, ampak na onem tam zunaj pa že mogoče , ti medek-medvedek, lump moj…kar izzivaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na pa sem vaju zgrešila za par minutk…kjeeeeeee staaaaaaaa???

Grem dol, na sonček in papat, dober tek tudi vama, če bosta kaj papala in uživajta…cmoka obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Glih kar sem se vrnil s kosila,pa sem vaju oba sfalil zgleda.
pa drugič!
Fejst se imejta oba in uživajta na ali pod Sončkom ;-)))))
Sp

Dober tek tudi tebi, pa da se ti nebi kaj zataknilo ;)))

Sp… security man?? Ne ne, daleč od tega…

Ja, saj jaz grem zdajle… adios amigos ;)))
Lp!

Pa kaj zaboga pol ponoči počneš?
Jaz sam razsajam ponoči,če je sreča mila še kak fak,drugači desanka poje,itd…in vse to džabe seveda!
Sp

Tudi jaz nimam sreče in sem očitno sama tule…kje staaaaa???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Medek, lepo sem se napapala in nič se ni zataknilo…lump-lumpast;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Khe khe ;)))

Lumpa lumpasta ;))))

Tudi tebi lep pozdravčke….in cmoka seveda….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close