Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozdravljeni prijatelji kač…

Pozdravljeni prijatelji kač…

Po dolgem času se spet javljam na raport.
Še sem živa in tudi migam še nekaj.
Miklavž je šel mimo, prva euforija tudi, prvi žur s firmo preživela z manjšim mačkom v soboto.
Zebe kot strela božja in resno razmišljam, da bi si pustila daljšo čupo (daleč je pot od misli do dejanj, a vendarle)

Tole soboto, ki prihaja imam delovno in če vas bo popoldan kaj tu zgoraj, bo najbrž tudi cajt, da kakšno pametno rečemo.
Bodite mi skrajno dobro.
Čaw baw in eno cajno njokov. :o))

Gaia najprej lep pozdravček tebi in tudi full lepih misli in želja, da se zrihtaš in uštimaš tam kjer si zdej….sobota…ja, če boš utegnila kaj do 12 mogoče še kej rata, sicer pa…kdaj drugič.

Pozdrav pa tudi ostali gmajni…od precej izgubljenega Saškota te dni….ko sem najbolj mislil, da bo to my lucky day glede foruma in ostalega in sem se zjutraj ravno namestil k branju, so me “prijetno” presenetili v službi in začeli šraufat po PC-ju in nameščat full nekih novih programov, aplikacij in podobno sranje, jaz tačas delal “peš” na roke in verjemite mi….razlika ni niti približno tako prijetna kot tista med sexom in drkanjem recimo :)))))

No, drka je ravno konec, pa sem se šel še malo sem napast in kej prebrat.

Upam, da bo v četrtek kaj bolj mirno vreme……

Čau.

Čau Gaia sonce moje nebeško, dej se bereva v soboto ! cmoka !!

Hi, kacica, tud jaz bom najbrz na sihtu v soboto, ceprav zelo neprostovoljno.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ojla Gaia. Še dobro, da imaš čas pogledat sem v našo gmajnico :))))))

Jani ni še n’č proslavljal in verjetno kej velik tudi ne bo :)))))

Evo dobro jutro tudi od mene. Sem živ in zdrav delo najbrž samo še ta teden. V petek dedek mraz za tamalo. Drug teden v sredo prvi firmin žur, kasneja pričakiujem še tri. Včeraj plača, danes jo že pol manjka. Božičnica bo. Mraz ko pes. Evo, kratko in jedrnato. Lep pozdrav generejšon. ČAO

ježešna, ne vem
če sem glih ljubitelj kač….

jest rajši pot pod noge ko
kje kakšno ugledam
bohve kdo se bolj koga boji
jest nje al ona mene:))
kr se je škratek nalezu, to škratek Ma..

kokrkol in kjerkol si Gaia
lepo se imej
S.O.S.

teb se pa .. ful dogaja seba :))))))

Lep dan!

Jani

A ti dežurstvo še nisem omenil. Od 24.12 do 31.12 na firmi 24 ur na dan

Sam še Pop ti manjka..hehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Z Matjažom Tankom. Ta ga bo spet tanku he he
Cmoka

A ti to mene cmokaš????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tebe ja, tebe. Evo še enkrat CMOKA

IJuj..ijujj…seba me pa cmoka, seba me pa cmoka..hehehehheeh

Hmm jest te pa še ne bom….tko!Ko boš copatke daleč zabrisal hehehe pol pa ja! Hahahahah

hecam se……………..da nau zameru?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close