Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POženščen moški, pomožačena ženska

POženščen moški, pomožačena ženska


A to so punce.? Men zgledajo da so fantje

človek izraža svoje bistvo skozi svojo energijo, stilom oblačenja, pričeske.. in to se tiče samo njega in nikogar drugega. Pa naj bo ženstvena ženska, možat moški, ženstven moški ali možata ženska.


A to so punce.? Men zgledajo da so fantje
[/quote]

Danes je trend poenotenja, vsi priblizno enaki. Ne razlikujes vec samo na osnovi oblacil 🙂
V dolocenih primerih niti ginekolog ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preprican 🙂

Danes je trend poenotenja, vsi priblizno enaki. Ne razlikujes vec samo na osnovi oblacil 🙂
V dolocenih primerih niti ginekolog ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} preprican 🙂
[/quote]
In zdaj si predstavli npr. da sin pripelje dečkopunco domov predstavit in mamica pa atek takoj pomislita da je pripeljal fanta in da je gej a v resnici je punca in ena taka mama kot sem jaz bi bleknila sto posto kako neumnost. Opozorilo na vidnem mestu im a girl 🙂 bi prišlo prav
Mater sem že stara šele zdaj to vidim..


In zdaj si predstavli npr. da sin pripelje dečkopunco domov predstavit in mamica pa atek takoj pomislita da je pripeljal fanta in da je gej a v resnici je punca in ena taka mama kot sem jaz bi bleknila sto posto kako neumnost. Opozorilo na vidnem mestu im a girl 🙂 bi prišlo prav
Mater sem že stara šele zdaj to vidim..
[/quote]

V tem primeru dobro poslušaj, ko izgovori svoje ime.. pa ne bo nerodnosti.


In zdaj si predstavli npr. da sin pripelje dečkopunco domov predstavit in mamica pa atek takoj pomislita da je pripeljal fanta in da je gej a v resnici je punca in ena taka mama kot sem jaz bi bleknila sto posto kako neumnost. Opozorilo na vidnem mestu im a girl 🙂 bi prišlo prav
Mater sem že stara šele zdaj to vidim..
[/quote]

Hahahah…saj je hecno in zna bit tudi nerodno. Imela sem taksen primer v sluzbi, ko je prisla stranka (starost med 20-25). Po nicemer se ni dalo sklepat katerega je spola.
Najhuje je bilo, da sem morala zelo pazit, kako se izrazam in izbirat besede, iz katerih se ni dalo razbrati, ce govorim zenski ali moskemu.

V tem primeru dobro poslušaj, ko izgovori svoje ime.. pa ne bo nerodnosti.
[/quote]

Ce je kako trendovsko nekonvencionalno ime, tudi to ne pomaga.

Ce je kako trendovsko nekonvencionalno ime, tudi to ne pomaga.
[/quote]
Pa predsodke na stran pa bo..dosti lažje se dihalo. :).

Hahahah…saj je hecno in zna bit tudi nerodno. Imela sem taksen primer v sluzbi, ko je prisla stranka (starost med 20-25). Po nicemer se ni dalo sklepat katerega je spola.
Najhuje je bilo, da sem morala zelo pazit, kako se izrazam in izbirat besede, iz katerih se ni dalo razbrati, ce govorim zenski ali moskemu.
[/quote]
O hudo.. Haha, sej pri stranki moraš pazit in jezik držat. Če bi bilo privat bi jaz kar vprašala Ej a si ti metka Al si Janko 🙂


Pa predsodke na stran pa bo..dosti lažje se dihalo. :).
[/quote]

To niso predsodki – so dejstva.


A to so punce.? Men zgledajo da so fantje
[/quote]

Punce punce
Sem bila nekoč na eni delavnici, kjer je bila ena punca, a izgled in glas kot fant in sem kar buljila vanjo, ker nisem mogla določiti spola. Videti in slišati je bila fantovsko, ko se je predstavila z ženskim imenom sem dojela, da je punca. Mi je bilo pošteno nerodno zaradi buljenja.

Recimo meni so takele prostakinje kot je tale LEa tipične možače.
Tako prostaško govorjenje, popivanje, kajenje, preklinjanje in podobna obnašanja, so zame znak možač.


Lep zapis!

Desi :))). Kaksna feminilna poza in oprava :))).

Neženstvena, možačasta ženska je zame tista, ki počne eno ali več stvari s tega seznama:
je prostaška, preklinja na polno, žali, zmerja ljudi (ja velja tudi, če to počne na monu)
kadi
pije večje količine alkohola, recimo stanka pol litra vina ali več,
vsaka pijana baba je prostakinja na kvadrat
ko se agresivno bori za moškega, recimo, da zmerja ženske, ki menda osvajajo njenega moža
ali pa, da se bori za enega tipa z drugimi ženskami

Poženščen moški:
tak, ki hodi okrog v pajkicah pa ne športa (kolesarji, tekači v pajkicah – to je ok, čudno je,ko gre v službo, šolo v pajkicah)
če se pudra, šminka, …
če ne zna uporabljat vrtalnika, izvajača in takih zadev
če živi na račun mame, žene, partnerke

Razmisljam, koliko sem pozenscen… Recimo tele zelo rad nosim…

[attachment=0]2018-04-17_22h08_49.png[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dokler si, zraven teh hlac, ne das lasulje Ludvika XIV, ni panike 🙂

To nosijo otroci oz pubertetniki. Potem pa ne veš ali je pred tabo deklica ali fantič.

No, lasulje ravno ne… Danes sem k zgornjim hlacam npr. imel ta outfit.

[attachment=2]2018-04-17_22h15_31.png[/attachment]

[attachment=1]2018-04-17_22h15_03.png[/attachment]

[attachment=0]2018-04-17_22h17_26.png[/attachment]

Malo razmisljam… :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj je narobe s človekom, ki na mon lepi svoje fotke, svoje podatke o sebi in familiji, zdaj pa še kake hlače in druga oblačila nosi?
Pa kaj je s tipi? A zdaj so eni že tako trčeni, da morajo po netu razpravljat o tem kake hlače nosijo in slike objavljat?

Saj veš, da Desi vsake toliko kakšno trčeno objavi.

Razmisljam,… koliko sem ze pozenscen. 🙂

Kaj narobe s tem, da clovek naredi malo introspekcije?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Skrajno bolano, da o sebi javno objavljaš vse mogoče podatke, fotke, cunje… to me spominja na Murkota pa še on ne bi na MONu objavljaj podrobnosti o sebi.

Skrajno bolano, da o sebi javno objavljaš vse mogoče podatke, fotke, cunje… to me spominja na Murkota pa še on ne bi na MONu objavljaj podrobnosti o sebi.
[/quote]

Se pac sprejemam do te mere, da se ne pocutim ogrozenega za vsako neumnost, ki jo bi kdo lahko bleknil o meni. Najvecja ovira do svobode so predsodki in skrivanje za masko “spodobnosti”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Malo brezvezna debata. Nikoli v zgodovini niso babe imele tolk možnosti lagodnega življenja, kot danes. Pretekle generacije žensk so morale kr krepko delati za preživetje, na polju, ali pač v tovarnah..Torej ravno nasprotno, kot nevedneži razlagate.

New Report

Close