Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pozitiv vebrejšon

Pozitiv vebrejšon

No, pa sem se skoraj zjokala na življenju.
Kaj mi to delate, banda…škodi mojemu imiđu, da šmrkam in si brišem solze,..joj, joj.

Skratka, vsi tisti novi in vsi tisti stari: hvala vam za vse hudomušne in dobrodušne urice. Dobro sem se znašla v tej vaši gmajni..in kljub večini neznanih osebkov (osebno vas pač ne poznam, razen svetle izjeme Nikite in..nekako ..si mislim..zajčka, hej!!) ste me (nas) krasno sprejeli..in ja, težko se je ločit od prijateljev..

Ampak: born to be wild…mail imate na razpolago, cajt si bom pa tudi našla, ni hudič..in se bom potrudila, da zaplenim šefov PC (sicer pa domača konzerva tudi še nekaj miga, tako,..no…ah, kje sem vas pa sposobna zapustit?!) Taka gobčna baba..

Če bo padel, v širšem in ožjem kontekstu kakšen prelog za srečanje: just let me know..pridem, pa še kakšno rolado prinesem s sabo, hehe.

Cmokaa, kaj enega, en ocean cmokov.

Gaia, jaz bom kratka. Zakaj ? Ker mi je težko . Ampak vem kje te najdem ..in je malo lažje .
zajček te je spravil v srce **
( spet cukr )

Ajde, srce zlato… ne se jokat…Sej jst te mam tut rada…A si kaj dobrega spekla včeraj? In mimogrede…kdaj greš na Andrejev semenj?

Gaia, na življenju te tudi nekaj čaka…

Ja kam pa greš? Pa ja me ne zapustiš lih zdej k smo se najdle?

Kamorkoli že: veselo, polno energije in ne pozabi na nas.

L.

Gaia, sej pravim.. k enkrat padeš not, ne moreš več ven :))) Boš videla da konzerva doma čist dovolj miga za prklopiti se sem in kaj … napisati :))) Ko bo srečanje, pa verjamem, te bomo obvestili vsi, ne samo eden 🙂

Lep petek, pa zmerno veselje ob vračilu na staro delovno mesto… za neki je tud to dober bi rekla naša severnica :))

Jani

zajček, ampak tist, ta boljš cuker.. ne uni.. k zastruplja :))))

Kar jokaj, kar jokaj dete malo. Kaj naj rečem generejšn 60. Lepo mi je bilo se s teboj pogovarjati in brati tvoje vzpodbudne besede drugim. Takšna pupa kot si ti, jih je bolj malo. Zame si bila kot starejša sestra, čuteča, prijazna, ljubeča… V glavnem lepo se imej, se pa slišimo – vsekakor.

Še to. Zame boš vedno mlada dama, zapomni si to!

Kar jokaj, kar jokaj dete malo. To so solze sreče, ker veš, da te veliko ljudi ceni.

Kar jokaj, kar jokaj dete malo…

bomo tko pozitiv vibriral tuki da bo eden od decembrskih mož pripopal
Gaio na NET ne de:)

solze so pa tud za neki dobre – veš se spucajo morebtini strupki,
pa moj prijatu bi rekel dokler se lahko jokamo se zmoremo tudi smejati..
In jest pravim da je SMEH sol življenja – tko

kokrkol kjerkol in kadarkol imej se lepo in prilet naokol pa
magar ko sneta skira ne de..

CMOKA

*z gmajno pa s smehom naprej*

Plan je tak: jutri popoldan z babami, če bojo le-te zatajile, grem z možem (kot v dobrih starih časih, se bova sprehajala ob stojnicah, se držala za rokce, se močila na dežju in žrla napihnjem sladkor)..v nedeljo dopoldan moram pa malega svizca razveselit…in ta je itak..no limits..stara, vadi pare…ma naj mu bo,..Andrejev sejem je samo enkrat letno

Če me kje zagledaš, ti samo pošteno zarjuj!! :o))

Draga Gaia,
ne bom na dolgo, kot ponavadi, ker se
bom s teboj vred raztopila in ker sem, kot
misli večina, jaz res vedno in povsod en
sam sluzast cuker! Bom pa tako: malo sem
te brala, ker nisem imela v času, ko si se
nam priključila resnično nobenega časa.
Nadejam se srečanju in osebnemu poznanstvu.
In to bo mirodajno, cuker gor, cuker dol!

Glede nove službe pa: upam in si močno želim,
da bi bila srečna in zadovoljna. Le človek, ki je
v delu s srcem in z radostjo, opravlja delo tako,
da je zadovoljne sam in da so z njim vred
zadovoljni tudi tisti, ki naj bi bili.

GAIA, SREČNO!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

rebeka, bliže zahodni meji, hehe

Jani..in že komaj čakam, da te vidim.
Bi ti vedel, koliko poooooooozitivnih in extra stvari sem slišala o tebi…
Sam firbec me je. (ampak, če me dobiš na hrbet…ob srečanju…saj ne boš prehud, a?) :o))

:o))))))

Ej, severnica!!

Ja, solze..moj mož pravi, ko me kdaj zasači objokano ob kakšnem filmu (in še to gre ponavadi za filme, kjer so prizadete živali ali otroci): Kaj jokaj, ti ne bo treba toliko lulat!!

Marija..tvoje poste vedno preberem in moram priznat, da me vedno, vsaj nekoliko, če že ne močno, zdrmajo.

Upam, da bo prišel tisti čas, da skupaj nazdravimo in si zazremo v ogledala naše duše…to bo topilo…in mokro bo…uhh…

Pa še eno za na konc:

Ničesar na svetu se nam ni potrebno bati. Stvari moramo le razumeti.
“Marie Curie”

Joj, gaia kaj nam delaš… Jaz imam tudi že celo dopoldne solzne oči… Saj si bo tu kdo še kaj mislil…

Uživaj vikend, lep pozdrav. Uspešen ponedeljek ti želim.

Jaz te že sedaj pogrešam.

:))
viš na odvajanje vode se pa tale škrat ni spomnu – kul

več glav več ve = ..doniš bomo klever ratal

Gaii ornk cmoka da bo ziher nucal !!!

we will be
fighting till the end

for pozitiv vajbrejšn ne de

hahahahahahah :))))) Gaia.. no ja.. zdej da bi se spoznavala na hrbtu, bi blo mal prehudo a ne, vsaj za prvič :))))))

Gaia, kar govorijo o meni je čista neverjetna laž :))))) No nekaj vem… do srečanja bo prišlo, prej ali slej v širšem ali ožjem krogu 🙂

Še enkrat, lep vikend Gaia, ter lep začeteke na novem starem delovnem mestu 🙂 se beremo!

Jani

Sam da ne boš čez padla. Pa bomo pol italjansko trenirali. A se bomo pol lahko večkrat vidle, al ne boš v tej liniji?

Marička!!!!! jest že ne mislim, da bi bila ti kakšen.. cuker.. mat’r, zdej bom bil pa jezen…

Jani resno razmišlja o enem popotovanju do Marije, pa da ji naredi eno spoved, zaradi tega :))

:))))))))))))))) Gaia :))))) ma bom vzel na znanje :))) če bo slučajno kdaj za uporabiti :))))

Lep vikend!

Jani

A češ rečt, da te bom spoznala??? Tiste tvoje slikce, ki si jo poslala na mail, nikakor nisem mogla odpret…edino tisto na internetu (zbor) sem videla…tko da…rečmo, da te poznam bolj »megleno«… In če ne bom pa zad za vsako bjondo žvižgala…

gre Jani torej kedaj gremo:)))) ?

ježešna
Mariči ku jest skoz pravm da jest pojem šugr bluz,
je treba je treba sladkat, najbalj pa takrat ko
vsi neki hočje grenit!!!!!

ja kuko bo pa pol drgač Yin Yang štimal ne de

EVO I ZATO JA POJEM ŠUGR BLUZ-JAAAPP

*Z GMAJNA PA S CUKRAM NAPRIJED*

SLOVARČEK:
gmajna = skupina ta pravih
cuker = smeh, solza, sočutje, prijateljstvo, ljubezen, nasvet, glasba
je hec je življenje -TKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, cmok, knedl, vajbrejšn VSEEEEEEEEEEEEEEEEE
aja pa Butale tud ne de

… sem pozabila , da si od danes dalje bolj ne kot ja tu z nami !
Ma , sej zdej se mi itak zdi , da se bom skor na vsakem koraku spotaknila ob tvojo ježkasto bučko , hi , hi …. ej , Niki je tudi spet ježek – od včeraj :)))

Ko bo stvar s srečanjem resna , te naložim u karavana , pa gremo u boj – Janiju na hrbet ( ga je tolko , da če obe gor skočiva , ga bo še ostalo za druge :)))

Andrejev semenj – če boš v nedeljo , kej pokliči , mi bomo tudi , pa pošljemo mulce mal streljat , Niki bo pa žrla une tafine fritele , njammmmm

aha :)))) vse to ja :))) Kdaj gremo gor? Hm.. spomlad, k ne bo pol metra snega :)))))

New Report

Close