Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Poziv cepljenju otrok s strani sole

Poziv cepljenju otrok s strani sole

Smo ze dobili od ravnatelja mail, poziv k cepljenju, ki ga je poslal solam minister Poklukar..

Poziv, naj se cepijo ucenci in dijaki starejsi od 12 let..

Resno me zanima, starsi?? Kaj boste storili, kaj to pomeni, jaz svojih dveh ne bom dala cepit.. Vecji je 13, mlajsi je 10 in se ZAENKRAT ni v tej skupini, ki se bi naj cepila..

Tudi mi.

Ne bomo cepili otrok.

Ne, ne in še enkrat ne, sama se  ne bom cepila, bom pa dala otroka.. Prosim vas lepo, to še svet ni videl..

Ne, sploh ker to ni nobena garancija, da bodo imeli normalen pouk, ne mislim cepit otroka, potem bo pa kljub temu doma od oktobra do marca.. KAR BO.

Pri nas so vsi cepljeni. To je trenutno edina pot v kolikor toliko normalno življenje. Nikomur pa ne vsiljujem svojega mnenja.

Naša je prebolela. Ima še vedno posledice- ne voha in ne okuša. Ko mine pol leta od  bolezni, jo zagotovo damo cepiti.

Vsak naj se odloča po svoje, vendar se mi vse bolj zdi, da anticepilcev ni strah zaradi cepiva, ampak se s tem upirajo sistemu.

Naj se raje upirajo, ko bodo spet šole zaprte in otroci prilepljeni na ekrane. To bo imelo veliko hujše posledice, kot cepljenje.

Smrt fašistom.

To jim bi odgovoril.

Ljudem ni jasno, da fašizem nikoli ni prinesel miru in svobode.

Vedno je prinesel le nasilje in vojne.

In to tudi že je. Grožnje, ustrahovanje, izsiljevanje, kršenje človekovih pravic…

Zato se vprašajte kaj vam je pomembno za vas in za otroke.

 

Smo skupina 11 otrok prve triade.

Šolali se bodo doma.

Starši bomo plačali (bivšo) učiteljico,ki ni dobila podaljšane pogodbe (te tamlade itak zaposlujejo po urah) da bo z njimi od 8-15:00.

Caa 500 eur na družino.

Počakajte na 31.8 boste videli koliko vlog za šolanje od doma se bo oddalo točno zadnji dan.

Nam pa je pasalo, da je bilo vse zaprto. Preselili smo se na vikend na HR še pravi čas. Otroka sta tiste 2-3 urce dopoldan delala za šolo, midva od doma , mož za svojo firmo in smo lepo chillali. Prav pogrešam.

ne bomo se cepili ne damo cepit otrok. Z nas je to fašizem rpve klase,to nas spominja na hitklerja.. Človek se je rodil svoboden in kot tak naj sam odloča o svojem telesu. pa še lažejo nam mnogi da se kar kadi. mafija podkupljena skorumpirana vglavnem. kdo ve koliko kovčkov denarja so dobili. upokojenci pa po 300 evrov

Ce mi dajo pistolo na glavo, s tem nepreverjenim cepivom ne bi cepila otrok! Pac napises razrednicarski, da ne dajes soglasja za cepljenje, zabvsak slucaj pa otrok se na dan cepljenja doma raje ostane. Na sreco bi moja najstarejsa sele 8 stara, sem prav vesela.

Ni sans, da se moj cepi. Pa kaj je z vami folk, ste čisto zglajzali, da se to sprašujete?  Šolanje na daljavo bo v vsakem primeru, če se boš cepil ali ne.

Ali ti lahko psihiater napiše opravičilo, da se ti ni treba cepit

Seveda ne, sola je obvezna, ko bo pa tako dalec, bodo pa itak  doma vsi, cepljeni in necepljeni.

Sigurno pa ne bo dvojni pouk za ene, ki bodo v soli in druge, ki bodo doma.. Ni šanse, ista pesem bo, kot lani.

Imam dva nad 12 let. Noben ne bo cepljen.

Odgovor na objavo uporabnika
Benz674, 08.07.2021 ob 14:11

Ce mi dajo pistolo na glavo, s tem nepreverjenim cepivom ne bi cepila otrok! Pac napises razrednicarski, da ne dajes soglasja za cepljenje, zabvsak slucaj pa otrok se na dan cepljenja doma raje ostane. Na sreco bi moja najstarejsa sele 8 stara, sem prav vesela.

Ti lahko napišeš razredničarki kar češ.

Cepljenje uzakonijo da je obvezno.

Pridejo en dan med poukom nenajavljeni s policijo.

Postavijo deco v vrsto.

Pocepijo.

Ne upa mrdnit noben.

Ko prileti starš pol ure kasneje iz službe se usajat, mu samo pomahajo z zakonom o obveznem cepljenju pred nosom in čao miško.

Odgovor na objavo uporabnika
jebovasčuk, 08.07.2021 ob 15:11

Ti lahko napišeš razredničarki kar češ.

Cepljenje uzakonijo da je obvezno.

Pridejo en dan med poukom nenajavljeni s policijo.

Postavijo deco v vrsto.

Pocepijo.

Ne upa mrdnit noben.

Ko prileti starš pol ure kasneje iz službe se usajat, mu samo pomahajo z zakonom o obveznem cepljenju pred nosom in čao miško.

Ko debil  sanja o Hitlerju.

 

Nič ne sanjam.

Tak bo.

Mi nismo cepljeni.

Noben.

In noben ne bo, dokler ne pridejo s pajserji po nas.

Pri nas smo preboleli covid, otroka stara 17 in 19 let. Ne bomo se cepili.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi nep., 08.07.2021 ob 13:58

Smrt fašistom.

To jim bi odgovoril.

Ljudem ni jasno, da fašizem nikoli ni prinesel miru in svobode.

Vedno je prinesel le nasilje in vojne.

In to tudi že je. Grožnje, ustrahovanje, izsiljevanje, kršenje človekovih pravic…

Zato se vprašajte kaj vam je pomembno za vas in za otroke.

 

Ti sploh ne veš, kaj je fašizem.

Odgovor na objavo uporabnika
dfzrrt, 08.07.2021 ob 14:05

Smo skupina 11 otrok prve triade.

Šolali se bodo doma.

Starši bomo plačali (bivšo) učiteljico,ki ni dobila podaljšane pogodbe (te tamlade itak zaposlujejo po urah) da bo z njimi od 8-15:00.

Caa 500 eur na družino.

Ženska Bo zaslužila 500 ×11 na mesec????

A ste nori?

Odgovor na objavo uporabnika
Truuška debeluška, 08.07.2021 ob 17:02

Ženska Bo zaslužila 500 ×11 na mesec????

A ste nori?

Temu se reče privat varstvo otrok.

Jaz sem peljala oba otroka cepiti. Sta dijaka, z njima sem se prej pogovorila in sta oba to želela. To šolanje na daljavo je eno samo mučenje za otroke in tega jim več ne privoščim. Samo če pa nobeden ne bo pogledal dlje od svojega nosu, potem se pač nič ne bo spremenilo in nas bodo vse, tudi cepljene, še naprej zapirali v naše domove.

Paš stvari bogatašev.

New Report

Close