Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Poziv cepljenju otrok s strani sole

Poziv cepljenju otrok s strani sole

Kaj imate od tega, da se nočete cepit? Sam vprašam.

Ja ampak če je fašizem tako govno, kakšno govno pa so potem levičarski slovenčki? Da so na referendumu o družinskem zakoniku z neudeležbo(sončna nedelja je lepa za izlet) podprli Janeza Janšo in SDS, ki sta zmagala. In da so z neudeležbo na referendumu o RTV uničili največjo kulturno informativno ustanovo, da je Janša svoje kadre gor nastavu.

Kakšna golazen egoistična so torej te levičarji? Ki se jokcajo in cmerajo zarad mask in ceplenja, z tem da se prebližujemo madžarski in poljski pa se jim ne da ukvarjati. Jokcajo se samo za svoje egoistične riti kadar se gre za njihove pravice.

Zdaj sem pa imel jaz nazadnje priložnost voliti in dati levičarjem njihovo Janšo in še super se je poklapljalo z pandemijo korone. In sem se lahko narežal tem levičarjem ko so crkavali od izgorelosti ko so otroke šolali od doma. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Robi nep., 08.07.2021 ob 13:58

Smrt fašistom.

To jim bi odgovoril.

Ljudem ni jasno, da fašizem nikoli ni prinesel miru in svobode.

Vedno je prinesel le nasilje in vojne.

In to tudi že je. Grožnje, ustrahovanje, izsiljevanje, kršenje človekovih pravic…

Zato se vprašajte kaj vam je pomembno za vas in za otroke.

 

“Robi nep.”,

Ja ampak če je fašizem tako govno, kakšno govno pa so potem levičarski slovenčki? Da so na referendumu o družinskem zakoniku z neudeležbo(sončna nedelja je lepa za izlet) podprli Janeza Janšo in SDS, ki sta zmagala. In da so z neudeležbo na referendumu o RTV uničili največjo kulturno informativno ustanovo, da je Janša svoje kadre gor nastavu.

Kakšna golazen egoistična so torej te levičarji? Ki se jokcajo in cmerajo zarad mask in ceplenja, z tem da se prebližujemo madžarski in poljski pa se jim ne da ukvarjati. Jokcajo se samo za svoje egoistične riti kadar se gre za njihove pravice.

Zdaj sem pa imel jaz nazadnje priložnost voliti in dati levičarjem njihovo Janšo in še super se je poklapljalo z pandemijo korone. In sem se lahko narežal tem levičarjem ko so crkavali od izgorelosti ko so otroke šolali od doma. 🙂

Celo na strani WHO-ja piše to:

Children and adolescents tend to have milder disease compared to adults, so unless they are part of a group at higher risk of severe COVID-19, it is less urgent to vaccinate them than older people, those with chronic health conditions and health workers.   
More evidence is needed on the use of the different COVID-19 vaccines in children to be able to make general recommendations on vaccinating children against COVID-19.
Pri nas pa bi kar cepili?

Odgovor na objavo uporabnika
jebovasčuk, 08.07.2021 ob 15:11

Odgovor na objavo uporabnika
Benz674, 08.07.2021 ob 14:11

Ce mi dajo pistolo na glavo, s tem nepreverjenim cepivom ne bi cepila otrok! Pac napises razrednicarski, da ne dajes soglasja za cepljenje, zabvsak slucaj pa otrok se na dan cepljenja doma raje ostane. Na sreco bi moja najstarejsa sele 8 stara, sem prav vesela.

Ti lahko napišeš razredničarki kar češ.

Cepljenje uzakonijo da je obvezno.

Pridejo en dan med poukom nenajavljeni s policijo.

Postavijo deco v vrsto.

Pocepijo.

Ne upa mrdnit noben.

Ko prileti starš pol ure kasneje iz službe se usajat, mu samo pomahajo z zakonom o obveznem cepljenju pred nosom in čao miško.

Slabo razmišljaš,tisti ki nima več kaj izgubit…,to ne bo uzakonjeno,ti kar sanjaj o tem.

Odgovor na objavo uporabnika
stara45, 08.07.2021 ob 13:49

Pri nas so vsi cepljeni. To je trenutno edina pot v kolikor toliko normalno življenje. Nikomur pa ne vsiljujem svojega mnenja.

že odrasli imajo hude posledice, kaj šele otroci, kako morete.

super starši, potomci pa brez  možnosti potomcev, avtistični, tako opozarjajo strokovnjaki.

V naši družini smo se vsi cepili, razen najmlajšega otroka, ki je pod 12 let. Zgledovali smo se po družini zdravnice, družinske prijateljice. Ker je z dejanji (cepljenjem družinskih članov) pokazala, da ne dvomi v cepivo, smo tudi mi sledili vzoru.

Anticepilci ste družbeni škodljivci!

Odgovor na objavo uporabnika
Karel veliki, 08.07.2021 ob 14:11

Ni sans, da se moj cepi. Pa kaj je z vami folk, ste čisto zglajzali, da se to sprašujete?  Šolanje na daljavo bo v vsakem primeru, če se boš cepil ali ne.

Točno tako!!

Odgovor na objavo uporabnika
Vrocevroce653, 08.07.2021 ob 19:11

Slabo razmišljaš,tisti ki nima več kaj izgubit…,to ne bo uzakonjeno,ti kar sanjaj o tem.

Hahaha…kere metode si predstavljate? Policija na šoli in v vrsto. Metode, kot so jih izvajali pred 60-timi leti, pred zid pa to….

Če bi že uzakonili, ju pa isti dan izpišem iz šole in se šolamo doma. In to smrtno resno mislim. In mislim, da nas bo veliko takih.

Sori, replika je unmu jebovascuk, ki teh metodah piše.

Odgovor na objavo uporabnika
Jure M, 08.07.2021 ob 21:22

V naši družini smo se vsi cepili, razen najmlajšega otroka, ki je pod 12 let. Zgledovali smo se po družini zdravnice, družinske prijateljice. Ker je z dejanji (cepljenjem družinskih članov) pokazala, da ne dvomi v cepivo, smo tudi mi sledili vzoru.

Anticepilci ste družbeni škodljivci!

Ja tudi mi imamo eno tako zdravnico v druzini, pa tudi druzinsko prijateljico zdravnico.. Pa vseeno, ne bi hvala.

 

Sem učiteljica, učim do vključno 5. razreda OŠ. Nimam službe, ker se nisem želela testirati in mi je bivša ravnateljica predlagala, da sama zapustim šolo, ker sem se upirala. Tega nisem storila, ona pa me tudi ni mogla po nobenem zakonu odstranit iz šole, vendar pa mi je rekla, da mi ne bo podaljšala pogodbe septembra. Ker se ne nameravam z njo ukvarjati sploh, pa tudi ne z drugimi šolami, ker je povsod ista represija, testirati pa se ne želim, sem vam na razpolago. Prebrala sem zgoraj, da boste na otroka plačevali 500 evrov, kar se mi zdi izredno veliko, saj bi lahko poučevala 20 otrok in bi to prišlo 250 evrov na otroka. Torej lahko poučujem do 30 otrok, v tem primeru bi na otroka prišlo cca. 170 evrov. Učila bom po šolskem programu in sicer tisti razred, za katerega bo več interesa, seveda glede na pouk na daljavo so otroci lahko iz različnih krajev.  V primeru moje bolniške me bo nadomeščala prijateljica tudi učiteljica, ki bo ravno tako delala na daljavo z drugo skupino. 8  otrok že imam. Prosim, da zaenkrat kar tukaj samo izrazite svoj interes, če imate slučajno dvojčke to napišite. Kontakt vam bom dala kasneje.

https://www.brighteon.com/a6955df2-a710-4f3d-8b67-b24b5a3c9c58

Cepljenje ustavljajo Nemčija, VB…….z izjavo, če se ljudje ne mislijo cepit, jih v to ne moremo prisiliti, ne moremo še 10 let misliti samo na COVI, imamo tudi druge težave….samo naš Janša in Plenkovič še vztrajata s fašističnimi metodami, fašisti pač jih bomo že ugnali v kozji rog!!

tole si pa le poglejte, samo 4 minute RESNICE: h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=ln0yqV06HRc

En otrok cepljen, drugi takoj ko bo navoljo cepivo.

resnica je prišla na dan, dogaja se G E N O  C I D…po b i j a n j e ljudi, prosim nujno si poglejte ta video: h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/D9LlC2lC8Cyq/

New Report

Close