Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Pozivitveni odmerek

Pozivitveni odmerek

Ker bo kmalu minilo 9 mesecev odkar sem se cepila proti covidu sedaj razmisljam o pozivitvenem odmerku. V prvo sem bila cepljena z Janssnom. Zanimajo me vasi predlogi in izkusnje katero cepivo naj izberem?

če že vprašaš – jaz ne bi nobenega

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljena, 28.01.2022 ob 19:41

Ker bo kmalu minilo 9 mesecev odkar sem se cepila proti covidu sedaj razmisljam o pozivitvenem odmerku. V prvo sem bila cepljena z Janssnom. Zanimajo me vasi predlogi in izkusnje katero cepivo naj izberem?

Mislim da tako ali tako moreš izbrat mRna torej Pfizer. Je pa to najboljša izbira.

Predlagam ti, da se o tem posvetuješ s svojo izbrano zdravnico ali zdravnikom. Neznani ljudje na forumu ti ne morejo svetovati. Zate se gre in za tvoje zdravje.

A ni priporočeno, da tisti, ki smo bili prej cepljeni z vektorji, sedaj dobimo Pfizerja? Jaz se bom drugi teden cepila s Pfizerjem, sem pa bila prej tudi z Jansenom.

Luba duša – kamo naj MI vemo? Samo tvoj osebni zdravnik ti lako to priporoči, ker ima edini vpogled v tvojo zdravniško kartotetko, tvoje trenutno in preteklo zdravstveno stanje. Do kakšnih interakcij lahko morda pride po cepljenjih s preostalimi cepivi od janssena, ker so tudi drugačna od njega, pa glede na tvoja zdr. stanja, eventuelna tekoča ali pretekla bolezenska stanja, morda kakšna kronična stanja ki jih imaš zapisana skozi leta v kartonu. Samo tvoj zdravnik je edini merodajen.

 

Veš, to ni enako kot tista: rabim darilo za nekoga – dejte mi svetvat, kaj naj mu kupim 🙂  PA tudi tistega mi ne poznamo, da bi znali dobro svetovat, enako kot ne poznamo vsebine tvojega zdr. kartona, ga pa in ima edini vpogled vanj tvoj osebni zdravnik.

 

 

Luba duša – kamo naj MI vemo? Samo tvoj osebni zdravnik ti lako to priporoči, ker ima edini vpogled v tvojo zdravniško kartotetko, tvoje trenutno in preteklo zdravstveno stanje. Do kakšnih interakcij lahko morda pride po cepljenjih s preostalimi cepivi od janssena, ker so tudi drugačna od njega, pa glede na tvoja zdr. stanja, eventuelna tekoča ali pretekla bolezenska stanja, morda kakšna kronična stanja ki jih imaš zapisana skozi leta v kartonu. Samo tvoj zdravnik je edini merodajen.

 

Veš, to ni enako kot tista: rabim darilo za nekoga – dejte mi svetvat, kaj naj mu kupim 🙂  Pa tudi tistega mi ne poznamo, da bi znali dobro svetovat, enako kot ne poznamo vsebine tvojega zdr. kartona, ga pa in ima edini vpogled vanj tvoj osebni zdravnik.

 

 

Proti čemu se greš cepit? Prehladu? Cepi se raje v zabito betico, morda te bo kaj razsvetlilo, butara.

Odgovor na objavo uporabnika
Hulahop, 28.01.2022 ob 20:49

Proti čemu se greš cepit? Prehladu? Cepi se raje v zabito betico, morda te bo kaj razsvetlilo, butara.

Ja ker prehlad je ubil 6 miljonov ljudi v letu in pol. Idiot

Imaš samo dva 🤔😳😂raje testirana,pa zmanjkalo mask, v Indiji se z droni spet režijo. Norcev povsod za kilo kruha v nedeljo.

Po logiki cepljenja se v casu najhujsega razsajanja epidemije ne sme cepit!! Ampak OK, taka zlata pravila so veljala samo do zdaj, ko pa je dovoljeno vse..

Za anonimno : idiot te je naredu, ovca podložna zabita.

Odgovor na objavo uporabnika
Hulahop, 28.01.2022 ob 22:12

Za anonimno : idiot te je naredu, ovca podložna zabita.

Ovca si ravno ti.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/okuzba-s-covidom-19-ima-lahko-dolgotrajne-posledice-mnogi-se-odlocijo-za-rehabilitacijo.html

“Ugotovili so, da tisti, ki so bili cepljeni, pa so potem zboleli, v primerjavi s tistimi, ki so samo zboleli, da je ta prva skupina imela manj dolg covid. Tudi tisti, ki so zboleli, pa potem bili cepljeni in to v relativno kratkem času, so imeli manj dolg covid,” pojasnjuje prof. dr. Janez Tomažič, infektolog. 

New Report

Close