Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pozna kdo eno Aljo?

Pozna kdo eno Aljo?

Moja simpatija je oženjen z eno Aljo… Zelo me zanima kaj je to zaena Alja. Pa stara je okrog 37 let. Pač radovednost, sej ženska boste razumele. Tok zlo nisem bolna, da bi šla oprezat, ampak vprašam pa…

Jaz poznam Aljo staro 37 let. In kaj zdej? 🙂

A to je una? Ja, poznam, poznam.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz tudi, ful je lušna in prijazna.

Že to, da sprašuješ na forumu, je bolno. Če ni zajebancija.

Če bi bila bolna, bi navedla vse njene podatke. S priimkom in naslovom… Pa pred hišo bi šla oprezat, a ne? Al bi pa otroke poklicala in jih vprašala, ravno prav so stari da bi mi vse povedali…

Ne mi rečt babe, da vas nikoli firbec ne matra s kom se je poročil oz. kdo osrečuje nekoga, s katerim sta se nekoč ljubila…

Če sta se nekoč ljubila, ga lahko tudi vprašaš. Je bolj normalno.

V Sloveniji je 1.295 žensk z imenom Alja.

Vse kar pišeš je ok samo kaj bi želela od nas pa ni razumljivo 🙂

Ja Kitty, ti si pa res čudna. Vprašanje je vendar čisto jasno. A kdo pozna eno Aljo.

Jaz žal ne sodim v to kategorijo. Jaz poznam dve Alji.

ha ha ma res sem čudna:)

Ja jaz jo poznam in lahko ti povem, da zahaja na forum in tudi bere to temo. je pa zelo kuturna, poštena, pametna, prijazna, prava sanjska ženska.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ma ne vem no. Govori se, da na skrivaj pije. In da je prav živahna na službenih zabavah. Mogoče pa le nista tako zelo srečna skupaj.

merenge, napačno si slišala. to se govori o Zablodi. Zato se je tudi rajši z Aljo poročil.

Če je Aljin mož zobozdravnik potem jo poznam ja! 🙂

New Report

Close