Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poznate kakšno vračko, da mi zvrača, da osvojim enega tipa

Poznate kakšno vračko, da mi zvrača, da osvojim enega tipa

To spada pod provat.Lahko ti pomagam. Da te pomirim.

Nehaj razmišljati o teh neumnostih, kjer se šejtan meša med vse to. Zakaj bi nekomu uničil življenje če mu nisi všeč. Nerazmišljaj neumnosti in začni razmišljati bolj pametno kot normalni odrasli ljudje.

Kdaj in pri kateremu si bila v Južni Ameriki?Pa ne mi rečt da leta 2006 avgusta?

Pol si za mano prišla,z mano je bil en slovenec,ampak je rekel,da pridejo še.

A to je isti Šaman?Enkrat sem govoril in pisal o tem,pa nisi nič omenila.


Naivneži da te kap, tisti človek “šaman” je bil tisti dan določen da igra to vlogo pred turisti , pri nasledednji skupini turistov je bil pa določen nekdo drug .

Yo, presenečaš. A lahko napišeš kaj več o J Am. šamanizmu, kar tako na splošno?

Nihče opazil sarkazma?

Sicer pa, tip ima očitno dovolj soli v glavi, če te je zavrnil. Sreča zanj.

Avtorica, rabim jaz enako….Če zveš, mi prosim sporoči! Hvala


Naivneži da te kap, tisti človek “šaman” je bil tisti dan določen da igra to vlogo pred turisti , pri nasledednji skupini turistov je bil pa določen nekdo drug .[/quote]

Kako prosim?Kaki turisti?Nas je bilo 6 učencev vsak mesec 6 dni (6 x po 6 dni).Tako da ne razumem kaj govoriš.


Naivneži da te kap, tisti človek “šaman” je bil tisti dan določen da igra to vlogo pred turisti , pri nasledednji skupini turistov je bil pa določen nekdo drug .[/quote]

Kako prosim?Kaki turisti?Nas je bilo 6 učencev vsak mesec 6 dni (6 x po 6 dni).Tako da ne razumem kaj govoriš.[/quote]
ma dj no ne mi rečt da si nasedel na tako foro,mal poguglaj je že blo govora o takih in drugačnih šaman nategih z temi tečaji v j.ameriki

Kako prosim?Kaki turisti?Nas je bilo 6 učencev vsak mesec 6 dni (6 x po 6 dni).Tako da ne razumem kaj govoriš.[/quote]
ma dj no ne mi rečt da si nasedel na tako foro,mal poguglaj je že blo govora o takih in drugačnih šaman nategih z temi tečaji v j.ameriki[/quote]
pa še to, v 6 dneh se ne moreš naučiti magije, živel sem v puebli 3 leta in po treh letih življenja lahko rečem, da nimam pojma o takih in drugačnih zadevah, čeprav sem bil 24 ur na dan obkrožen v vaškimi vrači in zdravili, ki so RES obvladali te zadeva in me tudi učili, tako, da priporočam vsem, ki iščejo pomoč, da jo poiščejo pri osebi, ki to res obvlada, ker je škoda, ki jo lahko naredi amater nepopisna, bil sem priča takim in drugačnim zadevam in lahko povem, da se ni dobro igrat z lastnim življenjem

A ste Vi slepi?A vidite kaj berete?

Vsak mesec PRVIH 6 oziroma ŠEST DNI PO v MESECEV V LETU.VSAK MESECE.Od 1.3. do 6.3. nato naslednji mesec 1.4. do 6.4. itd. in tudi naslednje leto!

Da sem bil nategnjen?Nebi o tem,ker če sem bil nategnjen pol tudi imam privide,prisluhe?A pol so ljudje igrali in čudežno ozdraveli?

A sem jaz v drugem svetu živim?

Opozorilo vsem,ki ste bili nategnjeni,ste si sami krivi.Jaz lahk oglase pogledam in tudi zasledim oglase,kjer ljudje brezupno iščejo ali prodajajo kako koli stvar in taki ljudje se nategnejo,ker takoj zagrabijo za nekaj.

Tudi v sloveniji so nateguni,ki že nekaj let nategujejo ljudi,ne samo v južni ameriki.Kar smilite se mi.

Oh kolk vsi vse verjamete kar napišemo.Dajte se zresnit,pa ne nategnit.

Še men ste poverjeli. ::D:D:D:D:D:D

Dajte vzet ta SĆ za en smeh!


O šit…a to je počela bivša…???

No ja, ali pa sem jo samo lizal tam spodaj, ko je bila še vedno malo sumljiva 🙂

Ne. Jaz sem bila tam v letih 1997 do 2002 – ne ves čas sicer.
In ne, ne gre za isto zadevo oz. nisem bila tam kot turist ali na kakšnem tečaju ipd.

p.s. Aja, pri katerem oz. ime ti ne bo nič pomagalo, ker nisem bila pri šamanih, ki se s temi stvarmi ukvarjajo komercialno.

poznam hodza koj ti to lahko pomaga ti dan tel št dela na daljinu. ampak naplačuje. če ti je res do tega tipa boš plačala. ker nihče danes ti ne dela zastonj. evo tel št hodza 00385 99 830 1505

Pozdravljeni!

Na facebooku imate gospo ki se ukvarja s takimi zadevami. In zadeve DELUJEJO.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010415888859

Pozdravljeni!
Videla sem da potrebujete pomoc. Tudi jaz sem iskala pomoc zaradi problemov s partnerjem vendar so me povsod “nategnili” in to večkrat. Veliko prevarantov.
Edino pri tej gospej mi je pa uspelo, saj mi v povedala kaj je med nama narobe, cesa se nisva lotila prav z njeno pomocjo se je tudi uresničilo da se je partner vrnil ni kar naenkrat počasi pa počasi . Gospa dela z povezovanjem energij med vami in željeno osebo ” Seveda če se poznate s to osebo ste v kontaktu in če je med vami sploh energija. Pove vam tudi kaj je med vami in drugo osebo ali so duse povezane ali je oz bo med vami samo ljubezen prijateljstvo ali pa mogoče tudi poroka.
Tudi zdravi. Preko slike mi je povedala moje osebne zdravstvene težave In mi pomagala da sem prezivela oz predčasno odšla zdravniku na pregled zaradi začetka nastajanja tumorja. Naj pomaga tudi vam kot je meni. Z ljubeznijo Andreja .
Pa se link do gospe : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010415888859

New Report

Close