Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poznate koga,ki mu je utrpelo dusevno zdravje (psiha) zaradi situacije s korono? (Strah,panika,izgube sluzbe,biti skos d

Poznate koga,ki mu je utrpelo dusevno zdravje (psiha) zaradi situacije s korono? (Strah,panika,izgube sluzbe,biti skos d


Seveda ne beres, branje zahteva zbranost in intelekt ti pa premores zgolj zabitost, prikazuje se ti vodiska johanca in tip ki ti je otroke nafukal, se sreca da jih nisi ti ce ne bi bila tepca kot ti…hehe tebi replicirat…s tabo se ukvarjamo da imas vsaj malo obcutka da si se clovek hehr..pa se vedno ne ves kaj je dekompresijski ventil
[/quote]
Julka, tudi če se zdaj učiš pisat, ko imaš mon, je mnogo prepozno, moral bi se že v šoli, veš?

Noč, grem pod odejo kaj lepga sanjat. Saj vas pridem še danes potolažit, neznosno trpeče zaradi zapovedane osebne higiene. 😁

Jaz sicer zdaj povsod vidim aerosolne oblake polne virusov. Ampak najbrž to nima veze s psiho. Jaz samo zaupam od politike nastavljeni stroki.


Julka, tudi če se zdaj učiš pisat, ko imaš mon, je mnogo prepozno, moral bi se že v šoli, veš?

Noč, grem pod odejo kaj lepga sanjat. Saj vas pridem še danes potolažit, neznosno trpeče zaradi zapovedane osebne higiene. 😁
[/quote]
Ti si hodil v solo , pa glej kak tepec si izpadel…skoda denarja in casa zate…

A že raziskave delate koliko ljudi ste pahnili v depresijo? Po moje jih je več prišlo iz depresije in imajo eno samo želje, da premagajo ta fakevirus. Mogoče ste jim dali motivacijo za življenje, da imajo kaj za kar se borijo. Ljudje so jezni in bodo eksplodirali in ne depresivni in melanholični.

Monovkam in monovcem se je odpeljalo: Šnelca, Misli, Marko, Julij, Bonica

No, jaz se tega vsaj zavedam in priznam.

Ne poznam.

Ljudje, ki jih poznam in se z njimi redno ali občasno družim ali le slišim, smo seveda vsi malce v negotovosti in zato kakšen včasih malo nervozen, a kakšne resne težave ni bilo videti pri nikomur. Slišim in berem pa, da je veliko povečane tesnobe, strahu, poslabšajo se zdravstvena stanja…. (poročajo psihologi, šefi…).

Ko vidim koga z vlade govorti po tv je lahko hvalžen da ni poleg mene ker me prav prime da se mu poser v usta

Poznam poslovno. Zaradi pomladi, zdaj se je pa ponovilo. Ne sfolgajo finančno… Krediti, najemnina, stroški itd… Ljudje so nervozni in se bolj bojo. Nič dobrega se ne obeta.

Mal bom spet politična, ampak mislim da upravičeno.
Zaupanje vladi je mizerno – in to v časih krize ni zanemarljivo. Če ti verjameš, da bodo “uni gor” uspešno reševali situacijo , je veliko lažje. Če pa vidiš (kot gledamo vsak dan) , da ladjo nosi brez krmila u tri krasne, je pa težko. Ker zdaj gre pa čisto zares za eksistenco, za to, kaj bo za v pisker dat. In dejansko, konkretno ogrožen je vedno večji del prebivalstva.
Pri tem, da se recimo Hojs direkt norca dela s svojo izjavo o “treh bifejih”, kje drugje bi moral že zaradi te debilnosti odstopiti. Nepreklicno. 😈

Trollhunter

Lahko mi pišeš: [email protected]

heheheh, odrezani od sveta?? Ja, če živi v vukojjjebini brez interneta. Drugače pa danes ne moreš biti odrezan od sveta, mladi pa itak nosijo povsod tisti telefon, še na stranišče. Delam na šoli in veselje ob vnovičnem delu na daljavo je bilo velikansko. Otroci so bili vzhičeni!

Pedopsihiatrinja, ki sodeluje s šolo ob hujših primerih, je rekla, da ji je v času korone padla obravnava na pol. Ne vem, kje si ti našla vse tisto povečanje.

New Report

Close