Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PProblemi neplodnih

PProblemi neplodnih

Ko prebiram te vaše vrstice, opažam, da niste pripravljene nič narediti, da bi vam bilo bolje. Sem starejša od vas in mi je uspelo, da sem rodila hčerko, pozno a uspelo mi je.. Takrat smo me imele še večje probleme, kot jih imate ve danes, zato smo se zdužile v društvu FIVET Maribor leta 1991. Same smo zbirale denar za nakup laboratorijske opreme, in za opremo prostorov. K sodelovanju smo pritegnile razne sponzorje in donatorje, vse smo storile same. Ve pa se bojite podpisat pristopne izjave, plačat članarino in sploh nekam pripadat, res ste ” Boge reve “, ki samo čakate, kaj bodo drugi storili namesto vas. Če bi me čakale, jaz verjetno danes ne bi imela hčerke, ker bi bilo prepozno. Prepričana sem, da se splača potruditi in da se zadeve dajo spremeniti. Morale smo odpreti nešteto vrat, da smo prišle do cilja, ne pa samo odpirat okence na računalniku in pričakovati, da se zgodil čudež. Danes iz cele Slovenije hodite v Maribor, moj občutek je dober, da smo pomagale vsem. Ve imate veliko več možnosti , komunikacijo in društvo,samo še malo vaše volje, pa bodo stvari stekle.

Hvala, Štajerka, ker si omogočila s svojimi sredstvi in trdim društvenim delom veliko njim, ki se zdravijo zaradi neplodnosti v Mariboru.

Na žalost pa si falila forum. Tole prekupiraj na forum Neplodnost.

Stajerka-
prenesi to na forum, bomo mogoce o tem lahko kaj podebatirale.

Tvojo debato sem prekopirala na forum neplodnost. Tam si lahko pogledaš mnenja.
Eva*

New Report

Close