Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pr nas se full rola…

Pr nas se full rola…

Ej, folk, me smo čist out!
šejkamo po celi kuhni, po celi dnevni,
pojemo, plešmo, jokamo, pa de nam
govoril o ostalem ! Ko ena na drugi čepimo,
pa se objemamo, pa se lubčkam, ej, folk.
to ni za zamudit, to res ni za zamudit! Jest
sm čist out!

Ko bi nas zdej kdo od vas vidu, se od smeha
polula ……
Jaz na klvariju, sevenica in zaječk pa po celi
dnevni ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sva jaja od muškh, sve pi…….e od žensk,
škoda, da vas ni tuki!

Name se res rola, za gmajno s seksom,
pa četud’ le enostranskim, naprej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

.. zažurajte do konca … sej se vam tok rola da tud špinela ne rabite :))))))

B. vam želi ful lepo popoldne 🙂 .. pa vsem ostalim seveda tudi …

evo no .. sej se mi je zdelo da vas vidim :)))))))

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

🙂

pa pa

:(((

ok no .. ni ratal …

pa drugič 🙂

čau.

Čau, Barbika !

Moja, si in zajček misli na tebe. Pa na mojo muco tudi !
Obema lep in nežen dan, zajček

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahaha In ona piše pod MArijinim imenom..hahahah ejj zajček..hihihihi..ej zdej pa vidim,da ga res kresate!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))
mucica zlata jest tudi tuki, pa te tam dol lovim….doniš….da te vornk pocmakam, ne de

preberi mi z ustnic MOJA MOJA:)))))

zdej pa letemo ker gremo Maričin podmladek

šejkn bejbe šejkn vornk jer ti si ovdje samo ne znaš toooooooo jaap:)))
CMOKA
od mene vornih
Se ve rnica C.I.C.

*ALL WE NEED IS LOVE*

AJA pa se.kanje tud, ne da;-)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Če ne bi slišala bi težko verjela…tud mene je zalivalo od smeha in to po mujotu!Hej folk..ženske ga res trenajo…

Resnično ženskice moje iz srca izkoristite ta lep dan…..mislimo na vas tud mi vsi…..kljub temu da nismo zdej tam, smo v mislih z vami…..Uživajte!!!*****
Bom držala pesti,da nau dneva preveč hitro konec!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha mi je blo vse razloženo..hej dober pocmokejte woslička…pa orenk pocinglejte v cerkvici….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close