Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek PRABABl

PRABABl

a si umrl ali samo začasno poniknil in jemlješ zalet?

odkar ni na PČ tvojih nebuloz je kar nekam dolgčas:-)))


A pa nimaš nič drugega od življenja?

Ne da se mi iskat, kdaj se je prababa oglasu zadnjič. Velikočrkar ali MEŽNAR, se je zadnjič oglasil z nickom DOMOBRANSKO TELE, 24. avgusta 2015. Evo citat njegovega zadnjega posta:

DOMOBRANSKO TELE! 24.08.15 22:52
Vsem razsodnim ljudem je jasno, da ste SdS podrepniki bedaki! Res neverjetno pa je, da ste tako zabiti, da iz sebe xelahte norca in sami sebe prikazujete kot velike bedake! To kr ti bluziš in rigaš se ti nekaj blede kar ti je SdS politkomisar zlagal, sam pa nimaš toliko pameti, da bi zraven mislil! Za vse o ste krivi ravno bedaki iz SdS črede, skupj z Vatikanskimi kriminlci ki ste z vašimi ,vonovi, kofijami, Hildami, Bavčarji, Kordeži uničili čisto vse!!! Podjetja ki so preživela stoletja in bil v dobrem stanju so danes zaradi vaše neverjetne uspešnosti v bankrotu in z njimi vse ostalo z ljudstvom vred! Več takšnim bedakom nima smisla govofit in to imaš tudi napisano v knjivi najboljših poslovnežev pa si preberi namesto da se ukvarjaš in blatiš druge, ki so v primerjavi s takšnimi kot zi ti GENIJI!!! Đeževnik in to res usran si ti in vsi tebi podobni norci in hlapci!!!
________________________________________________________-
Od takrat se ne oglaša več. Tudi prababa ne. Sta namreč ena in ista oseba, kar sem trdil že lani.
Če življenje ne odkrije pokvarjenosti, jo pač mora odkriti smrt.

nova
Uredništvo priporoča

no, pa si se le vrnil.-)))

Takoimenovani bivši -čnik™ (velikočrkar) si je privoščil malo daljšo pavzo v dvojni vlogi.l

Takoimenovani bivši -čnik™ (velikočrkar) si je privoščil malo daljšo pavzo v dvojni vlogi.l[/quote]

Ja, vrnila, živa in zdrava.
Me že dolgo pokopavate, tepci pokvarjeni, delat pejte!

Nič se ne ve, koga bo preje odnesla Matildica. Njej nihče ne uide. Tudi vidva ji ne bosta ušla!

Takoimenovani bivši -čnik™ (velikočrkar) si je privoščil malo daljšo pavzo v dvojni vlogi.l[/quote]

Ja, vrnila, živa in zdrava.
Me že dolgo pokopavate, tepci pokvarjeni, delat pejte!

Nič se ne ve, koga bo preje odnesla Matildica. Njej nihče ne uide. Tudi vidva ji ne bosta ušla![/quote]

nesramen in hudoben si pa očitno še vedno, kljub nenavadno dolgem zdravljenju…

Ja, vrnila, živa in zdrava.
Me že dolgo pokopavate, tepci pokvarjeni, delat pejte!

Nič se ne ve, koga bo preje odnesla Matildica. Njej nihče ne uide. Tudi vidva ji ne bosta ušla![/quote]

nesramen in hudoben si pa očitno še vedno, kljub nenavadno dolgem zdravljenju…[/quote]

A se vidve osebno poznata? Dom upokojencev?

nesramen in hudoben si pa očitno še vedno, kljub nenavadno dolgem zdravljenju…[/quote]

A se vidve osebno poznata? Dom upokojencev?[/quote]

zadetek v polno:-)))

res sva bila tam parkrat skupaj na obisku.
on pri sinu, jaz pri zetu.

in kaj zdaj?

A se vidve osebno poznata? Dom upokojencev?[/quote]

zadetek v polno:-)))

res sva bila tam parkrat skupaj na obisku.
on pri sinu, jaz pri zetu.

in kaj zdaj?[/quote]

:))) Jah, fajn! Pejta drugič na pijačo in se ne pogovarjajta politiki. Ni vredno živcev, saj sta še mlada.

Najprej se bomo spominjali domačih, slovenskih koncentracijskih taborišč in Slovencev, ki so trpeli in umirali v teh taboriščih.
In potem se bomo z vsem dolžnim spoštovanjem spominjali tistih Slovencev, ki so trpeli po nacističnih taboriščih, in izkazali dolžno spoštovanje vsem trpečim ljudem drugih narodnosti, zlasti Judom.

Najprej pa smo dolžni svojemu narodu in dolžni graje tistim Slovencem, ki so na slovenskih tleh Slovencem povzročali nepopisno trpljenje. Tako veleva spoštovanje do lastnega naroda.

Ja, vrnila, živa in zdrava.
Me že dolgo pokopavate, tepci pokvarjeni, delat pejte!

Nič se ne ve, koga bo preje odnesla Matildica. Njej nihče ne uide. Tudi vidva ji ne bosta ušla![/quote]

nesramen in hudoben si pa očitno še vedno, kljub nenavadno dolgem zdravljenju…[/quote]

Da si prav ti, nesramno hudoben in tudi zelo butast, sem že pred več leti ugotovila, tudi zgodovine ne poznaš. Ne znaš našteti dogodkov, kako so se dogajali med drugo svetovno vojno po vrsti.
Kmalu po mojem prihodu na MON, si citiral moj post in ga popravljal po svoje, še dobro, da sem videla, opazila pravi čas.
In ja, kmalu sem ugotovila med kakšne pokvarjence sem prišla.
Kdo še piše iz tvojega računalnika, veš samo ti, mene ne zanima. Tudi z nikcem “hm”, piše lahko kdor hoče.

Iz že večkrat posredovanega linka, še sedaj ne veš, kdo je bil najprej na vrsti za odvod v koncentracijska taborišča. Razmišljaš, po izdajalsko, kot UN, z nikcem, “domobransko licemerstvo”.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,3184228,3187871#msg-3187871
Teslo, sprehodi se po postih, da vidiš kaj si pisal in to namerno!

Namerno pišemo vsi, ki imamo namero pisati.
Nenamerno pa pišejo sleepwalkerji.

Ne da se mi iskat, kdaj se je prababa oglasu zadnjič. Velikočrkar ali MEŽNAR, se je zadnjič oglasil z nickom DOMOBRANSKO TELE, 24. avgusta 2015. Evo citat njegovega zadnjega posta:

DOMOBRANSKO TELE! 24.08.15 22:52
Vsem razsodnim ljudem je jasno, da ste SdS podrepniki bedaki! Res neverjetno pa je, da ste tako zabiti, da iz sebe xelahte norca in sami sebe prikazujete kot velike bedake! To kr ti bluziš in rigaš se ti nekaj blede kar ti je SdS politkomisar zlagal, sam pa nimaš toliko pameti, da bi zraven mislil! Za vse o ste krivi ravno bedaki iz SdS črede, skupj z Vatikanskimi kriminlci ki ste z vašimi ,vonovi, kofijami, Hildami, Bavčarji, Kordeži uničili čisto vse!!! Podjetja ki so preživela stoletja in bil v dobrem stanju so danes zaradi vaše neverjetne uspešnosti v bankrotu in z njimi vse ostalo z ljudstvom vred! Več takšnim bedakom nima smisla govofit in to imaš tudi napisano v knjivi najboljših poslovnežev pa si preberi namesto da se ukvarjaš in blatiš druge, ki so v primerjavi s takšnimi kot zi ti GENIJI!!! Đeževnik in to res usran si ti in vsi tebi podobni norci in hlapci!!!
________________________________________________________-

Od takrat se ne oglaša več. Tudi prababa ne. Sta namreč ena in ista oseba, kar sem trdil že lani.
Če življenje ne odkrije pokvarjenosti, jo pač mora odkriti smrt.
[/quote]

Budalo pokvarjeno! Življenje je pri tebi že marsikaj odkrilo, tudi smrt bo, kot pri vsakem!

Ja, ja, . . . . po tvoji zmešani butici smo vsi zgoraj našteti, “ena in ista oseba”,
teslo prismuknjeno, ti lahko trdiš kar hočeš, pa še dovoljeno ti je, nič se ne zgodi.

Jaz sem prišla na MON pred desetimi leti, kmalu jih bo enajst. Ves čas pišem z imenom PRABABI.

Ti pa za vsako sranje in laž, ki jo pišeš, izbereš novo izmišljotino, da se skriješ, žal, se ne moreš skriti.
Si skrivač, tudi med drugo svetovno vojno, so se taki tebi podobni znali skriti.
Bilo jih je mnogo, tebi podobnih pokvarjencev.

Čas je, da se registriraš in pišeš samo z registriranim imenom. Letos še niso poslali položnice za članarino.
Preje, ko sem brala posamezne teme, sem videla pri postih, ko jih je pisal šef MON-a, telefonsko številko, na katero ga lahko pokličeš in tudi kaj povprašaš, da si zapolniš svojo radovednost.
Ob enem boš lahko izvedel tudi, da nisem MEŽNAR, kot trdiš in sanjariš ti, vsemogoči vedež.

KULTURA po KULTURNEM PRAZNIKU, slabo se piše kulturi.

Ti, lepih besed enostavno nimaš! Niti, danes jih nisem zasledila v tvojem pisanju.
Pišeš: “Namerno pišemo vsi, ki imamo namero pisati.”
Ti, namerno “nemarno” pišeš! Pač, uživaš v tem.

Ja, jaz pa ti vračam, primerno tvojemu čvekanju, če mi čas dopušča.
Lansko leto sem zelo malo pisala, ni bilo časa. Sem pa nekaj tem od leta 2015, le prebrala na preskok.
Kulturnega pisanja nisem zasledila, tudi pri tistih ne, ko bi MORALI kulturno pisati že po svoji izobrazbi.
Nekdo je odprl temo: Andrej. M. Poznič, “Komunistični veliki teden”, napisal samo del članka in link Demokracije. Sem pa ta članek brala v Časniku, v eni drugi temi je bil naveden v aprilu 2015.
Tam je več njegovih člankov, kakšni so jih preberi, oceni, če jih še nisi, v arhivu so. Jaz sem jih prebrala.
Ja, PRABABI bere vse, kar ji pride pod roko, tudi tole:
Omenjeni gospod, je rojen slovenskim staršem v Buenos Airesu, je dr. moralne teologije župnik in publicist.
Leta 1986 je vstopil v ljubljansko bogoslovje in bil leta 1992 posvečen v duhovnika. Bil je predsednik ŠOU.
Doktoriral je v Rimu leta 2000.
Še link: http://www.casnik.si/index.php/2015/04/24/komunisticni-veliki-teden/

Le potrudi se in preberi vse njegove članke.

Ne da se mi iskat, kdaj se je prababa oglasu zadnjič. Velikočrkar ali MEŽNAR, se je zadnjič oglasil z nickom DOMOBRANSKO TELE, 24. avgusta 2015. Evo citat njegovega zadnjega posta:

DOMOBRANSKO TELE! 24.08.15 22:52
Vsem razsodnim ljudem je jasno, da ste SdS podrepniki bedaki! Res neverjetno pa je, da ste tako zabiti, da iz sebe xelahte norca in sami sebe prikazujete kot velike bedake! To kr ti bluziš in rigaš se ti nekaj blede kar ti je SdS politkomisar zlagal, sam pa nimaš toliko pameti, da bi zraven mislil! Za vse o ste krivi ravno bedaki iz SdS črede, skupj z Vatikanskimi kriminlci ki ste z vašimi ,vonovi, kofijami, Hildami, Bavčarji, Kordeži uničili čisto vse!!! Podjetja ki so preživela stoletja in bil v dobrem stanju so danes zaradi vaše neverjetne uspešnosti v bankrotu in z njimi vse ostalo z ljudstvom vred! Več takšnim bedakom nima smisla govofit in to imaš tudi napisano v knjivi najboljših poslovnežev pa si preberi namesto da se ukvarjaš in blatiš druge, ki so v primerjavi s takšnimi kot zi ti GENIJI!!! Đeževnik in to res usran si ti in vsi tebi podobni norci in hlapci!!!
________________________________________________________-

Od takrat se ne oglaša več. Tudi prababa ne. Sta namreč ena in ista oseba, kar sem trdil že lani.
Če življenje ne odkrije pokvarjenosti, jo pač mora odkriti smrt.
[/quote]

Budalo pokvarjeno! Življenje je pri tebi že marsikaj odkrilo, tudi smrt bo, kot pri vsakem!

Ja, ja, . . . . po tvoji zmešani butici smo vsi zgoraj našteti, “ena in ista oseba”,
teslo prismuknjeno, ti lahko trdiš kar hočeš, pa še dovoljeno ti je, nič se ne zgodi.

Jaz sem prišla na MON pred desetimi leti, kmalu jih bo enajst. Ves čas pišem z imenom PRABABI.

Ti pa za vsako sranje in laž, ki jo pišeš, izbereš novo izmišljotino, da se skriješ, žal, se ne moreš skriti.
Si skrivač, tudi med drugo svetovno vojno, so se taki tebi podobni znali skriti.
Bilo jih je mnogo, tebi podobnih pokvarjencev.

Čas je, da se registriraš in pišeš samo z registriranim imenom. Letos še niso poslali položnice za članarino.
Preje, ko sem brala posamezne teme, sem videla pri postih, ko jih je pisal šef MON-a, telefonsko številko, na katero ga lahko pokličeš in tudi kaj povprašaš, da si zapolniš svojo radovednost.
Ob enem boš lahko izvedel tudi, da nisem MEŽNAR, kot trdiš in sanjariš ti, vsemogoči vedež.[/quote]

Ker sem dolgo in intenzivno živel v titovini, sem si tudi dobro zapomnil njene finte. Oboževalcem tistega režima so takrat in tudi danes še vedno razumsko nedostopne zaradi ideološke slepote. Po sili inercije in zaradi zatelebanosti v Jugo, pa te finte nehote izvajajo. V Jugi je demanti pomenil potrditev natančno tiste resnice, ki so jo z demantijem hoteli zanikati.

Budalo pokvarjeno! Življenje je pri tebi že marsikaj odkrilo, tudi smrt bo, kot pri vsakem!

Ja, ja, . . . . po tvoji zmešani butici smo vsi zgoraj našteti, “ena in ista oseba”,
teslo prismuknjeno, ti lahko trdiš kar hočeš, pa še dovoljeno ti je, nič se ne zgodi.

Jaz sem prišla na MON pred desetimi leti, kmalu jih bo enajst. Ves čas pišem z imenom PRABABI.

Ti pa za vsako sranje in laž, ki jo pišeš, izbereš novo izmišljotino, da se skriješ, žal, se ne moreš skriti.
Si skrivač, tudi med drugo svetovno vojno, so se taki tebi podobni znali skriti.
Bilo jih je mnogo, tebi podobnih pokvarjencev.

Čas je, da se registriraš in pišeš samo z registriranim imenom. Letos še niso poslali položnice za članarino.
Preje, ko sem brala posamezne teme, sem videla pri postih, ko jih je pisal šef MON-a, telefonsko številko, na katero ga lahko pokličeš in tudi kaj povprašaš, da si zapolniš svojo radovednost.
Ob enem boš lahko izvedel tudi, da nisem MEŽNAR, kot trdiš in sanjariš ti, vsemogoči vedež.[/quote]

Ker sem dolgo in intenzivno živel v titovini, sem si tudi dobro zapomnil njene finte. Oboževalcem tistega režima so takrat in tudi danes še vedno razumsko nedostopne zaradi ideološke slepote. Po sili inercije in zaradi zatelebanosti v Jugo, pa te finte nehote izvajajo. V Jugi je demanti pomenil potrditev natančno tiste resnice, ki so jo z demantijem hoteli zanikati.[/quote]

demanti, ha, ha ,ha, ja, ja, . . .

Samo tole si izčvekal, na moje zgornje pisanje. Spregledal tudi moj prilepljeni link, brez komentarja nanj!
Zakaj? Mogoče ti zelo smrdi prilepljen LINK?
Sem videla, v tvojih prebranih postih, da dobro vohaš! Na zgornjega v mojem postu z dne 09.02.16 ob 18:04, si pa kar pozabil, a namenoma!?
Pišeš tudi, da si dolgo in intenzivno živel v titovini, kaj si delal, no nekaj si tudi napisal, . . itd., itd.

Tudi jaz sem živela v SFRJ, tudi med drugo svetovno vojno, pa v Kraljevini Jugoslaviji tudi in v SHS tudi.
Ja, pa še sem tukaj, čeprav me ti in tvoji grobarji pokopavate in prekopavate, sem še tle.

Si veliko tudi zapomnila njihove (po tvoje) finte. Mnogim navadnim smrtnikom še danes ni nič dostopno, tam nimaš kaj brskati, še kar novinarji izbrskajo je narobe. Sem brala poročanje dopisnice RTV SLO iz Italije, da sta dva novinarja obtožena. Linka ne bom iskala. Sem pa še kot mejhno punče slišala, da vse poti vodijo v Rim.
O tem pa ti tudi nič ne veš, aja, nočeš vedeti. Zaudarja!?
Tudi na škandal Mariborske nadškofije ni bilo s tvoje strani komentarja na članek, seveda, Franček, je dejal, da je to samo lokalni spodrsljaj. Kakšen spodrsljaj je, moraš dobro poslušati. Kako so nadrsali tiste duhovnike, da so podpisali, da bodo odplačevali najeti kredit. Nadrsamo pa navadni državljani, ni kaj, . . .
http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=61228575&section_id=2&article_id=3964516

Pa še TEMA: “Izmišljen komunistični dan upora proti okupatorju”, temo je odprl:
“Komunistični golaž”, 26/4-2015 ob 11:26, avtor članka pa je Ive A Stanič. Sem pa že napisala, da ga je iveta, povsod polno. En tak, njemu podoben je tudi v TEMI, Sv.Urh, ki v uvodnem članku piše, da je SV. Urh izmišljotina.
http://med.over.net/forum5/read.php?186,7753787

Sem pred dnevi nekaj prebirala stare teme, saj jih lansko leto nisem, tudi letos mi časa zmanjkuje, se pripravim brat in me že kaj zmoti in branja je konec, ker tale MON, ni moja prva stvar, zato si dolgo čakal na odgovor.
Še sem ti nekaj odgovorov dolžna.

Prababi za tega s katerim se kregaš vem kdo je.Ni preveč pameten.Čeprav se skriva vem točno vse.Ni vreden kregarije.

Hihihi, hohoho, kdo sodi o pameti drugih. :)))

Tip je janšist

“Neverjetno: Velika noč je bila sprva praznik seksa!
Ste se kdaj za veliko noč vprašali, zakaj se Jezusovo vstajenje proslavlja s pisanimi jajci in čokoladnimi zajčki? Odgovor tiči v izvoru tega praznika!
Praznik boginje plodnosti, vojne in seksa!

Angleško ime za veliko noč, ki je največji katoliški praznik, je Easter, kar ustreza izgovorjavi imena boginje Ishtar, ki so jo častile mnoge predkrščanke civilizacije (Babilonci, Sumerci, Akadijci, Semiti, Aramejci …). Zgodba o Ishtar, boginji plodnosti, vojne, ljubezni in seksa, zajema dogodek, ko se je podala v podzemlje po sina, ki se sam ni mogel vrniti. Na dan, ko se je vrnila, so v omenjenih starih civilizacijah slavili t.i. prehod ali vstajenje. Ker pa je to bil praznik boginje Ishtar, so ga slavili na način, ki je bil temu primeren – s simboli boginje (jajca, ki so očiten simbol za razmnoževanje in zajci, ki so znani po svoji plodnosti), odvijale pa naj bi se tudi orgije. Znano je, da se mnogi krščanski prazniki ujemajo s starimi poganskimi, boginja Ishtar naj bi se denimo rodila za božič, umrla pa na noč čarovnic, ki je večer pred katoliškim praznikom vseh svetih. To je razumljivo, saj so prvi kristjani tako z lahkoto uveljavili svoje praznike med pogani, saj so na te dneve tako ali tako slavili, spremenili so le zgodbo, v katero verujejo.””

In zakaj Janšisti tako veselo praznujejo veliko noč???
Ker se lahko vsaj enkrat na leto hvalijo, da imajo JAJCA !!!

Ooooo, prababa se je oglasu!

kdo si ti?
Jaz raje janšist kot to, kar se imaš ti!

janšisti so zombiji.buuuuuuuuuuuuuuu grozni so

Kakšen infantilen post. Višek izrojene slovenske “inteligence”.

New Report

Close