Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek prav sweet

prav sweet

lep pozdrav vsem!

sploh nisem vedela, da tudi takšen forumček obstaja… sem prebrala nekaj sporočilc in so prav sweet…

upam, da me boste sprejeli medse…

uživajte.

travica xxx

mary jane

živjo travica … ja glih še travica manjka v tejle gmajni tuki … madonca bom še jest mogla zamenjat .. nik mislim :)))))

dobrodošla!!

B.

A si tista pojoča travica al fedrasta??
WElcome,če si odštekana seveda…Ampak tko prijetno odbluzena…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jest bi rekla, da je fedrasta … od tele vlage zuni je že vse skravžlano .. tud travca … sicer nej pa sama bol konkretno pove …

Ja, Barbara, je vse aghatnu, heh.
Zelene oči bile su njene,
zelene oči, ko sunca sjaj …..
bemtiš, travca, sej sem taka, že od jutra, kot bi se midve že na dežju
poljubljale!
M.
Welcome, hišni red pa je tudi nekje tu gori objavljen! Ne bom se ponavljala, se bom samo še na dežju poljubljala, se bom samo še na senu ljubila, bom ….. eh, bom samo še malo sanjala. …..
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe … sam seno mora bit pa tudi tko .. bol suho ane .. da je udobno :)))))))

sam pazi .. da ni tale travca .. tiste druge .. špinelaste sorte … hmmmmmmmmm ….. pol se ne kej preveč poljubljat …. bo hudoooooooooooooo :)))))))))))

B.

no, najlepša hvala za dobrodošlice… kakšna travica? hm… ilegalna;) zeleno, ker te ljubim, zeleno…:)

v mb trenutno ne dežuje več. se bi blo treba na sončno upravo pritožit, ker je to vreme zdaj res že čist nesmiselno… naše rastlinice potebujejo tut sončka, ne samo dežja!:)

no, pa lep dopoldan še naprej!

travica xxx

mary jane

ja ja ja .. sej se mi je zdel .. ta špinelaste sorte …

:)))))))))))))))))))))

Barbi, ej, haha, izjava tedna :))))))))))))))))))

:))) se zavoha veš .. tele špinelčke … na daleč :)))

Green grass of home :)))) Travca wilkomen, pa fajn počutje!

Jani verjame da je v mb dež :)))))

hehe… ja travca, seveda, wilkomen. Tudi, če ti ne bi bila zelena zelo pri srcu, bi bila zdajle vseeno zelena. Tako kot medve z Barbi.

Lili ima rada zeleno :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ZELENE OČI,BILE SU MOJE,ZELENE OČI KO SUNCA SJAJ…AJJAJAJJJJJJ

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moram se kar pridružit tebi :))))))))))

jaja, Lili ima tudi zelene oči. Še najbolj takrat ko joka.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zdej mi je pr’šla na misel tista reklama:

Zeleno, ki te ljubim ZELENO :))

Jani ma pa full rad rdečo :))))

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaammmmmm
,…….uh…..uh…….kako me bolijo tačke

aaaaaaaaaaaaa**************************+mišek le čigav??????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi moral biti čigava lastnina ?
Če se boš lepo igrala z menoj ti bom pokazal mojega repka , samo mi obljubi da me ne boš , @^#&

heheh oki obljubim…sam da repek vidim….pa ne ¸bom te čaki tisih znakov a ne znam..

P.s. če boš tud ti nežen do mene in prijazen ti jest tud nekej pokažem..a prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lahko vse pokažeš ,samo zobke skri

He , he , šefica tudi , ampak joka pa ne rada , zato si včasih dodatno pomaga z lečkami :)))

Nikitka ima zelene oči in pel di carota lase – prevaja pa samo za prijatelje 😉

Karota je korenček, ok :))) no ampak tud to smo imeli čast opazovati… nekaj dni.. bo skoraj teden nazaj a ne 🙂 šefica :))))

Jani še kar neki dela… o dolgo popoldne 🙂

New Report

Close