Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pravijo…

Pravijo…

…da ko je najlepše…vstani in pejd…sicer jaz tega ne delam, ker preveč rada uživam do konca…..z vami;))…ampak kaj ko moram…delo kliče…lepo se imejte…uživajte dragi moji…se beremo se potem, ko pade mrak…cmokaaaaa, popam vam jih tja, ker najbolj pašejo…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA SEJ ZDEJ KO MI JE LUSNO RATAL PA GRES A,MISLM …………….

CMOKA NAZAJ

/

Sonči … pa pa …

Pa sej ne greš … saj si skoz z nami … Tako lepo svetiš gor na nebu … :)))) ;)))

Cmokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiito na smrčkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiito … :-***

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tukaj sem…in tam, kjer sva oba, hihihiihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmokito vracam, pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

in mjesva oba ?:))))))))))

/

ja tam ne…saj ves…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close