Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pravkar varam moža

pravkar varam moža

New saj ga ne. Zanima me samo, kje imajo kake dobre otroške spomladansk čevlje. Hvala, ker ste odgovorile na moj post!

:)))))))))))))))))))))) Vsekakor boš imela daleč največ klikov na temo … :)))) Koliko bo pa uporabnih odgovorov pa … ne bi vedla … :))))

Jaz bom la definitvno pogledat v Pami … :)))

Mi smo tokrat šli v Geox in smo ful zadovoljni.

sem bla tud radovedna-))))))))))))))))

Sem tudi jaz pogledala…. ženska radovednost ja.

V Turbo schuh

jaz sem tudi pomislila, le katera med seksom piše po forumu….. haha, in seveda takoj prečitala….

Moraš napisat še številko.

Sama sem prečesala pol Lj. in nisem našla št. 30 za deklico. Geox imajo samo ene superge in vse že luknjice in so bolj primerne za poletno vročino.
Turbo schuh in Yelo(ne znam prav napisat) je sama plastika. Mass ima kvalitetne in luškane samo manjše številke.

Ostane nam še Ciciban na Litijski, ker v BTC niso imeli številke za nas:(.

Obup:((((((((

Veliko sreče pri nakupu!!!

Pri nas je obutev vedno kvalitetna, zato prisegamo na Cicibanov program Softy.

;)))

Hčera pravi – carka!

Mi smo prva leta kupovali Petejan B program, ki so jih je še kakšno leto pred nami baje dalo dobiti na recept. Imeli so certifikat ortopedske obutve, sicer pa so bili namenjeni ploskim stopalom in pri drži na x. Tudi za redno linijo je Petejan dobival priznanja za kvalitetno obutev. Kupovati smo jih največkrat kar v Mirnu. Ne dvomim, da je Ciciban kvalitetna obutev, ker je Petejanov. Kasneje smo kupovali še v MASSu in sicer Toysovo linijo in Kopitarno. Vse od naštetih je priporočala fizioterapevtka. Tudi, če otrok nima težav s stopali, je nakup dobrega kopita zelo pomemben v razvojni fazi. Katera obutev je dobra, bi gotovo znali svetovati na otroški fizioterapiji v najbližjem ZD ali na otroškem ortopedskem oddelku.

New Report

Close