Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pravljica…..

Pravljica…..

Zdaj ne mislim več bežati. Se dobiva?

Grem na lov za zajtrkom,zajček skrij se.Sicer imam pa dane namen uloviti kakšno rejeno raco….tako sem se namenil.Ko se najem(in naspim)pa se vrnem.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Aha, zdaj se me pa ti bojiš ????

Viš zajček, tudi muhe se medved ustraši, če mu
leta pesti pokaže. Prav, le tako naprej, na zadnje
noge stopi, pa uhlje pokonc postav, pa pozo za
boks privzemi, eno roko mau naprej, sej veš, koko
to zgleda, pol mu pa …..kar direkt povej, kaj češ!
In bo šel….. ja, ja, fruštkat ja! Seve, fruštkat bo šel
revež, ves podelan od strahu pred zajčkom! Joj,
kolk se ti men dopadeš, zajček, kolk si ti men všeč!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he, cmoka !!! Je ušu, ja, pred zajčkom ! Sramota!

Ho ho ho… Lisjak, a nimaš ti mal prevelike apetite :)))))) Da ti iz te rejene race ne rata kakšna… boga miška :)))))

Jani ma pa rajš vse kaj druzga kot race :))))

Sej podelu, ja, sramota, sej podelu, o ………..
o…………bemtiš………… a veš kva zajček………
o……………e……. uf……………….., jej, jej……………
a veš, zajček, …………………e, eeeeeeee, a veš ……
zdej pa res moram ………..ej, ker ……………………….
ampak, sej veš ……………………… kufeeeeeeee!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vidiš, pred njim me ni strah, kot običajno. Imam eno tako pozitivno energijo, ga hočem lepo malo povprašat, na, pa zgine…

Me ne me basat, a nisi v kitajski jedel pekinško
raco, pa hrustljavo raco, pa …..uf, že spet tišči,
jebela, a bom zaradi vas cel dopoldan s………
al kwa!

M.

na, zdej je pa res pr konc, k’ se ne mo’rm več
na celo podpisat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja , jaz ne vem kaj je on papal, je bil predaleč stran od mene. Menda je res raco natepaval :)))))))))))

sorči, papal! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bemti, te že imam !

Al se mi javi, al pa tuki povem kdo si :))

……. ja, ja, sej, sej, sej v bistvu se je šlo za
natepavanje ….. kitajskih pikantnosti………,.
saj sva potem odprtih ust še dolgo uživala
restavracijski milil nepekoči zrak , ko sva
tisto zelje s tisto omako dol “natepavala!
Heh, heh, heh.
Aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh, ne veš,
kako dobro dene, ko ……………… človek ……….
e……e……..e…….., kofe naprej spravi!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, nisi zdržala kaj ? Si ga šla skuhat. Meni se pa ne ljubi samo zase kuhat, nikol!

To je že res Marija, samo jest sem tko narejen, da zelooooooooo rad probam nove stvari, če mi ne pašejo pa ostanem rajš pr tistem znanem :)))

Jani ma rajš ajdove žgance z ocvirki kot pa pekinško patko :))))))

Ma, se nisem šla kufe kuhat, bela cesta, kofe me je
sam pregnau, pregnauuuuuuuuu, kapiš, a zastopiš,
du ju andersten, veršteen si, bela cesta, sem morala it……
wauuuuuuuuuu!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne razumem :)))

glede na to…. da je bil tisti… vrteči …. kaj? kaj pa vem 🙂 no ker se je skoz obračal… se je verjetno naredilo, da sem tud kakšno svino natepaval?????

Jani je probu vse.. še celo čips.. in to s palčkami :))))))

Sej, sej, Jani, probat je treba vse, da pol res
veš, kwa pa je tisto, kar ti res paše in je res
tudi tisto ta pravo!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, Jani, dober si, joj, meni spet lije…………………..joj………

No, jaz tudi tako pravim !

O ti ljubi bogec, ko ti napišeš “ne razumem”,moram
it nazaj brat, kaj sem napisala, da pogruntam, česa
ne razumeš. Saj veš, letamo iz teme na temo, vsepovsod
pa me zadnje par minut sr……. tišči. In pol ugotovim, da
ti nečesa ne razumeš, in pol moram še svoje odpret in
prebrat in zdej ti odgovarjam:

Pejt brat nekam drugam, bela cesta, nam ti na vseh
temah pisala, da me s……tišči, no zdej me ne več, sem
že bla, in to je tisto, na kar me je kufeeeeeeee pregnal, isus božji no, dej no mau mislt z glavo, a te je tist Lisjak čist zj……… al kwa?

Oh, zajček, kolk sem se zdej razpištolla, pa je blo sam tko fletn, da sem se lahko, pa ti nis še zmeri n’č druzga, kot MILI MOJ ZAJČEK, ki me spravi do tega, da se lastnim neumnostim, ki jih tu gori klatim, lahko celo smejim. Mili moj zajček! Čist sem out! Tako mi je lepo in prijetno! Res!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma ne čips, ojej, ojej, jaz se tako močno smejim, glasno,
da se bojim, da bom hčerko zbudila, no, zdaj sem celo
morala nehat pisat, tako se režim, me kar lomi, solzne
oči imam od smeha. Jani, tisto je bil ja čips, ojej, kakšen
čips že, ojej, ja, pol smo mu pa rekli stiropor, ojej. ojej,
jest sm čist mokra, jest ne morem več! Jest res ne morem
več!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Heheh, ja ampak glej, ti povem nekaj. Zadnje čase , resnično imam dolgo lajtngo, kwa pa vem zakaj !!!

New Report

Close