Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PRAVLJICA

PRAVLJICA

Aloha gmajna !
Nogometna pravljica se je končala .
Pravzaprav Seba to je odličen izraz.
Samo ali ste kdaj pomislili ?
Vse pravljice se ne končajo lepo in srečno . Žal ):
Dreamči je žalostna , zaradi nogometne pravljice in pravljic , ki jih življenje riše na tako žalosten način.
Če pa le kdo ve za kako , ki se lepo je končala naj mi pove , mi bo lepo.

drimčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))))

hojla.. mislim… skoraj pozabil nate, ker te tolk časa ni bilo nič tukaj :)))

no ne vem če se temu lahko reče pravljica… bolj bi jaz temu rekel, da je sreča za nekaj časa zapustila naš fuzbal… sej skos pa res ne morejo fantje met tolk sreče :))

a katera pravljica se je srečno končala? Kolikor poznam se vse pravljice končajo srečno… Janko in Metka, Sneguljčica… še celo Harry Potter ;)))

Mal me res dolgo časa ni bilo. By the way ne izdajte me:)
Sem spet nazaj 🙂
Če se vrneva na fuzbal predno se posvetiva drug drugemu 🙂 je res to žalostna pravljica.
Mogoče razen teh pravljic , ki so pisane za otroke , veš za katero življenjsko ki se je lepo zaključila ? 🙂
Saj vem da hočem preveč , samo je pa lepo vedet je ali ni še možnosti …

In nikar ne pozabi več name :))
jejejej

se spomniš filma .. butec in butec… ko tip vpraša punco.. če ma kej šans pr njej… pa ona pravi… ja.. 1:milijon…. Vsak normalni bi obupal, on pa… Yeeeeeeeeeeeeeeeees, še mam šanse ;)))

torej drimči.. tud ti jih maš, pa če so še tako majhne 🙂

Kako krasno prispodobo si mi dal. Ne samo to. Upanje tudi..
Nasplošno upanje kjerkoli , kadarkoli..

DTLC!

JTLC nazaj :))))

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssss Jani,
tut jest mam še šanse, da se komu oči odprejo, a?
Sploh pa, mater, če dvakrat preberem tole:

“Ni pomembno,kako dolgo smo živeli z omejitvami.Če stopimo v temno sobo in prižgemo luč ni pomembno, ali je bila soba v temi en dan,en teden ali desettisoč let-prižgemo luč in je razsvetljena.Ko se zavemo svoje sposobnosti za ljubezen in srečo… je luč prižgana.”
/ S.Salzberg/

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

My dear dream_on, I miss you!
And now I go home!
But first I go to see my dear litle boy!
See you tomorow ….. at four in the early morning?????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

iiiiiiiiiiiii tole je pa najlepša pravljica..jep pa še resnična je Marička..lepo jo preživi..pravljico namreč..enga kiska za tisto malo miceno bitjece ekola na noseka…..juuuuuuuiiij..kaj sem ratala..khm khm..mehkaa.:)))))))) juj juj jujjjj…jenčki mali…))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close