Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pravljica za dobro jutro

pravljica za dobro jutro

Kraljevič se odpravi rešiti kraljično, ki jo je ugrabil zmaj, ki živi za
sedmimi vodami in sedmimi gorami.

Kraljevič gre čez prvo vodo,

gre mimo prve gore,

prečka drugo vodo,

gre okoli druge gore,

prebrede tretjo vodo.

gre čez tretjo goro,

preplava četrto vodo,

prepleza četrto goro,

se pelje čez peto vodo,

jaha čez peto goro,

orel ga prenese čez šesto vodo,

pride do šeste gore,

pogleda naokoli

in reče:

O, pizda! Zgubil sem se!

Tud jest :))))) Dobro jutro Pandica :)))

Jani pozdravlja tudi vse ostale….

Dobro jutro vsem!!!

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))
nova
Uredništvo priporoča

Dobro jutro prebivalci gmajne. A še ninate ??

Pandica, vsaj ta pravljica se konča malo drugače kot običajno, he..he….
ja sem se kar nasmejala v novo jutro, ko sem jo prebrala !

lp, zajček

Dobro jutro zaspanci. Ste le pokukali izpod oddeje. Me veseli, da sem v tm čudovitem “sončnem ” jutru privlekla nasmešek na vaše obraze. In kaj boste danes počeli? Kakšne načrte imate?

Pandica ve, da bo Zajček kuhal….

Hu, Pandica, pa še kako hudo prav imaš. Tale šporhet, mi pa res nikoli ne uide. Mi je tako zvest, pa se me drži kot klop. Ker pa rada razveseljujem svojo čredo, jim še kaj spečem, pa je….
Popoldan pa bom malo zavila v knjižnico, po duševno hrano ! Zvečer peljala peska na sprehod, jutri pa malo ” generalnega ” pospravljanja doma.

Nekaj se oblači, misliš, da bo dež?

Dobro jutroooo! Hmmm no ja naj bo še lepo…Pri men se je zače s telefonskim klicem ob 6 in 30 minut.Takole: O ne ne morete,se je potrebno prej najaviti oz prijaviti,da dobite datum.Pokličite popoldan..buuuuuuuuuuu jest pa v jok.Bemti še hospital niso več tisto kar so bli.Ja cel teden al pa še več sem zbirala pogum,da grem s tamalim v bolnico na testiranje in glej ga zlomka kar od danes naprej se je potrebno prijaviti,najaviti (kaj vem za koliko časa..) Ker te baje potem pričakajo s pušelcem v roki,rdečo preprogo,ponudijo ti vodno posteljo in celo ti pripada maser.Uff malora a se splača počakat.Kolk hočejo, ni blema.Heheheh No toliko,men se je pravljica tako začela z jutrom.Namreč mam en nov sistem,ki deluje samo zjutraj pri meni glede sanj in razvijanja domišlije….Zdejle pa mi že diši po kavici in prijetno jo z užitkom srebam.Če sem kateremu naredila skomine s kavo,ga prijetno vabim v mojo družbo.Sem sicer še v pižami ampak nč ne de.Se bom nahitro mal zakrila…Aha še neki tud sama sem..hihihihi
Naj bo tole petkovo jutro najlepše…in uvod v lep vikend…pa tud če bo dežen.Le glejte da ga naredite romantičnega…Lupčke vsem ****************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, he muca, hehehe…….ma ti si

Ja napovedan je – dež namreč.
Drugače pa mislim, da je tale šporhet dvojček od mojega. Tudi moj ima enake navade.

Pandica rada kuha peče in je (to še preveč rada).

Mucica – tudi moja kavica je dobra in rogljiček je še topel…

Torej, glede na to, da si enako velika kot jaz, si še vedno v prednosti, imaš tudi malo manj kg……pa sem ti nevoščljiva, da veš. Sladarije pečem, jedla jih več ne bom, če zaradi drugega ne, zato, da te dohitim….heheh…glej kaj dela nevoščljivost !

Mi smo tudi imeli dooooobro jutro :))))
Je bil včerajšnji dan blaaazno ploden, zaradi family disaster ta teden, pa bo vikend najbrž bolj miren.

Zaplešimo kakšen indijanski ples, da odženemo oblake in pustimo, da nas sonček doseže.

Lili, ki je čisto preč, ker je vikend že skoraj tukaj :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Uf zajček, pandica je veliko kilc gor dobila v zadnjih bogato obloženih lenobno razpoloženih mesecih in se ne more nič pohvalit.

Vaga je sovražnik o kateremu ne moremo razpravljati.

o zajček a si podava roke…na pa še lubija cmok..hehehe bemti če nam še jest sla v biblioteko.Al pa hehe dons me nekaj tak prjetno gricka,da bi kej dobrega zase ušpičila.Ja dežek bo,super ga mam rada.Bo rožice zalil in travica bo bolj zelena,pa zrak bo bolj čisti..jaa matr modrujem..heheheh
Kaj naj rečem …naj živi petek!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili . razvedri se. Petek je najlepši dan v tednu. Pred teboj sta dva dneva zabušavanja, tako da….

Hum ta ta hum ta ta…. Pandica že pleše

Heheheh, ja muca na enha velikega lubija, samo zate-
**********************************************************************************************************************
veš , kar pejva v biblioteko, obe veva kaj najdeva tam….duševno hrano in mir !! To je to !!!

Potem pa takole: zelenjava, zelenjava, zelenjava in Ribe……………
pa še riboni, heheh….

Oja, dva tedna zabušavanja! Komaj čakam!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Naj bo stara ali mlada,naj bo suha al debela,naj bo ma kaj bi nakladal bistvo je tole ki sledi:SAMO KUHAT MORA ZNAT!! PA SLAŠČICE PEČT::HEHEHEH mal za vmes,pa jenajta o kilah bohca…a bi ble rade vse manekenke al kaj.Sej poznate tisto gištel oz postava da dol pades a v glavi le slama.Če bi še druge tiste prave dice prasal bi rekli madona zenska mora bit taka da jo orenk primeš..ne pa da ji kosti steješ..KAPIŠ???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, ja kapiš !!! Samo jaz ratam takoj slabe volje, ko začutim, da imam nekaj preveč. Sicer pa, ko šiša…….

Čaki, Lili , kako dva tedna, translate please?

ma jest nek šiša..heheh pa naj bo na balinček ošišan..hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole s šišanjem je vredu, tole z ribcami in zelenjavo pa mal manj

Pandica ma rada sladke stvari….

Lli a maš dopust?

Ha, ha, ej, nečemu se je pa treba odpovedat…hehehehe…..

New Report

Close