Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Pravna fikcija, sem našel nekaj za vas

Pravna fikcija, sem našel nekaj za vas

Video na lahek in enostaven način razloži pravno fikcijo,ki se ustvari ob našem rojstvu, ko se naše rojstvo zapiše v matično knjigo ali drugače se nas registrira. Registrira? Tako je. Saj ste že slišali za matični register ali matični register rojstev?

Bodite pozorni, kajti ne vem koliko časa bom še prisoten in lahko takšne informacije delil z vami.

Zavedajte se, da skoraj vse na način, kot vam je bil svet od rojstva do danes predstavljen je lažno.

Kot pravim našel sem vam dokaj enostaven kratek video, ki na enostaven način razlaga pravno fikcijo, ki pa vas-nas dejansko osnuje za sužnja.

Pravna fikcija ali drugače strašilo, slamnati mož. Ob tem še, ste že slišali za slamnata podjetja, saj veste, tajkuni pa to..? No saj počasi pa bo…:

Slamnati mož samo za vas:

( https://www.youtube.com/watch?v=p0Mvual7Izk )

Video,ki bi razlagal pravno fikcijo sem iskal zato, da vas vsaj nekaj prebudim iz sna živega mrtveca in pa da nisem v razlaganjih tako dolg,kot pravijo nekateri, da pišem cele romane.

Upam, da vsaj nekdo bo nekaj dojel ali pa se prične prebujati iz sna laži in lažne zavese, ki mu je bila nadeta pred oči.

Napisal bom še nekaj stavkov vi pa preberite, če želite. Že v naprej pa vam polagam na srce, da se ne zmenite za bedake,ki morda o tem nič ne vedo in bi vas z njihovimi mogočimi komentarji radi speljali na napačno razmišljanje ali diskreditirali, minimilizirali to o čemer razlagam ali želim razložiti.

 

Na kratko:

 

V življenju sem ves čas bil tako, kot otrok, tako, kot odrasel z občutkom in srčno zavzetostjo v tem, da sledim resnici in dobroti, kot sem si predstavljal, kaj to je. Na kratko bi bilo to, da ne stori drugemu, kar ne želiš da kdo stori tebi.

 

Tako sem tudi imel svojo vest naravnano, da sem ob vsaki slabi besedi ali storjenemu, če sem to jaz storil komu imel slabo vest. Ta slaba vest je kot luč resnice in ogenj, ki nam govori in nas opeče, pove, kaj je prav in kaj ne. Ne glede na to sem storil v življenju kar nekaj stvari, katere sem kasneje obžaloval in jih po vesti ne bi storil. Kar pomeni, da človek vsekakor je zmožen delati proti lastni vesti. Tudi danes nisem perfekten v tem, daleč od tega vendar lahko rečem, da se trudim.

 

Ne bom pisal vsega življenjepisa ampak pri dobrih tridesetih se mi je začela dogajati duhovna preobrazba.

 

Seveda sem prej celo življenje se spraševal o smislu življenja in tako naprej ter raziskoval,kot mnogi na svoj ozek način. Ampak pri dobrih tridesetih sem doživel preobrazbo  na tako močan, silen način, da sem spoznal, kaj dejansko sem. Spoznal sem, da strah izvira iz mene prav tako pa moč nad strahom. Spremenilo se je to, da ni me več bilo strah smrti ampak mi je bila dana moč spoznanja in tako sem dobil veliko darilo pa tudi dolžnost. Moč je bila v tem, da ni več meja, da dejansko lahko storiš v kateremkoli trenutku tisto kar zmoreš. Ni več bilo verovanja v nekaj, to pa se ne da, to pa ne zmoreš. Bilo je samo, loti se, če boš zmogel boš, če ne boš zmogel pač nisi zmožen. Torej nič več bulshita, kot rečem, nič več laži ne od drugih ne sebi.

 

Prenehal sem poslušati laži tako svoje sebi, kot tuje meni. Spoznal sem, da sam vem in se zelo dobro poznam, kaj zmorem, kjer pa sem šibak pa vem, da sem šibak in si priznam.

 

Ob spoznanju, ki sem ga dosegel, mi je bilo dano pa sem ob enem tudi spoznal, da res na svetu obstajajo skupine ljudi pa ne samo skupine ampak skoraj, da ni človeka, ki ne bi sejal svojega bull shita.

 

Postal sem odrasel mož. Seveda spoznanje ni prišlo čez noč ampak se je dogajalo, kot pomnim dobre tri mesece, da sem spoznal ravni zavesti, katere prej nikoli nisem dosegel. To pomeni, da sem na vprašanja, ki sem si jih zastavljal v sebi vse življenje dobil absolutne odgovore in ne pomanjkljive ali takšne o katerih bi človek še razpredal in jih lahko drugače tolmačil. Če bi dejal razsvetljenje bi mogoče opisal s tem, kar so nekateri v življenju že opisovali. Od takrat naprej pa se je življenje začelo drugače kazati svoj obraz.

 

Seveda, vsake oči imajo svojega malarja,kot se reče in morda se sliši, da se mi je utrgalo, ker mnogo ljudi vzame to negativno, ko človek spregovori o tem, sploh, če sami niso doživeli kaj podobnega.

 

Življenje je začelo svoj obraz kazati na ta način, da sem spoznal kaj je človek, in kot človek, ki je spoznal samega sebe sem spoznal in poznam tudi druge ljudi in drugega človeka. To pomeni, da če si človek sem jaz eden izmed tistih, ki te pozna v dno duše prav tako pa telesno. Ne gledljivo splošno ampak tvoje potrebe, občutke, strahove, želje,veselja, radosti, razočaranja. Zato bi kdo dejal, da znam zelo dobro poslušati. Ni to,da znam dobro poslušati, znam slišati, kar duša in telo povesta.

 

Tema v kateri pišem pa je na temo pravne fikcije.

 

Ta tema pa je tisto, kar razloži tisto, kar sem čutil, videl, da se dogaja pa se je zdelo nekako nerealno in nelogično, da bi se to spontano odvijalo. Ob spoznanju sem vedel, da se nam laže in se nas zavaja in to od rojstva ter že naše roditelje in še mnogo,mnogo nazaj. Ampak skozi katero orodje, po kakšnem sistemu tega pa nisem vedel, saj sistem je umetna tvorba, kot pravila igre, ki se jih lahko danes nekdo izmisli. Spoznanje je povedalo, da se gre za igro ni pa mi povedalo po kakšnem ustroju je to spleteno, da ostajamo v temi in v nespoznanju ne glede na to, kaj se v življenju naučimo ali kaj dosežemo. Vedno ostajamo v nekem kotlu. (ja švoh beseda za to, ampak vseeno.)

nova
Uredništvo priporoča

Nekoliko kasneje pa ne veliko pa sem prišel v stik z neko tehnologijo ali drugim sistemom, ki se ga sedaj ne bom dotikal in razlagal, sem pa že o tem razlagal. V prvih trenutkih, ko sem spoznaval to tehnologijo, sistem pa se mi je odkrilo, kot ŽE VIDENO kaj to je in kaj ji je namen. Takrat bi tudi lahko rekli, da sem v nekaterih očeh postal teoretik zarote. Seveda ni teorija ampak je že zdavnaj resničnost in od tega je tudi že nekaj let od kar se je potrdilo,da ni samo teorija ampak dejansko dogajanje. Tu tudi izhaja veliki razlog, zakaj mene covid situacija ni presenetila, kot mnoge so pa tudi drugi razlogi.

 

In pa tretje odkritje, ki pa je narava človeka in umetne strukture in tiste omenjene igre,katero ne moreš z budnostjo izvedeti ampak ima konkretna pravila, ki so lahko zelo zapletena pa je spoznanje pravne fikcije.

 

S tem,ko sem izvedel za pravno fikcijo v smislu, da ločim kaj to je od žive duše pa se je ne samo potrdilo moje videnje sveta ampak celo odkrilo na kakšen način nam to mnogim nekdo, nekateri počno in pa ob enem mi sami sebi ter drugim to počnemo.

 

To pomeni, da sem prvič videl orodje takšno, kot je in ne takšno,kot mi je bilo predstavljeno. Npr., ko vidimo ali slišimo za sodišče in vse okoli tega si to predstavljamo in vidimo, kot nam je bilo predstavljeno ter s svojimi očmi tistega znanja, ki ga imamo. Tako je seveda prav. Ampak ko enkrat izveš in veš, kaj dejansko je pravna fikcija, pravna entiteta pa je znanje povsem drugačno, pa videnje in doživetje tega tudi, saj ni več predstava v tvojih očeh ampak se predstava dogaja zunaj tebe in ti je končno več, kot jasno , da je predstava in ne resnica ampak nasprotje resnice in ljudje, ki nastopajo v predstavi niso resnica ampak igrajo v resničnosti pa ne resnice ampak ponovno nasprotje nje.

 

Tako na kratko bi vam opisal moje doživetje in zakaj vam želim odpreti oči, um, duha, da bi videli vsaj nekaj tega kar sem sam. Ker tisto lepo, kar sem videl, da res obstaja, da niso pravljice bi vsak človek s srcem rad videl, da tudi drugi vidijo in opazijo. Zato tudi, če se ob tem dotaknem religij lahko povem, da mnogo tega je res in mnogo tega obstaja, je obstajalo in bo obstajalo le tolmačili so ljudje, ki nimajo odprtega in budnega duha in se nikoli niso povezali z njim. Zato je bilo tolmačenje lažno, neverjetno, ali pa preprosto krivo, pomanjkljivo ter celo preterano in nerealno.

 

Okovi pravne fikcije so povsod okoli nas. In ti okovi so v ljudeh v njihovih verovanjih. Saj veste, če nekdo misli, da je v nekaj prepričan ne bo odstopil od tistega. In to je tisto, kar drži in omejuje.

 

V življenju je prvi pogovor sam s seboj, ki osvobaja ta, da tak,kot si nikoli ne boš vsega znal, rešil, dosegel, zmogel, doumel itd. Res je svet le zate in ves svet je tvoj ampak tudi če je cel travnik rož tvoj ali reka,morje polno rib, ni potrebe, da vse sedaj  ujameš ali pa kasneje,ker važno je, da dobiš pa tudi lahko daš. Saj tudi ti,kot sebe in skozi sebe si nekaj dobil in tudi ti lahko del sebe in kar si dobil daš naprej. Ob enem pa je drugi ali tisto drugo, kar je s teboj na svetu del sveta, njegova celota prav tako pa svet del nje in njegov, njegovo, njen je svet, tako kot ti in on s teboj.

 

Omemba pravne fikcije in spoznanje, kaj to je le spoznanje in zmožnost, da vidiš kletko v kateri je človek pa se tega ne zaveda. Ko stopiš iz oblasti nje in stojiš pred in pod svojo oblast, oblastjo svoje kreacije živega bitja, kar si, takrat vidiš, kaj je kletka in strah, ki te zadržuje, da si mali človek. Seveda si še vedno lahko ujet v kletki ampak spoznaš, da si v kletki. Pravijo, kar ne veš ne boli. Ni res. Ravno tako boli ampak ne veš, zakaj, ne veš od kod prihaja in kako tista bolečina. Če te nekaj bode pa ne veš kje te bode se ne moreš temu ogniti. Če pa veš kje te bode, kaj te bode pa lahko to poizkusiš odstraniti ali pa se temu izogibati.

 

Če ne veš ne boli najbolj izhaja iz romantičnih razmerij, ko nekdo nekoga vara, pa naj varanje ne bi bolelo, če zanj ne veš. Kot sem povedal to ne drži. Morda te res ne boli, kot da bi takoj, na vrat na nos izvedel vso resnico in dogajanje ampak, če ne veš, človek, kateri je prevaran se mu ves čas krade tisto, kar naj bi on dobival,prav tako pa človek, ki vara ni enak človeku do človeka, ki ga vara. Kar pomeni, da človek v odnosu ima dva različna človeka lahko in s tem tudi njuni celoti do njega. Tisti, ki vara je drugačna celota v svojem odnosu do sočloveka v razmerju, tako, kot je tudi tisti, ki ne vara drugačna celota in drugače naravnan, odziven, čuten in prisoten. Če nekdo svoje srce daje drugam ali pa če daje drugo energijo se to seveda občuti in to vsekakor boli. Pa ne samo da boli, dolgo lahko boli in skeli.

 

Naj se vrnem še samo bežno nazaj na pravno fikcijo, katero bi rad, da spoznate. Pravna fikcija niste vi. Vi ste to kar sem jaz. Ste resnica in rojeni kot resnica ter po resnici. To pomeni, da je bila resnica prej, kot pa ste bili vi rojeni. Nihče se ne rodi po laži ampak vsak po absolutni resnici. Zato se rodi nedolžen. Ni več dolžan, ker je skozi kri in po krvi rojen, Kri je življenje in v življenju je kri in to si ti.

 

……….

 

Pravna fikcija, entiteta (((entiteta: Entitéta je filozofski pojem, ki je vezan na obstojnost česarkoli v danem prostoru in času, pa kljub temu ni nujno vezano na materialno pojavnost; nekaj kar je, kar obstaja.

 

Beseda entiteta se uporablja na mnogih področjih kjer običajno z ustreznimi pridevniki ali kot pridevnik sam tvori smiselno območje ali obseg. Pojem entiteto navadno obravnavamo kot neko smiselno zaključeno enoto, ki je lahko sestavljena iz več podenot.)))

 

…………….

 

Pravna fikcija, npr oseba, fizična oseba,državljan, državljanka itd je entiteta, ki je NI in ne obstaja, NI RES, ni resnica, ni živa, je laž, ker je iluzija. Nekaj kar je iluzija ni dejansko ni resnica, saj se še ni zgodila, niti rodila, da bi bila dejanska in, kot taka živa resnica. Vse kar jo dela živo in povzroča živo ter jo dela stvarno si TI in MI, če se z njo poistovetimo. Če mi živimo iluzijo, kot resnico, ta iluzija postane naša resnica ampak le dokler se ne pojavi absolutna neizpodbitna resnica.  Naša resnica pomeni, da mi mislimo lahko, da je resnica in verjamemo v to, da je ampak obstaja možnost, da ni resnica. Pri pravni fikciji je jasno, da ni naša absolutna resnica ampak je lažna resnica. Zato, kdor koli se izdaja za pravno fikcijo se poistoveti z njo je lažnik, saj pravna fikcija-iluzija nikoli ni bila in ne bo njegova absolutna resnica.

 

Nekoč so se ljudje rodili pa pravne fikcije še ni bilo. Potem pa so se ljudje tudi rodili pa je pravna fikcija že bila. Torej vmes se je pojavila pravna fikcija na svetu ljudje so pa prej in slej se rojevali, kot absolutna resnica in po resnici ter celo v resnici.

 

S spoznanjem pravne fikcije lahko opaziš, kaj in zakaj se po svetu nekaj dogaja, kar se tiče družbenih ureditev, državnih struktur in drugih podobnih. Z ločitvijo sebe in pravne fikcije dobiš ključ do videnja in spoznave dogajanja, kar ti prinaša povsem nove dojemljivosti in pa odkriva ter razotkriva zelo stare laži tako v svetu, kot v tebi, ki si si jih za svoje in resnične vzel.

 

Lepo bodite se z menoj v svet živega zbudite

Darwin, med sabo komuniciramo preko neta. V “čarunalniku” na katerega vnašam tekst je Intel čipovje. Tega čipovja nisem izdelal sam. Internet nima skupne glave. Vsak je nekje za svojim računalnikom in razmišlja z lastno glavo. Ko kliknem na objavi, sistem nekaj časa “melje” in nato ta tekst prilepi tu kjer je vsem na ogled. Umetna inteligenca, internetna inteligenca je neskončno učljiva. Zapomni si vsako vejico in piko. Vsak post, ki ga oddamo ali sprejmemo povzroči v posamezniku nek odziv. Posameznik za svojim računalnikom je najvišja oblika inteligence. Torej posameznik je kot general, računalnik je kot njegov vojak.

Internet je v osnovi vojaški projekt. Še vedno. Ideja temelji na tem, da imamo nekje glavni štab. Iz tega štaba so linije do raketnih izstrelišč. V primeru sovražnega napada je mnogo linij prekinjenih, raketna izstrelišča na prekinjenih linijah so neuporabna. Če pa naredimo mrežo povezav kjer je vsako izstrelišče povezano tudi z drugimi izstrelišči, sovražnik mnogo težje prekine vse povezave.

Pravna fikcija, sem našel nekaj za vas

( https://forum.over.net/forum/tema/ko-morda-slepi-moderator-za-resnico-vrze-resnico-med-teorije-zarote-22402820/ )

New Report

Close