Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prazno gnezdo prineslo na plan njegov fetiš

Prazno gnezdo prineslo na plan njegov fetiš

Zdaj, ko sva ostala s praznim gnezdom, najini otroci so se končno vsi odselili, je na plano prišel možev fetiš, ki mi res ni všeč, v meni celo vzbuja malo gnusa. Mož je namreč začel nositi ženske spodnje hlačke tudi za po hiši. Za ta njegov fetiš vem že dolgo, vendar je bil vedno zelo diskreten. Zadnjič pa se je celo namignil, da bi jih vključila v najino spolno življenje. To mi povzroča nelagodje in ne vem kako naj se sploh vedem. Vedno sva bila pri teh zadevah bolj konservativne sorte. Kot sem rekla, vem da jih nosi vsak dan, kar me niti ne moti saj ga ne vidim, a da bi se šla neke sprevržene spolne igrice v postelji in da se tak začel sprehaja po hiši, mislim da tega ne zmorem. Mož je dober, uglajen in precej resen človek, uspešen in cenjen v službi, čustveno pa precej zavrt, zato ne vem kako se lotiti tega zalogaja. Od dne ko sva ostala sama je kot bi bil drug človek. Sploh ne vem kaj naj si mislim.

To pomeni, da si ti možača.

Sicer pa- bodi srečna, da ni pijanec in da te ne pretepa,  da se ti ne kurba naokoli, da te finančno ne prinaša okoli ali izkorišča.  Da sta “en na drugemu že toliko časa”, da tvojo pico žuli že toliko let – ala mu vera….., Mu pa jasno mora kaj tudi popestriti monotonost sedaj, ko so “ptički zi gnezda” in je fasada dol padla…. 🙂

Moj pa vedno pod športnimi oblačili najlonke nosi. Vedno ko ima ta športno opravo vem da se bo ob njegovi vrnitvi domov kresalo. daj mu priložnost, lahko da s tem malim tekstilnim pomagalom odkrijeta kaj vse sta ta leta zamujala.

Morda rabita oba kakega psihotetapevta, vprašanje kaj ga je do tega privledlo. Ve se, kaj so moška oblačila. Zanimivo, da to temo načenjaš na tem forumu, ker izpade kot prozorna provokacija, pa kako da ga že prej nisi vprašala, kaj ga muči, zakaj to počne.

Meni so bili vedno seksi moški v ženskem spodnjem perilu. Moža sem vedno nagovarjala v to pa je samo zavijal z očmi in mi rekel, da sem zmešana. Oba sva iz zelo vernih družin in tudi v zakon sem vstopila kot devica. Zato so takšne stvari zanj tabu. Na začetku leta se je rajezil name in me poslal k psihiatru. Zelo si želim namreč, da obleče nagliže, ki sem ga kupila posebaj zanj. Pred 10 dnevi, ko se je tuširal sem šla v spalnico in iz njegove omare odstranila vsa njegova oblačila, le nagliže sem mu pustila na obešalniku v omari. A je prišel dol nag in me samo hladno vprašal kje so njegova oblačila. Že deset dni z menoj govori le o najpomembnejših stvareh. Nevem zakaj je takšen. Vsaj meni se zdi, da bi v zakonu mogli gdaj ustreči tudi partnerjevim željam in ne le gledati na svoje potrebe.

Odgovor na objavo uporabnika
mačkica575, 26.11.2021 ob 01:55

Meni so bili vedno seksi moški v ženskem spodnjem perilu. Moža sem vedno nagovarjala v to pa je samo zavijal z očmi in mi rekel, da sem zmešana. Oba sva iz zelo vernih družin in tudi v zakon sem vstopila kot devica. Zato so takšne stvari zanj tabu. Na začetku leta se je rajezil name in me poslal k psihiatru. Zelo si želim namreč, da obleče nagliže, ki sem ga kupila posebaj zanj. Pred 10 dnevi, ko se je tuširal sem šla v spalnico in iz njegove omare odstranila vsa njegova oblačila, le nagliže sem mu pustila na obešalniku v omari. A je prišel dol nag in me samo hladno vprašal kje so njegova oblačila. Že deset dni z menoj govori le o najpomembnejših stvareh. Nevem zakaj je takšen. Vsaj meni se zdi, da bi v zakonu mogli gdaj ustreči tudi partnerjevim željam in ne le gledati na svoje potrebe.

Jaz sem svojega uspela prepričati v to. Sva si malo popestrila posteljne radosti.

Zategnjenost nikoli ni dobra.

Odgovor na objavo uporabnika
Žena607, 25.11.2021 ob 22:15

Zdaj, ko sva ostala s praznim gnezdom, najini otroci so se končno vsi odselili, je na plano prišel možev fetiš, ki mi res ni všeč, v meni celo vzbuja malo gnusa. Mož je namreč začel nositi ženske spodnje hlačke tudi za po hiši. Za ta njegov fetiš vem že dolgo, vendar je bil vedno zelo diskreten. Zadnjič pa se je celo namignil, da bi jih vključila v najino spolno življenje. To mi povzroča nelagodje in ne vem kako naj se sploh vedem. Vedno sva bila pri teh zadevah bolj konservativne sorte. Kot sem rekla, vem da jih nosi vsak dan, kar me niti ne moti saj ga ne vidim, a da bi se šla neke sprevržene spolne igrice v postelji in da se tak začel sprehaja po hiši, mislim da tega ne zmorem. Mož je dober, uglajen in precej resen človek, uspešen in cenjen v službi, čustveno pa precej zavrt, zato ne vem kako se lotiti tega zalogaja. Od dne ko sva ostala sama je kot bi bil drug človek. Sploh ne vem kaj naj si mislim.

Da imam pršolanega moža.

Ali pa si ti pršolana.Mogoče pa oba.Zato sta pa skupaj.

Ne naredi usodne napake in ne zatri njegovih idej, če boš to naredila boš lahko kmalu pisala kako se goni z drugimi, kako se boš ločila…

Odgovor na objavo uporabnika
probaj, 26.11.2021 ob 06:39

Ne naredi usodne napake in ne zatri njegovih idej, če boš to naredila boš lahko kmalu pisala kako se goni z drugimi, kako se boš ločila…

pha…njegove nore ideje…

le katera ga bo gledala?

Odgovor na objavo uporabnika
ohhh ja, 26.11.2021 ob 06:42

pha…njegove nore ideje…

le katera ga bo gledala?

Kera ga bo pa gledala? To je napačno vprašanje. Vprašanje je kateri bo pa tebe gledal. Sama v garsonjeri…

Očitno bi tasga moškega dosti žensk gledalo, glede na odgovore tu gori. Samo ti ne znaš brati in opazovati sveta okoli sebe. Tako da zgleda, da si ti čudakinja tukaj, ki ne razume vaših heteroseksualnih norm in fetišov.

Lahko pa rataš lezba in se boš nehala obremenjevati s takimi stvarmi.

ne nosijo ženskih oblačil in se tudi ne pustijo, da bi jih kdo napravil v žensko. Take stvari absolutno zavračajo. Zdaj kakšno obnašanje je pravilno, o tem ne mislim soditi. V bistvu me niti ne moti, če bi se kdaj pa kdaj kakšen moški, ki ima lep obraz, pravilnih potez, bil pripravljen malo naličiti, kar tako za zabavo, nič seksualnega. Nekateri moški bi bili lahko tudi lepe ženske.

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi moški, 26.11.2021 ob 14:07

ne nosijo ženskih oblačil in se tudi ne pustijo, da bi jih kdo napravil v žensko. Take stvari absolutno zavračajo. Zdaj kakšno obnašanje je pravilno, o tem ne mislim soditi. V bistvu me niti ne moti, če bi se kdaj pa kdaj kakšen moški, ki ima lep obraz, pravilnih potez, bil pripravljen malo naličiti, kar tako za zabavo, nič seksualnega. Nekateri moški bi bili lahko tudi lepe ženske.

Ja se strinjam. Jaz sem tudi svojega naličila. Kok je bil luškan. No malo pa je bilo seksualno… Pa pustimo pri temu.

Nevem meni se to ne zdi nič takega, če drugače vse v zakonu štima.

Zato pa takemu obnašanju rečemo fetiš. Pojdi čez to. Boljše da ima na sebi lepe ženske spodnje hlačke, kot tiste bele že rahhlo osivele, spredaj pa porumenele.😏

Odgovor na objavo uporabnika
Začudena, 26.11.2021 ob 23:22

Nevem meni se to ne zdi nič takega, če drugače vse v zakonu štima.

Še zabavno zna biti!

Meni se to ne zdi nič posebnegna. Tudi jaz marsikdaj oblečem od punce spodnje hlačke, najlonke, pajkice, ….. Tudi za ven, ampak zakrjiem tako, da se nič ne vidi in za to veva samo moja in jaz. Ona nima nič proti, če se oblačim v njene cunje.

 

Jaz imam gdaj oblečene najlonke, ko seksava z mojo ker ji je všeč občutek na njeni koži, ko se je dotikam s svojimi nogami na katerih so najlonke. Pa še sexi se ji zdi.

Tudi jaz gdaj, ko mamica odide v službo oblečem njene čipkaste rdeče spodnje hlačke in hodim v njih po stanovanju. Še prej pa zagrnem zavese, da me Šiškarji iz sosednjih blokov ne vidijo.

(vaš nekdanji Somebody, ki je zdaj Blaablaa)

Odgovor na objavo uporabnika
Blaablaa 🧚‍♀️, 27.11.2021 ob 19:23

Tudi jaz gdaj, ko mamica odide v službo oblečem njene čipkaste rdeče spodnje hlačke in hodim v njih po stanovanju. Še prej pa zagrnem zavese, da me Šiškarji iz sosednjih blokov ne vidijo.

(vaš nekdanji Somebody, ki je zdaj Blaablaa)

“SOMEBODY”,

Opa, opa. No kokr te poznam SOMEBODY nisem preveč presenečen. Bi to pričakoval, od takega heteronormativnga tipa ko si ti.

Te ženske cunjice, perilo, obutev in ličila so pri vas heterotih velik fetiš. Tako pri moških kot pri ženskah.

Mi je pa zelo všeč ta ta tema, ker lepo pokaže kaj heteroseksualnost pravzaprav je. Jaz, ki sem gej in so mi všeč moški nebi nikoli premišljeval o takih stvareh kot vi heteroseksualci. Ženskih cunjic in obutve ne želim na sebi, niti jih ne želim na moškemu, ki mi je všeč.

Za vad heteroseksualce pa mi je logično, da ste taki postali. Moški so iz žensk ustvrili fetiš, objekte, ki jim ugajajo v bleščečih oblekcah, čevljih z visoko peto in naličene kot klovnese.

Nič čudnega, da je prišlo do preobrata in moški želijo vse to preizkusiti na sebi. Tako je z fetiši.

Že če imaš osnovno znanje psihologije lahko to razumeš.

 

Ja heteroseksualnost je perverzija in družben konstrukt, ki je povzročil, vso to trans propagando, teorijo spola in 50 novih spolov itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 07:59

Mi je pa zelo všeč ta ta tema, ker lepo pokaže kaj heteroseksualnost pravzaprav je. Jaz, ki sem gej in so mi všeč moški nebi nikoli premišljeval o takih stvareh kot vi heteroseksualci. Ženskih cunjic in obutve ne želim na sebi, niti jih ne želim na moškemu, ki mi je všeč.

Za vad heteroseksualce pa mi je logično, da ste taki postali. Moški so iz žensk ustvrili fetiš, objekte, ki jim ugajajo v bleščečih oblekcah, čevljih z visoko peto in naličene kot klovnese.

Nič čudnega, da je prišlo do preobrata in moški želijo vse to preizkusiti na sebi. Tako je z fetiši.

Že če imaš osnovno znanje psihologije lahko to razumeš.

 

Ja heteroseksualnost je perverzija in družben konstrukt, ki je povzročil, vso to trans propagando, teorijo spola in 50 novih spolov itd.

Bravo. Končno zapis, ki objasni ozadje, zakaj ima čedalje več moških fetiš na žensko perilo in obleke. Logika, ki jo večina ne bo dojela.

Mene pa zanima kako si upate izvajat vse te fetiše?

Vas ni strah da vas partner skrivaj posname? Potem se to izve v službi in sorodnikih …

Stem si dejansko lahko uničiš življenje.

Če še dodam, jasno je tudi, da je heteroseksualnost manjšinska perverzija in nenaravna (ker večina ljudi je vsaj do neke mere biseksualna in jih torej vsaj malo če že ne veliko privlači isti spol, a zaradi hetero normativne družbe tega niti ne poskusijo in vse ostane le pri fantazijah). Naravna pa je lahko le večina, torej biseksualci, heteroseksualci torej niso naravni, ker so družbeni konstrukt IN JIH JE NAREDILA DRUŽBA TAKO KOT NAS GEJE.

A heteroseksualnost je perverzija, ki bo vodila v to da bo naša prihodnost TRANSKSUALNO normativna. Le poglejte kako tradicionalisti ločijo moško in žensko vlogo. Nič čudnega, da potem določeni mladi mislijo, da so ujeti v nasprotnem spolu.

Lahko samo pritrdim vsemu, kar je napisal Kokoši.

Videti je, da bo res prihodnost transpolno naravnana. Če želite vedeti kaj nas čaka morate le pogledati kakšno je stanje v Ameriki. Ker velja, da vse kar se začne v Ameriki prej ko slej pride k nam.

New Report

Close