Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prazno gnezdo prineslo na plan njegov fetiš

Prazno gnezdo prineslo na plan njegov fetiš

Dobro, meni pa to ne bi bilo glih  všeč, da bi si moj partner kej takega želel. Ne vem no, tko enostavno, da bi človek reku “ah, kaj pol” mi tudi ni. Pri partnerju. Nimam absolutno nič proti homoseksualcem, transeksualcem … ampak priznam, da bi me pri partnerju to motilo. Ne vem no, drugače bi ga gledala, meni partner mora bit privlačen in ne vem če bi mi pol še bil.

Ni mi jasno, s čim si jemlješ pravico odraslemu moškemu določati, kaj lahko nosi in kaj ne…

Ok, če ti nočeš popestriti spolnega življenja, prav – v to te ne sme siliti, saj bi šlo za spolno zlorabo.

Vendar kljub temu, da sta s partnerjem že več let skupaj in imata družino, je on oseba, neodvisna od tebe, in lahko nosi takšne gate, kot sam želi.

Če pa ti čutiš potrebo, da zaradi tega odpiraš temo na forumu in se želiš smiliti ljudem na internetu, pa res potrebuješ pomoč.

Fetiši niso posledica mentalne nestabilnosti ali travme, najverjetneje ima vsak kakšnega, so del nas. In nekoga sramovati zaradi tega, je enako, kot da bi se norčevali iz dejstva, da ima nekdo raje pse kot mačke (seveda ne v spolnem smislu, vendar ti je zagotovo jasno, kam ciljam).

——–

Pod črto :

V moževe fetišu ti ni treba sodelovati, nimaš pa mu pravice prepovedati, da v njem uživa sam.

Pa še en dokaj progresiven nasvet, glede na to, da si sama sebe opisala kot konzervativno: morda omogočiš možu, da ta fetiš, če mu je res tako pomemben, doživi z nekom drugim?

Odgovor na objavo uporabnika
mačkica575, 26.11.2021 ob 01:55

Meni so bili vedno seksi moški v ženskem spodnjem perilu. Moža sem vedno nagovarjala v to pa je samo zavijal z očmi in mi rekel, da sem zmešana. Oba sva iz zelo vernih družin in tudi v zakon sem vstopila kot devica. Zato so takšne stvari zanj tabu. Na začetku leta se je rajezil name in me poslal k psihiatru. Zelo si želim namreč, da obleče nagliže, ki sem ga kupila posebaj zanj. Pred 10 dnevi, ko se je tuširal sem šla v spalnico in iz njegove omare odstranila vsa njegova oblačila, le nagliže sem mu pustila na obešalniku v omari. A je prišel dol nag in me samo hladno vprašal kje so njegova oblačila. Že deset dni z menoj govori le o najpomembnejših stvareh. Nevem zakaj je takšen. Vsaj meni se zdi, da bi v zakonu mogli gdaj ustreči tudi partnerjevim željam in ne le gledati na svoje potrebe.

Partnerja prisiliti v spolni akt, v katerega ni prostal, je posilstvo.

 

S tem, ko si mu dobesedno odstranila vsa oblacila6, razem tistega, ki ga bi on proti svoji volji nosil za tvoj spolni užitek, si ga spolno zlorabila.

 

Ni čudno, da s teboj ne želi govoriti, jaz bi na njegovem mestu v odgovor izpraznil tvojo omaro – na pločnik.

 

Samo predstavljaj si zamenjano situacijo, ko bi moški ženski vzel vsa oblačila, razen enih neudobnih tangic in modrca brez košaric, za katera je že prej večkrat jasno povedala, da jih ne želi nositi.

 

In partnerstvo ne pomeni, da greš čez svoje meje za ksebo, ki jih več kot očitno ne spoštuje!

Zategnjenost res ni dobra, posilstvo pa še manj!

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
NoKinkShaming, 28.11.2021 ob 19:01

Ni mi jasno, s čim si jemlješ pravico odraslemu moškemu določati, kaj lahko nosi in kaj ne…

Ok, če ti nočeš popestriti spolnega življenja, prav – v to te ne sme siliti, saj bi šlo za spolno zlorabo.

Vendar kljub temu, da sta s partnerjem že več let skupaj in imata družino, je on oseba, neodvisna od tebe, in lahko nosi takšne gate, kot sam želi.

Če pa ti čutiš potrebo, da zaradi tega odpiraš temo na forumu in se želiš smiliti ljudem na internetu, pa res potrebuješ pomoč.

Fetiši niso posledica mentalne nestabilnosti ali travme, najverjetneje ima vsak kakšnega, so del nas. In nekoga sramovati zaradi tega, je enako, kot da bi se norčevali iz dejstva, da ima nekdo raje pse kot mačke (seveda ne v spolnem smislu, vendar ti je zagotovo jasno, kam ciljam).

——–

Pod črto :

V moževe fetišu ti ni treba sodelovati, nimaš pa mu pravice prepovedati, da v njem uživa sam.

Pa še en dokaj progresiven nasvet, glede na to, da si sama sebe opisala kot konzervativno: morda omogočiš možu, da ta fetiš, če mu je res tako pomemben, doživi z nekom drugim?

Ni res. Fetiši so spolna anomalija in ko se gre za tranzvestizem in transeksualnost ima ta anomalija znano ime. In to ime je HETEROSEKSUALNOST. Ki je manjšinski odklon, čeprav zaradi heteronrmativnosti biseksualnost ostaja skrita in se zdi, da je večina ljudi heteroseksualcev.

Ali pa če se ne gre za heteroseksualnost pa se gre vsaj za heteronormativnost (v primerih ko imajo geji ali biseksualci tak fetiš, je nanje vplivala heteronormativnost in ne njihova spolna usmerjenost). Sem vse prej pojasnil.

Gospod vseeved, ravno pišem magisterij iz spolne terapije.

Fetiši so normalni, kot anomalijo pa jo označujejo zavrte osebe, ki se zaradi teh in onih lastnih frustracij čutijo dovolj pomembne, da obsojajo popolnoma legalne spolne aktivnosti ostalih.

V debate o LGBTQIA skupnosti pa se z vami absolutno ne bom spuščala, več kot očitno o njih veste mnogo več, kot nebinarna biseksualna bodoča spolna terapevtka.

Lp. 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 19:32

Ni res. Fetiši so spolna anomalija in ko se gre za tranzvestizem in transeksualnost ima ta anomalija znano ime. In to ime je HETEROSEKSUALNOST. Ki je manjšinski odklon, čeprav zaradi heteronrmativnosti biseksualnost ostaja skrita in se zdi, da je večina ljudi heteroseksualcev.

Ali pa če se ne gre za heteroseksualnost pa se gre vsaj za heteronormativnost (v primerih ko imajo geji ali biseksualci tak fetiš, je nanje vplivala heteronormativnost in ne njihova spolna usmerjenost). Sem vse prej pojasnil.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr tko, 28.11.2021 ob 18:52

Dobro, meni pa to ne bi bilo glih  všeč, da bi si moj partner kej takega želel. Ne vem no, tko enostavno, da bi človek reku “ah, kaj pol” mi tudi ni. Pri partnerju. Nimam absolutno nič proti homoseksualcem, transeksualcem … ampak priznam, da bi me pri partnerju to motilo. Ne vem no, drugače bi ga gledala, meni partner mora bit privlačen in ne vem če bi mi pol še bil.

“KR TKO”,

potem pa si rabiš za svojega partnerja najti možatega biseksualca. Teh je večina moških in si gotovo že bila z njimi samo, da nisi vedela kaj so, ker tega NIKOLI ne bi priznali.

Fetiš na ženske oblekice pa ni toliko homoseksualna ali biseksualna stvar, kot je to vaša heteroseksualna stvar.

Vi heteroti ste obsedeni s fetišem bleščečih, seksi ženskih oblekc, visokih pet in ličil. Tako moški kot ženske. Pri vas ženskah so te stvari sprejemljive in vsakdanje, moški pa to skrivajo. Tako je s fetiši, prvo moške rajcate ko ste v taki opravi pol pa se zgodi psihološki preobrat in veliko moških želi te oblekice, petke in ličila na sebi poskusiti.

TO JIM JE VŠEČ KER SO HETEROSEKSUALCI. To je vaš heteroseksualn fetiš, ki ga je že dolga stoletja nazaj ustvarila vaša heternormativna družba. (včasih hetronormativna družba ustvari tudi nenormalne geje, ki to prakticirajo bolj odkrito kot vaši heteroseksualni moški samo to je preveč zapleteno za razlagat).

NoKingShaming,

Nebinarne osebe? Absurdna oznaka? LGBTQIA+++, pa dej a ste resni? Kok spolov ste že izumili? Nazadnje ko sem bral jih je bilo 50.

Nič od tega ne obstaja, to so vse vaše izmišljotine.

Ti ne pišeš doktorata iz spolnosti, ampak tebe filajo z LGBT propagando in drugimi neumnostmi.

Lej jaz sem gej kar pomeni, da sem nenormaln. A tudi heteroseksualci so nenormalni. Ker oboji smo manjšinska anomalija. Le biseksualci so normalni. Druge spolnosti so le družbeni konstrukti, ki ustvarjajo odklonske bolnike kot sem jaz ali heteroseksualci.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 19:53

NoKingShaming,

Nebinarne osebe? Absurdna oznaka? LGBTQIA+++, pa dej a ste resni? Kok spolov ste že izumili? Nazadnje ko sem bral jih je bilo 50.

Nič od tega ne obstaja, to so vse vaše izmišljotine.

Ti ne pišeš doktorata iz spolnosti, ampak tebe filajo z LGBT propagando in drugimi neumnostmi.

Lej jaz sem gej kar pomeni, da sem nenormaln. A tudi heteroseksualci so nenormalni. Ker oboji smo manjšinska anomalija. Le biseksualci so normalni. Druge spolnosti so le družbeni konstrukti, ki ustvarjajo odklonske bolnike kot sem jaz ali heteroseksualci.

Ti priporočam, da najdeš nekoga, ki se ukvarja s poklicem, za katerega se jaz trenutno izobražujem.

Ne čakat name, si v kritičnem stanju 😉

Zakaj? Odkar sem odkril, da je večina tipov biseksualcev je moje spolno živlenje zelo pestro in imam ogromno moške pozornosti. V zadnjih 8 letih sem bil vsem tipom z katerimi sem bil intimen prvi tip v živlenju. Samo dolg proces je, da jih dobiš, prvo ti ene 30 krat ponovijo, da so hetero, pol se mal omehčajo, potem moraš pa še druge ovire z njimi prebroditi pa jih dobiš v posteljo. Samo jaz imam rad izive. Včasih gre pa tudi hitreje.

Enga geja se več ne dotaknem v svojem živlenju.

Si ne predstavljam mojo veliko mrcino v zenskih cipkastih spodnjicah , pravzaprav si ga in crkujem od smeha. Ne pasejo vsakemu zenske cipkaste gate no. V zenskih gatah si nekako lahko  predstavljam manjsega suhcanga moskeg, velikih bikov pa nikakor, pa tud mali in suhi je hecen v zenskih gatah. A lepo vas prosim no.

Tole je heteroseksualnost:

 

.https://youtu.be/jZkzmfUjpwA

 

In potem heteroseksualci niso gejom dopuščali istih pravic kot jih imajo oni!! 😵 Ne moreš da vrjameš.

Ja po obdobjih to prihaja, spomnite se srednjeveških moških v pajkicah, bleščečih oblekicah, naličenih z lasuljami. Pol sem vam naciste, dal za primer.

Zdaj pa spet prihajamo v trans dobo!

Hvala krščanska heteronormativna družba. Vse civilizacije prej so bile naravno biseksualne. Krščanstvo pa je prvo izumilo heteronormativnost in tu so posledice te nenaravnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 29.11.2021 ob 01:21

Tole je heteroseksualnost:

 

.https://youtu.be/jZkzmfUjpwA

 

In potem heteroseksualci niso gejom dopuščali istih pravic kot jih imajo oni!! 😵 Ne moreš da vrjameš.

Geje pobijali …. oni pa takole. Zanimivo..

Zdaj končno razumem zakaj so strejti vedno bili tako homofobični. Ker moraš biti moten, da ti tak problem predstavlajo drugi ludje samo zato, ker so drugače spolno usmerjeni od tebe.

Ja tako je. Moški so se v srednjem veku oblačili in ličili kot ženske a geje so pobijali zaradi sodomije.

Nacisti so se zasebno oblačili kot ženske a geje so pobijali.

V mnogih državah kot Iran ali Bocvana na polno priznavajo spremembo spola in moške operirajo v ženske a geje čaka usmrtitev ali zapor.

 

Pač tipična bolana heteroseksualna posla. Heteroseksualnost je odklon tako kot homoseksualnost. A homoseksualci niso nikoli heterotov pobijali ker bi bili fobični do njih!!! To je treba vedeti.

Ma pusti mono, bolši tvoje gate, kot pa kaj drugega. Ma meni bi bilo prav hecno.

Jah tako je, moški, ki ljubijo ženske, in ženske, ki ljubite moške torej heteroseksualci si delite skupno strast in privlačnost, do privlačnih ženskih oblekic, seksi ženskega spodnjega perila, visokih petk itd.

Vas ženske privlači to, da to oblečete in ste seksi, moške pa to privlači na vas. Kmalu pa jih te ženske cunjice in obutev začnejo privlačiti še ločeno od vas in hočejo tudi oni to oblačiti. 🤣🤣🤣

To je vaša nenaravna perverzija, ki se ji reče heteroseksualnost. Transeksualne zadeve so neločljiv del hetroseksualnosti.

Pozitivno ga preseneti in nabavi strap on, da ga kvalitetno prefedras od zadaj. Sigurno bo za…

Še ti si  kako sex spodnje perilo. Kupi knjigobpopolna ljubimka in ljubimec. Pa ne bit taka nuna no. Ali se pa ti obleci v moškega in ti njega posexaj. Navali gor nanj?  Sama se kaj spomni. Nelagodje? Pa bog ni na oblačku s povečevalnim steklom, ki gleda v tvoje genitalije.

OMG kje ste še kakšne take 🙂 z veseljem ustrežem. ni večjega užitka kot gledati žensko ki se ji meša od pohote, še posebej če ima kakšne čudne fantazije 🙂

zgoraj sem citiral mačkica575. kaj je s tem forumom, nič ne deluje!

 

Hehe, heteroseksualci!!! 😒

 

Prihodnost bo očitno res trans.

Noro, da ima partnerka take želje. Jaz bi bil ful vesel, za kakršnokoli spremembo ali igrico

 

Hecen fetiš! Pusti mu malo veselja, nikomur s tem nič noče. Ko pa ženske naše bokserice, majice in srajice nosite, a to je pa ok?

Hmmm….

Moje mnenje je pač takole, da sem jaz ženska in sem ženska v postelji (nimam na sebi moških gat, ampak seksi spodnje perilo), moški pa naj bo v postelji pravi moški brez ženstvenih zadev, ker me privlači moško telo v moškem perilu, drugače bi si izbrala žensko…

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 28.11.2021 ob 20:06

Zakaj? Odkar sem odkril, da je večina tipov biseksualcev je moje spolno živlenje zelo pestro in imam ogromno moške pozornosti. V zadnjih 8 letih sem bil vsem tipom z katerimi sem bil intimen prvi tip v živlenju. Samo dolg proces je, da jih dobiš, prvo ti ene 30 krat ponovijo, da so hetero, pol se mal omehčajo, potem moraš pa še druge ovire z njimi prebroditi pa jih dobiš v posteljo. Samo jaz imam rad izive. Včasih gre pa tudi hitreje.

Enga geja se več ne dotaknem v svojem živlenju.

Ogaben si. In zarad takih kot si ti je sel svet v kurac. Lgbt skupnost je ena psihopatologija ljudi, ki so najvecji izmecki druzbe z najvec nepredelanimi travmami iz otrostva.

New Report

Close