Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pre dolgo

pre dolgo

Seveda bi vas v prvi vrsti pohvalil za vse te forume,obenem pa imam tudi grajo zaradi njih. Namreč dogaja se,da je trebaza raznorazne odgovore čakati in čakati.
Zanima me ali ni mogoče skrajšati čakalno dobo za odgovor,pa naj si bo na katerem koli forumu.
Za odgovor se vam v naprej zahvaljujem.
PS upam da ta odgovor dobim veliko prej kot ostale, hvala
Gusti

A to na forumih, kjer odgovarjajo strokovnjaki ali tam, kjer se obiskovalci prosto pogovarjajo?

M(are).

Predolgo traje ,tam kjer odgovarjajo strokovnjaki.

Gusti

Kaj je predolgo? 2 tedna kolikor se hvali konkurenca?

Dva tedna s “PROCENTI “
GustiAtaSmrk je pisal/pisala:
>
> Kaj je predolgo? 2 tedna kolikor se hvali konkurenca?

dr. Kersnik ti odgovori naslednji dan, prav tako dr. Rejčeva.

lp

Že,že vendar nista samo onadva na forumih,kaj ni tako?
Gusti

PS. zgornjemu komentarju:

Kaj pa g.dipl.soc. delavka Alenka Baumgartner
ste morda pri njej zasledili tako ažurnost.
Prosim za komentar.
Gustigusti je pisal/pisala:
>
> Že,že vendar nista samo onadva na forumih,kaj ni tako?
> Gusti

Če še ne veš: moderatorji odgovarjajo na vprašanja zastonj in v svojem prostem času. Nemogoče in “ne fer” je zahtevati, da zato vsak dan sedi pred računalnikom in se ukvarja z odgovori na med.over.net. Se ti ne zdi?

Odgovarjam na vaše sporočilo !

Že res da so prostovoljci, a kljub temu se ljudje obračamo na njih v pričakivanju,da dobimo svoj odgovor čimpreje. V končni fazi je forum namenjen da strokovnjaki odgovarjajo na naša vprašanja,zato jih tudi zastavljamo in nenazadnje tudi pričakujemo čimprejšnji odgovor. Prepričan sem, da nisem samo jaz tega mišljenja pač pa jih je gotovo še veliko.
pomagačka je pisal/pisala:
>
> Če še ne veš: moderatorji odgovarjajo na vprašanja zastonj in
> v svojem prostem času. Nemogoče in “ne fer” je zahtevati, da
> zato vsak dan sedi pred računalnikom in se ukvarja z odgovori
> na med.over.net. Se ti ne zdi?

To vse razumem. Hočem le povdariti, da smo ljudje včasih preveč požrešni. Nekdo nam ponudi prst, pa hočemo celo roko – in to takoj!

So pa hitrejši kot Popovi zdravniki. To je treba priznat.

Veš kaj, če ti tukaj ne ustreza, pa pojdi na popove zdravnike, kjer čakaš vsaj dva tedna, če sploh dočakaš, pa še to so zelo okrnjeni odgovori, medtem ko sem sama tukaj vselej – ne glede na to, kateri zdravnik – dobila odgovor najkasneje drugi dan, včasih pa ga dobim že čez čudežnih 15 ali 20 minut (npr. pri čudovitem dr. Pušenjaku)!!! In potem se nekdo upa pritoževat… Groza, smo razvajeni, ni kaj! Če ti je pa tako nujno, da niti en dan ne moreš počakat, pa pokliči rešilca ali pojdi v dežurno (ali navadno) ambulanto – imaš še veliko možnosti, če ti tukaj ne ustreza! Brez zamere, ne želim biti groba, a da se kdo pritožuje nad temi zdravniki, ki so vse hvale vredni in boljši od vseh ostalih forumov, je pa res višek! Očitno nikdar nismo zadovoljni! Od mene pa – vse pohvale temu forumu in zdravnikom ter seveda moderatorju Primožu!

(mimogrede: predolgo se piše skupaj)

Draga Maja!

Očitno se vam je posrečilo da ste dobili odgovor v”15″ minutah,ali pa se je vprašani ravno vsedel pred računalnik.Po tem sklepam vašo reakcijo,sicer pa ne vem zakaj ste me tako napadli,če sem samo izrazil svoje mnenje,ani zato namenjen forum,ja kam bi pa prišli ,če bi bili vsi tako zadovoljni kot vi.Se vam ne zdi.
Kar se pa tiče pisanja oziroma besede”PREDOLGO” hvala na opozorilu,če mi nebi omenili tega sploh nebi vedel,sem iz kmetov doma,hja.

PS

Mimo grede sedaj se imenujem referendum,upam,da me ne boste tudi zaradi tega napadli.

New Report

Close