Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Preberite nujno!

Preberite nujno!

se mi pa zdi, da na konkretno vprašanje ne bo dobila konkretnega odgovora … šesti čut :-))

Eh… se mi ne lubi brat vseh postov, pa itak ti je to že kdo predlagal verjetno..

Torej… zakaj neki ne surfata po internetu skupaj… Verjetno bosta kmalu surfala gola, pa ne več po internetu…, malo stimulacije pač ne škodi…

Ženka ti je svetovala pravilno. Poglej na računalnik kaj gleda.
Srčno upam da se motim ampak si sigurna, da gleda ženske.
Ja vem da boste rekli: kaj ga pa ta serje. Lahko pa da je res in so mu všeč fantje.

ja in??? men tud paše pogledat ženske v špilu … in na ulici pogledam dobro babnico … in mika me, da bi enkrat z eno …
A to že pomen, da me bodo na oni strani pokopališkega obzidja v zemljo dal? :-))) tc tc tc

če pač res gleda moška telesca na spletu … jih bosta gledala skup, če bo on za to … pač – karte na mizo in brez zadrege se počita za kompjuter ter uživajta … tako bosta dodobra spoznala okus drug drugega … ker včasih je kaj tako v klasičnem pogovoru za mizo težko povedat

Nichtmehr jaz nimam nič proti če so mu všeč moški. Samo pravim naj pogleda, ker sam ji verjetno ne bo priznal.
Če pa bosta v tem oba uživala pa juhuhu.

Nichtmehr… tak mimgrede… je to edini tvoj nick? Me strašno spominjaš na nekoga, ki tu gor ni Nichtmehr… Vsaj trije razlogi so za to…

Pač vprašam… ;-)))

Vse se ujema… Tudi četrta stvar… Bi dal skoraj roko v ogenj… Pa magari samo za trenutek ;-)))))

Ampak nicka pa ni lepo spreminjat (:-P)

edini nick, ja … sam včasih ena babnica pod mojim nickom take stvari piše, da mi lička kar malce pordijo ;-)))))))))))))))

mimgrede – zakaj pa to sprašuješ? katere 4 stvari se ujemajo??? sličim na nekoga? sam ne mi rečt, da na tvojo ženičko hehehe

ti že veš, draga… ;-)))

Jaz ne vem, prepričan sem pa seveda lahko (:-P)

Aja, še peta stvar je… ;-))))

Kako lahko še kdo pod tvojim nickom piše take stvari;))…tule lahko pod tem nickom pišeš le ti ali nekdo ki si mu zaupala svoje geslo;))… mal boljše izgovore boš morala najti draga;))

jaaaaaaa…. čestitam!!

da nisem razcepljena osebnost???
:-)))

uf, peta stvar? bi še malo namignu? tole pa se sliši zanimivo …

… če bi bla poročena, bi se ustrašla ;-)))

no viš… dobro da nisi ;-))))

Peta… to je pač en del noge… ;-))))

aha, tud ti nagajiv danes … pa še lunci si dan polepšal 😉

Saj sem vedela, da ti je bilo le nerodno napisati, da se včasih rada preleviš v …kaj že;)) in nato pišeš , da kar zardevaš;))..saj smo vsi taki, nič bati!

Kaj tolk razpredate, tip je čustveno, seksualno zavrt… že sam stavek: kao da je nora, ker se ona tud hoče z njim “igrat” pove vse.

Ni spontan, ni sproščen, ne ve kaj bi rad.

Pogovorita se, odkrito, brez skrivanja, povej mu da tako ne moreš več živet in da ti želiš vsak dan orgazem!

Naj se gre solit, ne pomaga ti pri otroku, čustveno te zavira, ah brez veze…

Lepo se imej, nimam nobenega nasveta, probajta se porihtat, predvsem v glavi.

hm, al pa se morda sploh ne prelevim ???

tebi ga nisem?? ;-)))

Sem pa dolgo rabil, ni kaj… ;-))))

New Report

Close