Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Želim si punco, vendar mora izpolnjevati te pogoje …

Želim si punco, vendar mora izpolnjevati te pogoje …

Da si vitka ali srednja, tam do 30 let. Debelih žensk ne maram. Moraš imeti zdravo mednožje, brez gljivic , belih tokov in ostalih neprijetnih zadev. Moraš biti pobrita.Zaželjene so srednje ali mal večje sramne ustnice in da nisi preveč spolno aktivna in da nisi imela že preveč moiških.  Imeti moraš lepo postavo, joški srednji ali mali,. velikih ciz ne maram, sploh ne visečih, ko kaka vreča. Moraš biti brez otrok in samska, za kakim drugim to men ne paše in mi je ostudno. Bodi prijazna, poštena, imej rada živali naravo in planet. Bodi erotična čutna, dojemljiva za kaj lepega novega v okviru normale, kake tao erotične masaže, ker sam porivanje brezveze me ne zanima. Bodi pametna inteligentna, da se lahko kaj pogovoriva, NI POMEMBNA VIŠINA TVOJE IZOBRAZBE, SAJ ČLOVEK JE LAHKO NARAVEN TALENT IN VAŽNO JE KAJ IMAŠ V GLAVI. kER TUDI ČE SI IZOBRAŽEN SI LAHKO ŠE VEDNO IDIOT IN NI GA HUJŠEGA KOT IZOBRAŽEN IDIOT.UPS sori velke črke. Pripravljen sem popustiti pri kateri zadevi, pri kateri, pa bom videl na licu mesta, ko se bova začela spoznavati najprej preko maila in potem osebno.

Zberi pogum, in mi piši, saj mogoče sva pa ravno midva za skupaj, priložnost izgubljena ne vrne se nobena.

Puščam svoj mail, hkrati pa obveščam, da so ta mail nekateri tukaj že večkrat izrabili za svoje bolne igrice in dajali oglase v mojem imenu. To nisem bil jaz, vendar drugega maila nimam, zato prilagam tega [email protected]

 

. https://youtu.be/0y9QBQeELsg

Ojej, kakšna škoda! Ravno sem ti želela pisati, pa vidim, da ne ustrezam žal…

– stara 40 let

– 2 otroka

– 20kg viška

– strije po trebuhu, stegnih, prsih

– nepobrit trikotnik nad žemljico

– zelo majhne sramne ustnice, prav otroške

– imela samo 2 moška

– nimam nobenih vaginalnih težav, a matra me hemoroid

– velike viseče cize in veliki kolobarji od nosečnosti verjetno

– vse ostalo pa obkljukam

A ja, morda bi te utegnilo zmotiti, a zadnje čase opažam, da mi rastejo dlake po obrazu. Sploh ne znam seksati in sem zelo lena. Rada imam moške, ki so nori name in naredijo vse zame. Copate na nek način. Nič mi ne sme nikoli manjkati in niti slučajno mi ne smeš nič grdega ali neprijaznega povedati, ker se takoj užalim. Pa precej sem tečna pred PMS, ob polni luni in tudi vmes. Če kuhaš si sploh moj tip, ker meni se to več ne da, razen občasno. Da ne govorim o čiščenju. Jaz sem se v življenju namorala, zdaj rabim počitek in razvajanje v dvoje. Ne smeš biti cepljen, niti obvezna cepljenja iz otroštva, ker čipi pa to. Moraš imeti dobro plačo za ves luksuz, ki si ga jaz preprosto zaslužim samo zato, ker obstajam.

Mi boš lahko malo spregledal na eno oko, kaj praviš? Piši mi na [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 31.01.2022 ob 18:48

Ojej, kakšna škoda! Ravno sem ti želela pisati, pa vidim, da ne ustrezam žal…

– stara 40 let

– 2 otroka

– 20kg viška

– strije po trebuhu, stegnih, prsih

– nepobrit trikotnik nad žemljico

– zelo majhne sramne ustnice, prav otroške

– imela samo 2 moška

– nimam nobenih vaginalnih težav, a matra me hemoroid

– velike viseče cize in veliki kolobarji od nosečnosti verjetno

– vse ostalo pa obkljukam

A ja, morda bi te utegnilo zmotiti, a zadnje čase opažam, da mi rastejo dlake po obrazu. Sploh ne znam seksati in sem zelo lena. Rada imam moške, ki so nori name in naredijo vse zame. Copate na nek način. Nič mi ne sme nikoli manjkati in niti slučajno mi ne smeš nič grdega ali neprijaznega povedati, ker se takoj užalim. Pa precej sem tečna pred PMS, ob polni luni in tudi vmes. Če kuhaš si sploh moj tip, ker meni se to več ne da, razen občasno. Da ne govorim o čiščenju. Jaz sem se v življenju namorala, zdaj rabim počitek in razvajanje v dvoje. Ne smeš biti cepljen, niti obvezna cepljenja iz otroštva, ker čipi pa to. Moraš imeti dobro plačo za ves luksuz, ki si ga jaz preprosto zaslužim samo zato, ker obstajam.

Mi boš lahko malo spregledal na eno oko, kaj praviš? Piši mi na [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tako sem se stoje nasmejala do solz ob tem zapisu, da sem skoraj stolico spregledala ko sem se hotla usest. Pomoje se bo trikrat prekrizal in dal prst v usta.😃😆😁

Joj, skoraj taka. Samo mednožja nimam pobritega. Škoda, nič ne bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 31.01.2022 ob 19:12

Tako sem se stoje nasmejala do solz ob tem zapisu, da sem skoraj stolico spregledala ko sem se hotla usest. Pomoje se bo trikrat prekrizal in dal prst v usta.😃😆😁

Jaz sem bila samo iskrena. Menim, da nisem slaba, pravzaprav sem si ful všeč in jaz sebe bi takoj vzela, če bi bila moški. Ne vem no… priložnost zamujena ne vrne se nobena je tudi moj moto.

Upam, da si v redu Šnelca, čuvaj se.

Slab zapis zdolgočasene dečve, ki bi rada provocirala in nabijala klike. Zeh zeh.

Jaz tudi. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 31.01.2022 ob 19:19

Jaz sem bila samo iskrena. Menim, da nisem slaba, pravzaprav sem si ful všeč in jaz sebe bi takoj vzela, če bi bila moški. Ne vem no… priložnost zamujena ne vrne se nobena je tudi moj moto.

Upam, da si v redu Šnelca, čuvaj se.

Lepo si bila iskrena. 🤣😂😄😅

Cuvaj se, ne se polenit. Vsaj mail si mu pustila.🤣😆😁

Ma kaki mail, jest mu bom kar telefonsko pustila tok je dal dober oglas.

Odgovor na objavo uporabnika
Rozika419, 31.01.2022 ob 19:50

Ma kaki mail, jest mu bom kar telefonsko pustila tok je dal dober oglas.

Pusti tangice 😉

Cize. Hhahahahh

Odgovor na objavo uporabnika
M320, 31.01.2022 ob 19:52

Pusti tangice 😉

Tebe glansič se bere na 100 km.

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 31.01.2022 ob 19:58

Tebe glansič se bere na 100 km.

Glansič ..who?!

 

Gljivic je napisal. Gljivic….

In kaj ti nudiš? Glede na opisane kriterije predvidevam, da imaš vsaj 190 cm in zdravo atletsko telo, brez odvečne maščobe, sijoče modre oči  (lahko pa tudi temne) in goste temne lase (lahko tudi blond), pravilne obrazne poteze, vitek (a ne suh) vrat, zdravo kožo, normalno negovane roke z vitkimi prsti, oneta vsaj 19 cm s primernim obsegom in čvrstimi žogicami, elegantno hojo, šarmanten glas, doktorat ali pomembnejše reference s strokovnega področja, dobro znanje vsaj dveh tujih jezikov, IQ nad 125, plače vsaj 4k neto, avto višjega cenovnega razreda, eno ali dve dodatni nepremičnini – poleg osnovne, v kateri živiš, ki naj bo na ustrezni lokaciji. Znanje inštrumenta zaželeno, prav tako športno udejstvovanje na primernem področju (jahanje, golf, jadranje). Svetovljanski manire in razgledanost ter sofisticiran smisel za humor so, seveda, samoumevni. Plemiški naziv, lahko tudi nižjega ranga, je dobrodošel.

Če ustrezaš opisu (o kakšni malenkosti bi se dalo pogajati, a šele na licu mesta), sporoči, da slučajno ne izgubljam časa s pisanjem maila po nepotrebnem.

No vsaj to vemo da si len ko fuks in se ti še za vsakič ko se ponujaš ne da novega maila narest. Očitno je bil v preteklosti ful naval na tvoje ponudbe, sem ziher da bo tudi zdaj.

tip vam je sam povedal kam spadate. da vas ima 99 procent neobjektivno predstavo o sebi brez kritike. da mislite kaj ste, ker imate pol kile poscanga mesa med nogami. postavite se pred ogledalo in se zamislite nad svojo lepoto.

Odgovor na objavo uporabnika
ženske ne bit užaljene, 01.02.2022 ob 08:40

tip vam je sam povedal kam spadate. da vas ima 99 procent neobjektivno predstavo o sebi brez kritike. da mislite kaj ste, ker imate pol kile poscanga mesa med nogami. postavite se pred ogledalo in se zamislite nad svojo lepoto.

pol kile poscanga mesa pač ni referenca sama po sebi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
a ne stojijo v vrsti še od prejšnjih prosjačenj naj se te katera usmili, 01.02.2022 ob 08:13

No vsaj to vemo da si len ko fuks in se ti še za vsakič ko se ponujaš ne da novega maila narest. Očitno je bil v preteklosti ful naval na tvoje ponudbe, sem ziher da bo tudi zdaj.

sama imam sicer 35 let in priznavam avtorju prefinjen okus. kot ženska še kako razumem slab občutek žensk, ki ne ustrezajo pogojem in razumem tudi njihovo jezo, ki se odraža v citiranih odgovorih. pač niste vse ženske lepe, to je dejstvo. ene ste pa sila neprivlačne in obsojati avtorja, ker debelih ne mara in ker je jasno napisal, da se ne povalja z vsako. vsa čast mu.

 

dodal bi še to, da naj se ne javljajo ženske, ki bi se rade zaplodile, ker jim bije biološka ura. tudi če imaš pri 30 ih že izrazne gube na čelu ne prideš v poštev.tudi tiste nad 40 posebno še 50 letnice mi ne pišite, česa ne razumete. vaše maile brišem.

Odgovor na objavo uporabnika
a ne ustrezaš kriterijem, 01.02.2022 ob 08:49

sama imam sicer 35 let in priznavam avtorju prefinjen okus. kot ženska še kako razumem slab občutek žensk, ki ne ustrezajo pogojem in razumem tudi njihovo jezo, ki se odraža v citiranih odgovorih. pač niste vse ženske lepe, to je dejstvo. ene ste pa sila neprivlačne in obsojati avtorja, ker debelih ne mara in ker je jasno napisal, da se ne povalja z vsako. vsa čast mu.

 

Dobra 🙂

Tip se že dooooooolgo ponuja vsaki neznanki na netu ki ima srčni utrip, sam kaj ko ga nobena noče. Še debela ne 🙂

Kar zagrabi. Pomoje si bosta všeč 🙂

Hja, še sreča da so osebki z 10 centi priveskom med nogami tako nekaj posebnega in samokritični. Sami adonisi, ki po čudežu nobene nikoli ne dobijo, ampak če se bodo dovolj dolgo ponujali bo pa ziher točno taka kot so si jo zamislili se javila na en oglas ki jih obupano puščajo in bosta srečno odpujsala v sončni zahod.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj nudiš, 31.01.2022 ob 22:01

In kaj ti nudiš? Glede na opisane kriterije predvidevam, da imaš vsaj 190 cm in zdravo atletsko telo, brez odvečne maščobe, sijoče modre oči  (lahko pa tudi temne) in goste temne lase (lahko tudi blond), pravilne obrazne poteze, vitek (a ne suh) vrat, zdravo kožo, normalno negovane roke z vitkimi prsti, oneta vsaj 19 cm s primernim obsegom in čvrstimi žogicami, elegantno hojo, šarmanten glas, doktorat ali pomembnejše reference s strokovnega področja, dobro znanje vsaj dveh tujih jezikov, IQ nad 125, plače vsaj 4k neto, avto višjega cenovnega razreda, eno ali dve dodatni nepremičnini – poleg osnovne, v kateri živiš, ki naj bo na ustrezni lokaciji. Znanje inštrumenta zaželeno, prav tako športno udejstvovanje na primernem področju (jahanje, golf, jadranje). Svetovljanski manire in razgledanost ter sofisticiran smisel za humor so, seveda, samoumevni. Plemiški naziv, lahko tudi nižjega ranga, je dobrodošel.

Če ustrezaš opisu (o kakšni malenkosti bi se dalo pogajati, a šele na licu mesta), sporoči, da slučajno ne izgubljam časa s pisanjem maila po nepotrebnem.

Lepo je, da človek ve kaj hoče in kaj išče, samo morda ena misel, ki se mi utrne ob tvojem zapisu.. s takim je ponavadi prekleto težko živeti. Dobiš ga že, a tak postavi vedno sebe na prvo mesto in težko prideš na vrsto na njegovi lestvici prioritet. Včasih je dobro premisliti kaj v resnici hočeš, fasado ali dobrega partnerja. Pa to ne pomeni, da se to dvoje izključuje, le zelo zelo redko srečaš takšne, ker že po opisu sodeč jim komot lahko pripišeš določene karakterne značilnosti, da do vsega naštetega sploh pridejo. In to niso ravno lastnosti za kvalitetnega partnerja, to je dejstvo. Vsa čast redkim izjemam.

Jaz sem za dobro srce in da je meni knap. Navzven ne šajna, je pa zato najin dom topel in poln ljubezni, kar je pa vedno bil moj glavni cilj, ostalo pa sproti dodatno če še kaj rata super, če ne pa tudi v redu.

Odgovor na objavo uporabnika
a ne stojijo v vrsti še od prejšnjih prosjačenj naj se te katera usmili, 01.02.2022 ob 09:10

Dobra 🙂

Tip se že dooooooolgo ponuja vsaki neznanki na netu ki ima srčni utrip, sam kaj ko ga nobena noče. Še debela ne 🙂

Kar zagrabi. Pomoje si bosta všeč 🙂

oglasila se je zavrnjena debela perda. punca o svoji postavi bi morala misliti pred 20 imi leti, ne pa sedaj ko si stara 45 pa debela in grda. ne to pa ne, lažeš, jaz sem lepa vitka mlada, srečno poročena, polno zaposlena doktorica po izobrazbi ni da ni, visim pa na monu in enmu mateju odgovarjam.

 

New Report

Close