Najdi forum

Splash Forum Koronavirus prebolela sem covid

prebolela sem covid

Novembra lani sem prebolela covid. Bilo je hudo, je pa mimo. Ampak od takrat nekako ne pridem k sebi, telesno. Vse okončine, sklepi me kar neki bolijo…ni to točkovna bolečina, se seli.. ves čas sem utrujena… en čas sem se tolažila, pač moram se pobrati kot pač normalno po vsaki bolezni, dobiti kondicijo…ampak se kar vleče….To mi gre že na živce. Bo minilo?? Je tu še kdo enako?

Temu se reče long covid.
Če imaš FB, pojdi v skupino covid19 pozitivci Slovenije in boš lahko prebrala malo morje zgodb ljudi, ki imajo po preboleli bolezni številne težave. Nekateri so celo zboleli že lani marca, aprila in še vedno niso ok.

https://www.facebook.com/gustirnagusti/videos/3809955062380855

ludo je tudi že prebolel, en od simptomov je razvoj psiholoških bolezni…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Stara pod 50, vedno zdrava, lani januarja prebolela kovid, še zdaj sem brez moči ali kondicije, upehana , zadihana ob vsakem naporu. Počutim se kot ,,mobi,,ki ga ne moreš več napolniti na 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, baterija pride do 60,70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in se takoj izprazni.

ludo je tudi že prebolel, en od simptomov je razvoj psiholoških bolezni…
[/quote]

https://www.facebook.com/marija.stoj.1/videos/178742317375167

https://www.youtube.com/watch?v=0AMmb2W6VSE

https://stillnessinthestorm.com/2021/02/shocking-they-didnt-isolate-the-covid-19-virus-admitted-chinese-cdc-dr-wu-zunyou-on-nbc-nightly-news/

https://wakeupkodiak.com/the-virus-has-not-been-isolated/

Podobno je bilo po neki drugi virozi. Po pridobitvi mišične mase pa je spet ok. Nabavi si uteži, ko bo pa konec pa v fitnes.

ludo je tudi že prebolel, en od simptomov je razvoj psiholoških bolezni…
[/quote]
Da je hudo moten vidimo vsak dan, pa številu njegovih objav pod vsemi mogočimi nicki.
Samo ni samo psihič, pri njemu tudi kognitivne sposobnosti močno zaostajajo za povprečjem.
Moje mnenje je, da gre za psihično bolnega imbecila.

najbolj zaskrbljujoče je to, da zagotovo še ostane v telesu in dela škodo tam, kjer lahko; in pri tebi je to lahko ravno to, da hara po sklepih in vezivnih tkivih -dosti podobna situacija je pri avtoimunih boleznih, ki napadajo sklepe in tkiva ( razni artiritisi, psoriatski artitidi, spondiloartritisi, fibromialgija, ipd)…. Kar je čisto ločično, saj Covid 19 napada imunski sistem in ima lahko popolnoma enak rezultat. Če imaš glede na genetiko par kolen nazaj tudi to monost razvoja tovrstnih obolje, pa sploh Ta vius “skenira” celotno telo. In ko najde šibko točko, se bo nanjo fokusiral. In ja, tisti ki to virozo, prebolijo “na videz najprej popolnoma OK”, npr. brez respiratornih zapletov, gre lahko virus samo skozi vstopno točko dalje in išče naprej. Veliko tujih raziskav/člankov je na to tem, je pa zadeva še vedno jasno v fazi spoznanj, dognanj, predvidevanj, ker je toliko sveža, da ni še neke oprijemljive “dinamike” škode, poteka, vpliva na človekovo telo – ni “ustaljenega vzorca”, ker je mnogo več poti in posledično tudi rezultatov.

Kako prepoznati agente.
Prozorni ste.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=595&t=11256136

Verjamem, da si zbolela, ampak ne za Corono kot novodobnim virusom, pač pa kar za staro pljučnico. Saj ne verjamete politikom in plačani samooklicani stroki, da obstaja zares nov virus? Boste odslej vsemu verjeli, kar vam bodo rekli? Pa saj so podkupljeni za to. Testi lažni.

Tudi stare dobre gripe, angine in pljučnice mutirajo in lahko imate take posledice, kot jih opisujete. Seveda vam želim čim hitrejšega boljšega počutja, pa ne se več pustiti pretentati. Ne verjeti eliti, ker ravno to nas bo vse ubilo.

ne, verjeti moramo takim kot ste vi z ludijem, ki vas dnevno perejo z montiranimi yt videoposnetki in ste posledično nešolani strokovnjaki, vedci in modreci od katerih je še voda v škafu pametnejša….
a klobučke iz alu folije ste si nadeli preden ste prišli pisat “resnico” za čim je zbolela oseba, ki je odorla temo?

kaj bo vaša naslednja poteza? hodit prepričevat terminalno obolele za rakom, da jim nič ni ampak imajo samo občutek da so zboleli za rakom ker jim je po vaše samooklicana stroka diagnosticirala eaka v resnici so pa v rožicah in metuljčkih od silne ljubezni?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Lani tri mesece nisem prišla k sebi. Imela sem trdovraten kašelj a nisem kadilka. Imela sem občutek, da imam pljuča velike za eno pest. Zadihana sem bila pri vsakem najmanjsem naporu. Veckrat testirana in nisem bila pozitivna na covid. Torej?

2019 (konec novembra) sem imel čiščenje organizma, temperatura, hude bolečine v sklepih (nisem bil sposoben bit na lastnih nogah dlje kot 5 minut).
To je korona?
Pred mnogimi leti sem bil pri kolegi v Bosni, obdobje december.
Dosti fešt in alkohola.
Oslabljen imunitet.
Pred Božič me je prijelo, misli sem da sem gotov, več kot teden, bolečine v sklepih. nos se je filal to ni bilo normalno, nikoli nisem porabil toliko wc papirja.
Ne okusa ne vonja. Nič.
Leta 2004 obdobje januar, isto le da sem takrat imel temperaturo 40 in sem res mislil da sem gotof.
Bolečine v sklepih, zamašen nos, ne okusa ne vonja, 2 tedna.
Lahko še naštevam….
Posledice, evo vidite živ zdrav in pametan.
Analiza;
Živel sem takrat čist divlji lajf, nikoli nisem pazil kaj jem, kaj dajem vase, dosti alkohola je bilo, fešt od jutra do sutra.
Delal sem samo fizična dela (gradbeništvo), spal sem zelo malo, sej pravi celo noč žurka i idemo na šiht včasih brez da bi sploh spal
Sej pravi uničevanje organizma.
Tak da to je normalni proces v katerem organizem “meče” strupe vun, za tiste ki ni so še nikoli imeli ta proces čiščenja po domače ste bili bolani.
Več je strupov, večji je odziv telesa, slabost bolečine temperatura, oz…odpad gre VUN

Čist simpl je:
https://www.youtube.com/watch?v=CxJmJqIlNUQ

V parih dneh sem z pogovorom pri različnih starejših ljudjeh slišal isto zgodbo.
Vsakič ko so se cepil proti gripi, so dobil gripo.
Pametnemu dovolj.

Kako pa veš, da si lani januarja prebolela covid?

Ko imaš medije pod kontrolom, kateri “kontrolirajo” percepcijo množice, samo dvigneš paniko, in možgančki naredijo svoje. Strah je majka za VSE. Znebite se strahu, ne poslušajte, ne berite, ne gledajte glavne kontrolirane medije, delajte svoje raziskave, bodite pozorni na detalje, sej boste hitro prišli do resnice.
Samo sledite denarju. To je Ključ.
https://www.youtube.com/watch?v=YK1lgPfFrNQ

ti slediš denarju? koliko ga gre tistim ki vas zavajajo prek socialnih medijev? verjemi da nihče gratis ne ploza vam po yt ipd. vse planirano in zrežirano za ciljno občinstvo….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ti slediš denarju? koliko ga gre tistim ki vas zavajajo prek socialnih medijev? verjemi da nihče gratis ne ploza vam po yt ipd. vse planirano in zrežirano za ciljno občinstvo….
[/quote]

Kdo profitira od tega posnetka recimo;
https://www.youtube.com/watch?v=CxJmJqIlNUQ

Kaj mi po prodal, čak od koprive? Sej mam na svoji parceli koprive koliko češ(primer)
Ta gospod je Naturopat, sej veš narava pa to, od tam smo tudi mi prišli drugač da te spomnem.
>ali si pozabu?
Ali pa misliš da te je vesoljček pripeljel, ili Big Pharma da te je naredila?

V čigavo prid gre ta posnetek?

Če ne verjameš v teorije zarote ti, si pravkar definiral in potrdil svoje prepričanje da je nekdo v ozadju ki nam servira vse skupaj, sej pravi zarota.
Z druge strani pa mene obsojaš oziroma etikiraš kot teoretika zarot.
Gunner, wake up!

Kdo profitira od tega posnetka recimo;
https://www.youtube.com/watch?v=CxJmJqIlNUQ

Kaj mi po prodal, čak od koprive? Sej mam na svoji parceli koprive koliko češ(primer)
Ta gospod je Naturopat, sej veš narava pa to, od tam smo tudi mi prišli drugač da te spomnem.
>ali si pozabu?
Ali pa misliš da te je vesoljček pripeljel, ili Big Pharma da te je naredila?

V čigavo prid gre ta posnetek?

Če ne verjameš v teorije zarote ti, si pravkar definiral in potrdil svoje prepričanje da je nekdo v ozadju ki nam servira vse skupaj, sej pravi zarota.
Z druge strani pa mene obsojaš oziroma etikiraš kot teoretika zarot.
Gunner, wake up!
[/quote]

profitira tisti, ki je plačan da nekaj lansira in da dobi občinstvo ki to grabi kot vroče žemljice na primer ti ter to kot edino “resnico” plozate dalje zaradi lastnega pomanjkanja znanja in samozavesti…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

profitira tisti, ki je plačan da nekaj lansira in da dobi občinstvo ki to grabi kot vroče žemljice na primer ti ter to kot edino “resnico” plozate dalje zaradi lastnega pomanjkanja znanja in samozavesti…
[/quote]

Točno tak kak si povedal Big Pharma. Ona profitira, globalisti tako da imajo pod kontrolo MASO. Sej to je čist simpl.
To je servirano uradno “znanje” na katerega si ti padel na ispitu, oz. si popušil zgodbo.
Prodal so ti meglo.
Sej so tudi meni ponujali, pa nisem kupil.
Samozavesti mi ne manjka, poguma tudi ne, znanja tudi ne.
Jaz uporabljam lastne možgane, za razliko od tebe na podlagi lastnih iskusenj, znam prepoznati prevarante, to znanje ni v nobeni uradni šoli, razen življenski.
Tega imam. Zato pomagam, delim in želim dobro vsakemu, žal mi je ker vas tako na easy vrtijo okoli malega prsta.
Ti teoretik zarote. 🙂

Točno tak kak si povedal Big Pharma. Ona profitira, globalisti tako da imajo pod kontrolo MASO. Sej to je čist simpl.
To je servirano uradno “znanje” na katerega si ti padel na ispitu, oz. si popušil zgodbo.
Prodal so ti meglo.
Sej so tudi meni ponujali, pa nisem kupil.
Samozavesti mi ne manjka, poguma tudi ne, znanja tudi ne.
Jaz uporabljam lastne možgane, za razliko od tebe na podlagi lastnih iskusenj, znam prepoznati prevarante, to znanje ni v nobeni uradni šoli, razen življenski.
Tega imam. Zato pomagam, delim in želim dobro vsakemu, žal mi je ker vas tako na easy vrtijo okoli malega prsta.
Ti teoretik zarote. 🙂
[/quote]

tudi ti si zaveden pa nima veze tvoja “big pharma” ampak dejstvo da nasedaš tem ki lansirajo “resnico” to so pa taki ki so za to plačani, nekateri imajo naštudirane take ki nasedate pravljicam in vam jih servirajo točno na takih kanalih, ki so priročni za to npr. yt ker za to ne rabi nobene odgovornosti… en tak lep primer tega z neodgovornostjo uporabnikov takih kanalov je npr. kak “challenge” ko je nekdo lansiral tistega s pralnimi kapsulami, ki si jih je mularija dajala v usta, posledično jih je nekaj umrlo, večina je dobila trajne poškodbe notranjih organov. za to ni še odgovarjal nihče je pa to lep pokazatelj kako “pametno” je slepo zaupati nekim kanalom, idejnim vodjem posnetkov itn. ker če bi pa to uradno lansiral npr. nek dohtar na uradnih kanalih bi bil pa kazensko in odškodninsko odgovoren za vso nastalo situacijo, isto je z zavajanji da nekaj ne obstaja npr. virus če bi meni to plozal osebni zdravnik in bi se kljub temu okužil in zbolel ga iztožim da tudi za gate nima več, nekega lanserja na yt da virusa ni in bi se kljub temu okužim z virusom in zbolim pa niti ne morem tožit niti nima druge odgovornosti kot da reče sam si kriv kaj si pa verjel temu kar sem nabluzil?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

tudi ti si zaveden pa nima veze tvoja “big pharma” ampak dejstvo da nasedaš tem ki lansirajo “resnico” to so pa taki ki so za to plačani, nekateri imajo naštudirane take ki nasedate pravljicam in vam jih servirajo točno na takih kanalih, ki so priročni za to npr. yt ker za to ne rabi nobene odgovornosti… en tak lep primer tega z neodgovornostjo uporabnikov takih kanalov je npr. kak “challenge” ko je nekdo lansiral tistega s pralnimi kapsulami, ki si jih je mularija dajala v usta, posledično jih je nekaj umrlo, večina je dobila trajne poškodbe notranjih organov. za to ni še odgovarjal nihče je pa to lep pokazatelj kako “pametno” je slepo zaupati nekim kanalom, idejnim vodjem posnetkov itn. ker če bi pa to uradno lansiral npr. nek dohtar na uradnih kanalih bi bil pa kazensko in odškodninsko odgovoren za vso nastalo situacijo, isto je z zavajanji da nekaj ne obstaja npr. virus če bi meni to plozal osebni zdravnik in bi se kljub temu okužil in zbolel ga iztožim da tudi za gate nima več, nekega lanserja na yt da virusa ni in bi se kljub temu okužim z virusom in zbolim pa niti ne morem tožit niti nima druge odgovornosti kot da reče sam si kriv kaj si pa verjel temu kar sem nabluzil?
[/quote]

Sej pravi mene lahko zaj-ebejo tebe pa ne?
To je enostavno vprašanje.
To kaj ti verjameš uradni verziji, to je samo dokaz kako so dobro organizirani.
https://www.youtube.com/watch?v=yzoI2R7R5VE
Big Pharma je infiltrirana vsepovsod.

Kdo je opral roke oziroma odgovornost ?
Proizvajalci cepiv.
https://www.facebook.com/GregorKosZaZdravoDruzbo/videos/2764354857162169

Mater jaz sem v kuhinji moral delat “monitoring” za vse kaj sem delal, vse sem moral imet na papirju, kdaj je skuhano, koliko časa se je hladilo, na kateri temperaturi. Vse datume sem moral strogo preverjat, pisat.
Tu pa se glede cepiv koliko je rekla? 30 let ni delal monitoring…
Wake up

Sej pravi mene lahko zaj-ebejo tebe pa ne?
To je enostavno vprašanje.
To kaj ti verjameš uradni verziji, to je samo dokaz kako so dobro organizirani.
https://www.youtube.com/watch?v=yzoI2R7R5VE
Big Pharma je infiltrirana vsepovsod.

Kdo je opral roke oziroma odgovornost ?
Proizvajalci cepiv.
https://www.facebook.com/GregorKosZaZdravoDruzbo/videos/2764354857162169

Mater jaz sem v kuhinji moral delat “monitoring” za vse kaj sem delal, vse sem moral imet na papirju, kdaj je skuhano, koliko časa se je hladilo, na kateri temperaturi. Vse datume sem moral strogo preverjat, pisat.
Tu pa se glede cepiv koliko je rekla? 30 let ni delal monitoring…
Wake up
[/quote]

nisi edina persona z radarjem za prevare in ne, mene nek yt dohtar ali nakladač ne zavede niti toliko da bi po tem še te “modrosti” delil in prepričeval druge, da ima “prav” in govori po resnici, ravno tako se ne ukvarjam z mainstream mediji ali vlado kakršno koli že, ravnam po svoji presoji, vem da virus, okužbe in bolezni obstajajo in da so kruta realnost, vem in zavedam se tudi tega da imajo delodajalci okrog tega svoje zahteve, ki jih upoštevam.
eni pa pa v tem vidite nateg pa jebi ga, je vaša odločitev, ni pa z njo treba posiljevat folk na vsakem koraku…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

nisi edina persona z radarjem za prevare in ne, mene nek yt dohtar ali nakladač ne zavede niti toliko da bi po tem še te “modrosti” delil in prepričeval druge, da ima “prav” in govori po resnici, ravno tako se ne ukvarjam z mainstream mediji ali vlado kakršno koli že, ravnam po svoji presoji, vem da virus, okužbe in bolezni obstajajo in da so kruta realnost, vem in zavedam se tudi tega da imajo delodajalci okrog tega svoje zahteve, ki jih upoštevam.
eni pa pa v tem vidite nateg pa jebi ga, je vaša odločitev, ni pa z njo treba posiljevat folk na vsakem koraku…
[/quote]
Posiljujejo mediji, in uradna “stroka”, zaradi njih ne delam. Pika.
To je pravo posiljevanje.
Nategnili so te, žal.
Slabe radarje imaš.
Zaradi tega je tak kak je, ker so vam oprali možgane. Ti nosi masko, cepi se, delaj kaj češ, dokler ne vpliva na mene, tvoja stvar.
Sedaj pa je drugače.
In tu je kratek stik.
Žal, nehal ne bom, in se bom boril do konca.


Posiljujejo mediji, in uradna “stroka”, zaradi njih ne delam. Pika.
To je pravo posiljevanje.
Nategnili so te, žal.
Slabe radarje imaš.
Zaradi tega je tak kak je, ker so vam oprali možgane. Ti nosi masko, cepi se, delaj kaj češ, dokler ne vpliva na mene, tvoja stvar.
Sedaj pa je drugače.
In tu je kratek stik.
Žal, nehal ne bom, in se bom boril do konca.
[/quote]

ne delaš izključno in samo zaradi sebe, to smo že razčistili…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close