Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek PREČKANJE MEJE Z ITALIJO????

PREČKANJE MEJE Z ITALIJO????

ITALIJANI SO POPUSTILI….DOVOLJENO PREČKANJE MEJE Z ITALIJO ZA OBMEJNE PREBIVALCE (SLO) 60KM OD PREBIVALIŠČA BREZ HITREGA TESTA….

KAKO PA JE ZA NAZAJ? KAJ PA NAŠI HOČEJO? SIGURNO IMAJO KAKŠEN HAKELC DA TE ZJEBEJO

Odgovor na objavo uporabnika
MA KAJ?, 04.06.2021 ob 09:38

ITALIJANI SO POPUSTILI….DOVOLJENO PREČKANJE MEJE Z ITALIJO ZA OBMEJNE PREBIVALCE (SLO) 60KM OD PREBIVALIŠČA BREZ HITREGA TESTA….

KAKO PA JE ZA NAZAJ? KAJ PA NAŠI HOČEJO? SIGURNO IMAJO KAKŠEN HAKELC DA TE ZJEBEJO

ZA NAZAJ NI NOBENIH KONTROL.

 

 

Sem mislil, da sem narobe slišal, 60km.. sej to že skoraj do LJ prideš in pol Slovenije…lol

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
MIHAc, 04.06.2021 ob 22:45

Sem mislil, da sem narobe slišal, 60km.. sej to že skoraj do LJ prideš in pol Slovenije…lol

Stare italijanske meje, iz časa 2. sv. v.

Janko Petrovec je včeraj na TV objavil, da se lahko gre v enem dnevu, brez karantene v Italijo, recimo iz Ajdovščina do Gorice, Udin, ampak ni povedal, če moraš biti ceplje ali testiran.

Kdo ve ?

Ne, ne rabis biti niti cepljen, niti testiran, niti prebolevnik, niti nič….in ni niti nobenih kontrol ne na eni, ne na drugi  strani…

Glede na slišano so naše kontrole že nekaj časa na južni meji. Poznam jih kar nekaj ki so hodili v Avstrijo in nazaj s hitrim testom, čeprav je bil za vstop v Slovenijo obvezen PCR. Nikoli jih naši niso kontrolirali.

Za Italijo so bili problem samo Italijani. Če so zdaj sprostili, je super.

Slovenci bomo pač imeli diktatorska pravila dokler bo šlo.

Sprostitev velja samo za obmejne kraje in gredo lahko največ 60 km od svojega kraja v Italijo. Še vedno je potrebno izpolniti spletni obrazec v katerem pa še ni možno izbrati nove izjeme – obmejni kraj. V takem primeru te karabinierji vprašajo od kod si in preverijo razdaljo.

New Report

Close