Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pred možem mi je nerodno

Pred možem mi je nerodno

Moj mož je resen in uglajen človek, tak je tudi v spolnosti, jaz pa imam neizživete fantazije. Včasih me kar razganja že ob sami misli kaj bi z dragim vse lahko počela, pa mu enostavno ne upam predlagati, ker mi je nerodno. Ni pa nič kaj hudo perverznega, bolj gre za kraje in predigro ali pa izmišljevanje vlog. Pa ne rečem, da ne bi imel posluha, pa da ne bi bil za, bolj gre za to, da je po toliko letih meni nerodno predlagati in potem še izpeljati to predparitveno zadevo. Kako naj premagam to nerodnost in sramežljivost? Alkohol ne pomaga!!!

 

Najdi si ljubimca pa bo. Kaj ti bo tak zategnjem moški kot je tvoj mož.

Napiši mu na listek tvoje neizživete fantazije in ga prosi, da on prevzame vodenje, vsaj za prvič. Potem bosta pa videla kako naprej.

nova
Uredništvo priporoča

Si že poskusila alkohol v sozvočju s kakšno cigaro?

Morda je resnost in uglajenost le fasada, ki jo izkazuje v družbi (tudi tvoji) v resnici pa gleda na stvari povsem drugače…

No, kaj ko bi svoje za nekatere umazane, druge pa spolirane misli izlila na papir in spisala sočno zgodbico ali več njih. Knjižico z zapisi pa pozabila recimo v avtomobilu ali na kavču. To bi bila odlična iztočnica za nadaljne “tematske” kavse.

Lahko pa počakaš, da te zaloti med gledanjem kakšnega sočnega celovečerca. Že samo v Sloveniji kakor mi je znano obstajajo trije “visokoproračunski” trdoerotični filmi. Če v misli vzameva npr. tistega iz leta 2012 z naslovom Gremo mi po svojo lahko prideva do odlične iztočnice za dopust… neokrnjena narava, tabornice,…

Če pa tok študiraš ☺ A za spontanost se nisi slišala? Saj ni treba navalit, da naj reku, moji se je pa spelal 😆, mal po malem pa bo.

Recimo, jest bi zavore dobila, da mi na listek kdo predloge piše. ☺ Ker pol je treba že razmišljat, pri seksu je pač sprostitev, užitek.

Se pa marsikaj da v hecu kakšno žgečkljivo napeljat. Domišljija nima meja. In se hitreje vsidra v glavo in celo udejanji. Skozi hec lahko marsikaj zveš.

Ko si napisala, da je resen, ugleden in tak v spolnosti, ne vem, vsexpod kontrolo, nesposobna in nekako si malo težje predstavljam, da bi dobila, kar si želiš. Morda pa. Mogoče niti sam ne ve, da je on tudi ‘divjaki, ker sta skoz v isti rutini in on misli, da si ti čist zadovoljna

Ne razmišljaj toliko, spontano in akcija. On pobude ne bo dal, lahko pa sama brez komplicirana vajeti sama v roke vzameš.

Ne razumem kako ti je nerodno pred možem. Nerodno ti je rečt, da naj te malo drugače prime ali pa da gresta kakšen nov položaj probat? Kakšen čuden odnos imata.

Ma daj, kaj ti bo nerodno, pritisni desca ob steno pa ga izkoristi na vse možne načine. Boš videla kako se bo odzvala, ti ne bo nikoli več nerodno. Mogoče bo lahko njemu, ker si se morala nazaj držati leta in nisi imela zadovoljujočega spolnega življenje. Le korajžno!

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 15.07.2021 ob 01:23

Si že poskusila alkohol v sozvočju s kakšno cigaro?

Morda je resnost in uglajenost le fasada, ki jo izkazuje v družbi (tudi tvoji) v resnici pa gleda na stvari povsem drugače…

No, kaj ko bi svoje za nekatere umazane, druge pa spolirane misli izlila na papir in spisala sočno zgodbico ali več njih. Knjižico z zapisi pa pozabila recimo v avtomobilu ali na kavču. To bi bila odlična iztočnica za nadaljne “tematske” kavse.

Lahko pa počakaš, da te zaloti med gledanjem kakšnega sočnega celovečerca. Že samo v Sloveniji kakor mi je znano obstajajo trije “visokoproračunski” trdoerotični filmi. Če v misli vzameva npr. tistega iz leta 2012 z naslovom Gremo mi po svojo lahko prideva do odlične iztočnice za dopust… neokrnjena narava, tabornice,…

Kaj pa cigara tu pomaga?

Ah kakšen alkohol ane.. napravi se kot si v fantaziji in ga začni iz svoje fantazije obdelovat.. pol pa boš videla reakcijo resnega in uglajenega moža, ki resno in uglajeno sexa (ne vem kako to zgleda, verjetno misliš to na cerkvenjaški način?)

Zlatolaska694,

si že kdaj poskusila kombinacijo teh slastnih pregreh tobačne industrije ter kozarčka konjaka? Verjemi ali ne ampak občutek je fantastičen in prav ta občutek te ponese v deželo poguma. Naenkrat pobegnejo skrbi, zbledijo strahovi,… pred tabo pa obstane le še jasen cilj h kateremu drviš.

Pri meni je podobno. Mojmu je dosti parkat na leto, jaz bi skoraj vsak dan oziroma parkat na teden 🙁

Tudi pri nas je podobno kot pri tebi😏

Vidim, da vas je kar precej takih, ki niste zadovoljene v spolnem življenju.  No, jaz sem pravi naslov za vas. Odprt za vse zadeve, položaje, kraje …..   Pošljite kontakt in se vam javim, ne bo vam žal.

Jaz bi tudi večkrat na teden. Ženi je zadost enkrat na mesec

Aha po tolkih letih zakona fantazije? To ti je drugi pokazal?

Pozabi na sramežljivost. Prelevi se v fafalno žensko, ups fatalno.. in zapelji dedca kot se gre. Uporabi vse fantazije in iih udejanji brez besed. Če bo kompliciral, ga z lisicami ali špago zaveži za stol in nastopaj pred njim solo. Mu bo že postalo všeč s časom. Nič bat

 

 

pač naredi kar ti paše in naj se požvižga če mu ni všeč. Hočeš ga zapeljat z sexy kratko obleko, ki spominja na obleko policistke, z lisicami in vse? Kupi opremo in anredi.

 

Moški je moški in to se ne bo spremenilo. In mu bo še všeč potem pa itak ne razmišlja več ko ej va akciji

pri nas pa obratno. moja noce novih zadev poizkusat

Uf, kako hladen zakon mora to biti. malo ga podžgi, preden zmrzneš. Če tvojega kurjenje ne bo razumel, ti predlagam da se odpraviš na toplo, on pa naj zmrzuje sam.

Najdi si koga vmes brez obveznosti, zgolj za potešitev želje. Sem na razpolago v kolikor boš potrebovala koga za zraven.

Lp

Kako ti je lahko nerodno ob možu, s katerim si že leta?? Potem nekaj ne štima.

Odgovor na objavo uporabnika
Sramežljivka, 14.07.2021 ob 23:54

Moj mož je resen in uglajen človek, tak je tudi v spolnosti, jaz pa imam neizživete fantazije. Včasih me kar razganja že ob sami misli kaj bi z dragim vse lahko počela, pa mu enostavno ne upam predlagati, ker mi je nerodno. Ni pa nič kaj hudo perverznega, bolj gre za kraje in predigro ali pa izmišljevanje vlog. Pa ne rečem, da ne bi imel posluha, pa da ne bi bil za, bolj gre za to, da je po toliko letih meni nerodno predlagati in potem še izpeljati to predparitveno zadevo. Kako naj premagam to nerodnost in sramežljivost? Alkohol ne pomaga!!!

 

Ženska glava

Počela bi veliko stvari pa ti je nerodno predlagati.  Ja očem potem se bosta pogovorila če ne o zasebnih in erotičnih stvareh.  Prvič predlagam če ji to ni všeč tega ne naredim.  Tako je pri tebi predlagaj potem pa boš videla kako bo sprejel.  In na podlagi tega se odločiš ali opustiš svoje želje. Ali pa menjaš partnerja.  Jaz bi bil vesel da mi vsaj enkrat predlaga vsaj položaj a na žalost ji ni nikoli do tega. In pravi da je običen sex čisto vredu zanjo.

Tisti moški, ki ima od nimer nizek libido, ne bo nikoli dober jebač. S takim si nimaš kaj pomagat, je kot bi hotela geja naterat, da uživa s tabo. Ne pomaga alko, čikec, idr.

Eni majo nizkega le za ženo, za ljubico pa je povsem druga zgodba.

 

Ce te prav razumem je problem da tako dolgo odlasas da bi mu kaj rekla da je po vseh teh letih se tezje? Imam enostavno resitev. Skupaj skadit en spinel in debatirat. Takrat je clovek bolj odprt in marsikaj stece z jezika lazje.

Ojla. A tebi tudi paše bolj pogosto? Sva že dva. Parkrat na teden..4-5x☺️😉

New Report

Close