Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pred odhodom…

Pred odhodom…

na lepše..(v toplice jo mahnem v nedeljo, dragi moji..in mislila bom na vse tiste trpine, ki boste morali garat do konca..)

Če sem komu pozabla poslat kartolinco z najlepšimi željami..se opravičujem in naj jo kot protiutež prebere tukaj.

Torej: upam, da ste bili letos pridni in da vam bo Božiček ali Dedek Mraz ali katerikoli dobrotnik prinesel vse (ali pa vsaj nekaj) tistega, kar si želite.
Jaz vam ne morem poslati ničesar, lahko pa vam iz dna dušce zaželim veliko smeha, radosti, sreče, sončnih dnevov, čim manj slabih misli in težkih dnevov, sitnih šefov in netolerantnih partnerjev.

Naj bodo prazniki lepi in mirni za vas, ne prenajejte se potic in ostalih dobrot!
Novo leto, pa upam, da bo z vsemi nami prijaznejše, kot je bilo letošnje.

Mir in dobro!!

En zvrhan koš cmokov in njokov s polivko..in svečano izjavljam, da bom mislila na vas, ko si bom grela ritko v najtoplejšem bazenu!!

Prav na koncu,..pa ne kot najmanj pomembno: hvala, da ste me (nas) sprejeli v vašo gmajno..in za tiho željo v prihajajočem želju gojim upanje, da se kmalu srečamo. :o))

Cmokaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gaia, naj ti vrnem lepe želje z željo, da se vrneš iz tistega najtoplejšega bazena, da ti ne bi slučajno preveč zapasalo greti rito in bi ostala kar tam 🙂

Hvala tebi in vsem, ki ste se priključili v zadnjem obdobju, ker ste močno popestrili forum 🙂

V prihajajočem letu pa vse naj naj, sreče veselja in zdravja in seveda, željo, da se srečamo ob prvi priliki 🙂

Srečno!

Jani

Gaia. Želim in privoščim ti vse lepo in vse dobro. Ampak ne preveč jest, da se ne boš zredila he,he,he… Drugači pa imej se fajn, naplavaj se še namesto mene….in ne si samo ritke gret. Skratka bodi lepo……….in vesele božične praznike ter srečno novo leto 2003. Lepo praznuj. CMOK

Gaia , tole si lepo spesnila :))
Vse najlepše in najboljše, ma sicer se pa še slišiva predno se koledarski list obrne.
Tukaj se iskreno pridružujem Janiju, res ste popestrili naš forum , pašete sem :)) in super ste .
Obenem ti hvala, da nam daš vedeti, da smo bili dobri gostitelji, paše to slišat hehe..

Uživaj v toplicah !!

cmoka, zajček

Naj bodo misli vseh nas danes in v prihodnjih dneh pri naši Gai. Danes zvečer je prižgala poslednji cigaret. Madonca, glede na to, da sama kadim in vem kako težko je prenehati, ji srčno želim, da ji uspe. Jaz nimam volje, še :)))

Mir v duši in toplo ritko ti želim, Gaia :)))))))))))))))

Čau.

New Report

Close