Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Preden grem !

Preden grem !

…na banko, me zanima, kako se tukaj pišoči znajdete v kakšnih težavnih življenjskih situacijah, oziroma, katere so te.

Kaj vse se živemu človeku pripeti.

Naprimer, enih par dekad nazaj, pripovedujejo naši starši, naj bi v našo vas k eni družini prispel paket iz Amerike, od njihove žlahte.
Pisma, oziroma razlage ni bilo, bil je samo en sivo-črn prah.
Ker niso vedeli kaj naj z njim, mislili so, da gre za kako začimbo ali zdravilo, so ga lepo stresali v juho in počasi pojedli.
Čez čas pa je pismo in pojasnilo prišlo, no, notri je pisalo, da je bil tisti prah njihov pokojni stric………..

…in podobno.

Vozite se po avtocesti, nakar pred cestninsko postajo ugotovite, da ste total brez keša, ali da ste pozabili denarnico…

….da ne omenjam tega, ko na WC-ju že opravite, hmmm, taveliko, pa nato ugotovite, da WC papirja – NI ?!?!?!?

Ima še kdo podobne zgodbice?

Ja, kaj narediti, ko prideš v oštarijo, na pir, pa te tam čakata dve punci…. tko.. za šankom debatirata…. Se usedeš, naročiš pir, glej ga vraga, ni pet minut, že obe okoli tebe. Se začne pregovarjanje, debata, beseda nanese na to in ono, na prehrano in pijačo…. Piješ pivo, počasi popuščajo zavore…. Punci postajata vedno bolj…. razigrani… sam ne veš, a bi se prepustil al se ne bi… Ampak, muška muda ne da, da bi se enostavno vzdignil, pa šel… Kaj torej…. al nej ostanem al nej grem?

Sašo, viš, to je vprašajne…. Kaj bi ti naredil v tem primeru?

Jani, od sobote še čist zdelan

Ja, Sašk, bemti, saj si vedno le v odhajanju.
Kjerkoli te zasledim, te ne ulovim in konec !
Tekam sem in tja, te iščem in berem, ti si pa
kot kakšen duhec! Izgineš! In kaj narediti v
taki situaciji ?

Kaj pa naj naredim jaz, mi povej, ko mi danes
v treh horoskopih piše:

“Amorjeva puščica vas bo zadela, da boste
občutli pravo pravcato bolečino! Prizadejala
vam bo neozdravljivo rano! Vzemite si čas zanjo
in samozavestno prosite za pomoč …….. Nihče
vam niti v sanjah ničesar ne bi odrekel!”

No, kje ste Amorčki, začnite streljati, ker me boli že to, da ne občutim nobene puščice, bemti, bemti! Z manjkom papirja bi že nekako uredila, s plačilom cestnine tudi že nekako (če bi bil pri okencu moški!!!), verjemi ali ne, našla bi pravo pojasnilo, ne znam pa se rešiti iz te godlje, ko čakam na
STREL – (beri “Odstrel”). Tukaj mi pomagaj!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Težka dilema !

Po eni strani, te lahko žena kadarkoli brcne na cesto, potem ti je pa žal, da takrat nisi izkoristil tiste prilike,
po drugi, pa se včasih človek še z eno dovolj namuči, kaj klinca bi potem počel šele z dvema?

Povej še tole…..

Znajdeš se v naslednji zelo težki situaciji.Je pa sam prostor velikih pokončnih “kumaric”.Stojijo eden zraven drugega v vsem mogočnem pokončnem stanju.Tebe pa tako grzno tišči na potrebo.Kaj naresti,da to stvar,kar uredu opraviš,brez da ga kasiraš…
Ker kakorkoli počepneš,da dobiš lahko u rito.No da slišim…kaj narditi,da si priboriš prostor???????

No Sašo,preden greš odgovori…tudi ostali moški prosim za odgovore.Je pa to uganka samo za moške.Ženske bi se takoj znašle,da vidimo moški del…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Strelov je veliko vrst, Mariči.

Zadni strel, smrtni strel, opozorilni strel, štartni strel, Boris Strel……

Le pravega si določi, pa lahko začneš pisat roman: Lepo je biti odstreljen…

… vadim pištolj i pucam u kumarjic

Omeniš poroko, pa se vsi razbežijo……….

Nimaš pištole..heh samo napol spuščene hlače ker te obupno tišči…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sašo, je tko, da je to vse v oštariji… in bemti, če se človek lahko upre dvema… muckoma… zajčkoma…. hehehehe

Jani

Ne ne..uhh dejmo nooo a mate res sam tolk domišlije..heheh fali zenska ruka….hihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja če je tako, Jani, da te skoraj prosijo, se pač uleži vznak, roke pod tilnik, cigaro v usta in počakaj kaj bo.

Muco, tu mora bit kak podmukel in smrdljiv rezultat.,.

hahahahaah Jani garant podoživljaš stvari..heheh sej se lahko zmenmo za reprizo!!!

P.s. Obljubljam,da bova izpolnjevali izključno tvoje želje……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha..ja kaj veš…mal se zamisli hm kaj narest,kako jih ukrotit,zmatrat..aaaaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A Jani, kaj !!!!!

Ti barabin ti, jaz sem pa mislil, da je tvoje vprašanje samo fiktivno…

Ja, potem bi jim priredil tekmovanje v sabljanju……..

Eh….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa ajde, žensko, izpljuni več jednom.

Govora je o veliko “glavicah”, a so podobne zgornjim, ker slabo razmišljajo.

Bom še mal počakala,mogoč bo kermu kapnilo,kako narest prostor da v miru khm…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O n’č več jest brez hlač, n’č več :))))))))))))))))))))))))))

Ja…. Sašo, sej to sem jest naredu, sej zato pa vprašam, da vidim, če bi kdo ravnal drugače :))))))))))))))))

Jani spet kadi…. cigare heheheheheheh

Evo Jani,ti bi sebe ze znal rešit!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, točno to mi je ves čas na misel… točno to, na reprizo čakam, pa obljubljam, da se bom prepustil vajinim izkušenim rokam.

Jani čakajoč na reprizo sontag nacht fiver

:))))))))))) pa naj kdo rece, da Slovenija ni mala …. tudi pri eni od sosednjih his pri moji stari mami so dobli tak paket iz Amerike :):)) …. da o tem, kako ima vsak zlahto al pa prijateljicin moz ali pa sestra dela na KC in iz zanesljivega vira vemo, kako se sivajo ritke :):))

apciiiiiiiiih :):))

Za domovino ….. knedlne za vse!

New Report

Close