Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Predin in njegov sonček je..

Predin in njegov sonček je..

…….zdej vrti na radiu….tu pa treska in črno,ku da ma za bit sodni dan!
Znajo pa res zadet tile z radia!
Sp

Pri nas pa že sveti sonček…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A si se ti počila gor?
Sp

Na nebu sveti sonce kot vedno…tu pa svetim jaz…tudi zate, čeprav si žleht ko satan danes…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj sem pa naredil kaj takega?
Ali kažem pravi obraz? Al samo masko? Al kaj tretjega?
Vprašanje kajne?
Sp

Uživaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

V čem?
S kom? S čim?
Bom že našel kak uržoh,maš prav!
Sp

To je to…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm, pr nas je pa že ceu dan sončece…. hihi… tam akul Ablane pej toče padajo…. hihi….

Že buohc vej kje se mora zjezit, bi rjekli stari ldje… hihi….

cmoka

Se bojim ,da to ne leti okol Alblane…tam nekje po Primorskem je tko hudoooo…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vi ste še na vrsti Sončece…hitro rožce pod streho,pa z mrežo pokrit!
Sp

Pr nas ne!!! Prav zares, je sijalo sonce še dobre pol ure nazaj… pa ni sledu o kakem dežeku…

papa

New Report

Close