Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Predlagam forum o alergijah

Predlagam forum o alergijah

Dragi Primož!

Predlagam ustanovitev novega foruma odprtega tipa, kjer bi se lahko pogovarjali o alergijah in izmenjali izkušnje z njimi.

Zaradi mojih lastnih izkušenj z alergijami pri mojih otrocih na forumu Dojenje dobivam res veliko vprašanj o alergijah, ki tja vsebinsko ne spadajo (razen če gre za dojenje alergičnega otroka in dieto matere). Tudi na forumu Starši-Staršem se vsakodnevno pojavljajo teme o alergijah.

Prijazen pozdrav!

Karmen

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>

Kaj pa ostali pravijo na to??

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz sem tudi ZA.

nika

Moram podpreti to idejo – sama se mučim z njimi, pa moj otrok, in nečakinja, nečak ima poleg tudi celiakijo … In več glav- več zelja oz.znanja, izkušenj, mnenj, odkritij!
Ne morem pa vsak dan na net, pa viseti in brskati, ker preprosto imam veliko dela. Veseli me, če so tematike oz.forumi pregledno ponujeni; to prihrani veliko časa.
Tako – lepo se imejte vsi!

ZA!

Sem za.Ker imam tudi sama takega otroka.Več glav več ve.

Sem ZA

Tudi sama dodajam svoj glas: ZA!

.................................................. http://dreja.moj-album.com/

Tudi jaz sem za!

Jaz sem tudi ZA! Moj je na nekaj alergičen, pa še ne vem na kaj.

Primož,
najlepša hvala za forum o alergijah. Upam, da bo forum zaživel. Sporočila in vprašanja o alergijah, ki bodo prihajala na forum “Dojenje” bom od zdaj naprej preselila tja.

takoj za

Imate tudi ve probleme z alergičnimi otroci.

No jaz sem imela to težavo, pri prvem sinu.
Bilo je zelo hudo, vendar mi zdravniki niso in niso mogli pomagati.Nobena zdravila ne kreme mi niso pomagale.

No zatekla sem se na alternativno zdravljenje.sama nisem za te stvari vendar sem si rekla kaj lahko še sploh izgubim.Rezultat je bil evrjeten.Sin se je pozdravil in po 3 mesecih je začel jesti vse.Alergije so se začele pri 4 mesecih.Ozdravel je pri letu in pol.

Če vas kaj zanima mi sporočite!
Kakšne izkušnje so pa vaše, ali so otroci kar na dieti?! Ali ste zdravili to kako drugače!
LP

Imate tudi ve probleme z alergičnimi otroci.

No jaz sem imela to težavo, pri prvem sinu.
Bilo je zelo hudo, vendar mi zdravniki niso in niso mogli pomagati.Nobena zdravila ne kreme mi niso pomagale.

No zatekla sem se na alternativno zdravljenje.sama nisem za te stvari vendar sem si rekla kaj lahko še sploh izgubim.Rezultat je bil evrjeten.Sin se je pozdravil in po 3 mesecih je začel jesti vse.Alergije so se začele pri 4 mesecih.Ozdravel je pri letu in pol.

Če vas kaj zanima mi sporočite!
Kakšne izkušnje so pa vaše, ali so otroci kar na dieti?! Ali ste zdravili to kako drugače!
LP

New Report

Close