Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predlog moderatorjem

Predlog moderatorjem

sem na forumu starševski čvek…kliknem temo, ki me zanima….si jo ogledam- preberem in kliknem nazaj…

rada bi, da pridem točno tja, kjer sem bila pred tem….PA NI TAKOOOOOO, ME VRŽE NIŽJE IN MORAM POTEM KLIKAT GOR-GOR.GOR……kar mi jemlje čas, ki ga nimam….pa dejte no, a ste normalni”

Ja, tako bi to moralo delati. Pri prvem ogledu teme bi nas moralo vreči na začetek, naslednjič pa na mesto, ko se začnejo novi, še neprebrani komentarji.

Slabše, celo opazno slabše, kot prej…

Kje so recimo sedaj možnosti odebelitve, podčrtavanja besed, možnost dodajanja linka?

Nezadovoljivo. Popravite, še bolje pa vrnite prejšnjo verzijo.

Ha, ha, ha,
Slabše kot prej :-),

privaditi se bo potrebno. Vsega se ne najde, smo bili razvajeni!?
Tudi jaz pogrešam, . . . . . odjavo, ta se sama stori, ko odjadraš.
Ko prijadraš, se moraš zopet prijaviti. Za registrirane to velja, za ostale pa?
Saj ste nekateri napisali, kaj nas, žuli.
Mogoče bodo pa dali staro verzijo nazaj? 🙂

Sedaj bom pa videla, kam bo tema skočila, ko bom kliknila na: OBJAVI ?

Pa ko je več strani, naj bodo številke strani vidne tudi na vrhu teme, ne samo na dnu.

Dajte spodaj pod vsakega uporabnika gumb ODGOVORI, CITIRAJ in PRIJAVI OBJAVO.

Kdaj bomo neregistrirani lahko prijavili neprimerne objave?? Ker vi moderatorji jih sami itak ne opazite.

@para bellum. Pusti priprave na vojno in se prijavi na forum. 😁

Forum bi moral bit izključno slikovni, ker je golazen iz dneva v dan bolj zabita.

Pizzdarija živa, pa ta viharni jezdec je totalna buddala, tnalo bedasto teletasto od krave!!!

Aja, to sem jaz 😀

 

Predlog za izboljšanje foruma: neskončna blokada modrega vala pod vsemi preteklimi, sedanjimi in bodočimi multinicki!

Odgovor na objavo uporabnika
viharni jezdec, 17.05.2021 ob 21:40

Predlog za izboljšanje foruma: neskončna blokada modrega vala pod vsemi preteklimi, sedanjimi in bodočimi multinicki!

Multinično, si veselo da lahko kak dan noriš?😅 Kmalu ne boš moglo ne le pod mojim vzdevkom pisat, ampak kot multinično sploh več ne. Tako da privošči si teh nekaj dni, dokler traja, ameba. 😅😅😅

neregistrirani ne smejo uporabljati registriranih nickov

-tema “naštejte napake novega foruma” ne vodi nikamor

Naštejte napake novega foruma

– za odgovor moraš skrolati čisto na dno teme

– na vrhu teme ni številk strani

– ni gumba “prijavi objavo”

Zanimivo, kako se ljudje naveličajo nečesa, kar funkcionira. Še pri takih projektih je treba imeti malo adrenalinske t. i. drame. Tako se gre v nov projekt, ki se ga potem dodeluje, pili, izpopolnjuje.

Odvisno vztrajajo. Drugi gredo svojo pot,

ker monovski moderatorski pijun mi je zbrisu ta video? jeli?
nemoj da vam ja dolazim tamo na zavod sa mojim “iglacama”… vse vas bom popuco!!! slucajno da se ne ponovi!!! jasno!!!?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Predlagam menjavo barv na sive odtenke. Zdajšnja lila spada v ginekološko ordinacijo.

Manjka puščica za gor = hitri skok na vrh strani

Kaj je z vami narobe da lahko spravite tako pocarijo skupaj? Niste normalni. Kako sploh še prit do uporabniškega profila? Kako do privat sporočil?? Al ste se kr odločli da tega pač več ni, pa se vam j… če je imel kdo tukaj preko kakšne veze? Katastrofa. Bruham!!!

Ste se pa potrudli da ste še bolj nadležni z oglasi. Sej vem, se je treba iz nečega financirat. Samo količina in način prikazovanja oglasov pa je absurd.

Ali bi lahko kdo od odgovornih dal pojasnilo ali vsaj termin kdaj bo otvoritev novega foruma.

Očitno je sedaj to platforma za reklame.

Od nedelje še vedno vse po starem? Nič pridem ko bo otvoritev in se registriram.

Kot berem slabo kaže.

 

 

 

 

 

 

 

Kot piše v uvodnem sporočilu, treba je urediti dvig teme ko se odgovori vanjo, če ne forum izgubi namen.

Saj se tako ne da razviti nobene teme, saj tako nobena tema kot debata v njej več ne morata imeti potenciala, saj preden se razvijeta ju že druge teme zrinejo navzdol.

Sam ne vidim pomena pisati v tak forum. Rad bi samo vedel gdaj se bo to uredilo? To bi morala biti prva posodobitev na seznamu.

Predlagam, da uvedete nazaj funkcije, ki so že delovale v prejšnji nastavitvi.

– vidnost avtorja prvotne teme in avtorja zadnjega odgovora

– možnost klika na temo (s katerim se odpre prvi post) ali na odgovor (s katerim se odpre zadnji post)

– citiranje točno določenega odgovora

– predvidevam, da še niste omogočili registracije nickov, ki vsebujejo šumnike oz. določene znake

– pomik tem z zadnjim odgovorom na vrh

 

V zadnji verziji foruma se je – vsaj meni, kot bralcu – izkazalo, da so funkcije foruma ustrezne. Na prvi in drugi strani so se vrstili odgovori zadnjega dne. Glede na razpon strani, ki se jo da videti na ekranu računalnika, je bilo nanizanih več tem, ki so bile medsebojno razmejene s pasicami reklam. Slednje sem vedno ignorirala.

Sem pa opazila, da je tudi zgornja orodna vrstica kreirana z vsebino:

Odnosi

Bizarno

Blazno resno

Pralnica

Blazno osebno

 

Blazno? Nedolgo nazaj je bila odprta tema (ne grem jo iskat v zgodovino, da bi pisala vanjo), kjer smo navajali, katere besede SSKJ so nam “moteče”. Ja, ta bi bila ena takih. V bistvu na ravni pubertetnega razmišljanja. Hja, mogoče se pa pričakuje tu gor prav taka klientela.

 

 

 

Pogrešam klik na zadnji odgovor.

Da se zadnja odgovorjena tema premakne navzgor.

Da vidiš avtorja teme in avtorja zadnjega odgovora.

Pa pri prejšenem forumu si imel ob neki temi še predloge za klik na teme s podobno vsebino iz prejšnih let.

Pa dejmo poštimat še to, da bi bilo razvidno koga je nekdo citiral, a? Kaj pravite?

Sicer pa ena zanimivost – se poskušam prijavit in vpišem svoje uporabniško ime ter geslo. In me vrže, z MOJIM geslom na uporabniško ime nekoga drugega, ki je isto, samo drugače zapisane velike oz.male črke. Neka uporabnica izpred 10+ let.
Tako da, tisti, ki uporabljate ZS – mogoče boljše, da še ne delujejo en cajt 😉

Kaj bi mogoče kdo od moderatorjev ali administrator povedal zakaj ne delujejo in kdaj bodo delovala zasebna sporočila???
Hvala.

“Sicer pa ena zanimivost – se poskušam prijavit in vpišem svoje uporabniško ime ter geslo. In me vrže, z MOJIM geslom na uporabniško ime nekoga drugega, ki je isto, samo drugače zapisane velike oz.male črke. Neka uporabnica izpred 10+ let.”

Potem če se registriram in prijavim kot VIHARNI JEZDEC, bom lahko videl vsa zasebna spočila viharnega zadirčnika z malimi 😀

New Report

Close