Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predlog moderatorjem

Predlog moderatorjem

Odgovor na objavo uporabnika
VIHARNI JEZDEC, 18.05.2021 ob 13:38

“Sicer pa ena zanimivost – se poskušam prijavit in vpišem svoje uporabniško ime ter geslo. In me vrže, z MOJIM geslom na uporabniško ime nekoga drugega, ki je isto, samo drugače zapisane velike oz.male črke. Neka uporabnica izpred 10+ let.”

Potem če se registriram in prijavim kot VIHARNI JEZDEC, bom lahko videl vsa zasebna spočila viharnega zadirčnika z malimi 😀

Rajši si pomagaj pri svoji obsesiji z njim.

sem prijaveljen in sem za danes končal, sem se želel odjaviti, pa te opcije sploh ni

Kako sploh najdete ta forum direktno na samem spletišču? Jaz ga samo z googlom. V bistvu nič narobe, bom vsaj nehala hodit gor. Tole zdaj je zaenkrat grozno, ampak vsaka prenova doslej se mi je zdela slaba, pa sem se potem navadila.

nova
Uredništvo priporoča

Od vseh uporabnikov bi najraj vedel njegove ZS-je? 😉
Si prepričan/a, da je tam kaj zanimivega?

Kaj je s sporočili??? Bi kdo od odgovornih podal svoj prečastit odgovor???

Odgovorni naših komentarjev sploh ne berejo, niti se pri prenovi zdaj, odkar je forum spet delujoč, nič ne dogaja.

Sem se želela registrirati, pa pravi, da naj provjerim email ter vzdevek. :))))))))))))))) Email v uporabi, ne vem, kaj naj provjeravam :))))))))))))))))))))))))))))))))

Rožica za vse dame tu!

 

Testiram, ali sem lahko vljudna namesto njega

Tudi takole bom  prijazna!

Odgovor na objavo uporabnika
Sončna očala, 19.05.2021 ob 12:31

Sem se želela registrirati, pa pravi, da naj provjerim email ter vzdevek. :))))))))))))))) Email v uporabi, ne vem, kaj naj provjeravam :))))))))))))))))))))))))))))))))

Kaj pa, če je namen, da se še malo lovimo, mogoče?

Najbrž je tak interes, da ta forum ugasne. Če temu ne bi bilo tako, bi pripombe upoštevali. Predvsem prenova ne bi bila tako dolgotrajna.

Teorija zarote? Danes se pomisli nanjo nemudoma, ko se z ukrepi ne strinjaš.

Čisto nič niso zrihtali.

Največja zabava tega foruma je, da lahko pod katerim koli imenom objavljaš sporočila.

Forum je grde zasnove. Razpotegnjen in nepregleden. Ničesar ne najdeš vse zgleda enako. To ni prenova- šli ste na slabše.

Pismo, barva je grozna in zelo neberljiva!! Pa uredite že s dvigom teme!!!!!! Kr neki vse skup!

Sedaj je že skoraj 14 dni nov forum. Ničesar se še ni popravilo. Ne zdi se jim niti vredno odgovorit, kako in kaj. Odgovorit na veliko vprašanj. To pokaže njihov odnos do uporabnikov.  Zbogom.

Komu mi pišemo? Najverjetneje niti ne preberejo, ne zdi se jim vredno odgovorit. To pove vse. Kaj bi še tukaj delali?!!

Kot sem napovedal, dvig teme zaradi novega odgovora je sran.je, ki se je že začelo, leto in več stare teme so spet na vrhu.

Moj predlog vodstvu zavoda med.over.net se glasi takole. Cobani, pejte ovce past.

Moderator, prosim, da se v vrstici naslova teme, vidi ime tistega, ki je temo odprl. Na žalost je to edini način, da se izogneš nepotrebnemu klikanju. Nekaterih pač niti brati nočem. Hvala.
Morda bi tudi obscene teme, ki jih eno in isti osebki neprestano odpirajo, takoj preusmerili na forume, kakor pašejo. Hvala.
Smiselno je to narediti takoj, ko se forum prenavlja in postaviti neka pravila preprečevanja uporabe grdega in žaljivega govora. Hvala.

Ja prosim, teme z novimi odgovori na vrh, da ne bo preveč listanja. Kdo bo gledal par strani nazaj. Spremembe so dobrodošle, ampak nismo v šoli na čveku. Nekateri pomanjkanje s časom. Teme na vrh ob novih odgovorih. Pa barve malo razredčite. Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
murphy56, 23.05.2021 ob 11:07

Moderator, prosim, da se v vrstici naslova teme, vidi ime tistega, ki je temo odprl. Na žalost je to edini način, da se izogneš nepotrebnemu klikanju. Nekaterih pač niti brati nočem. Hvala.
Morda bi tudi obscene teme, ki jih eno in isti osebki neprestano odpirajo, takoj preusmerili na forume, kakor pašejo. Hvala.
Smiselno je to narediti takoj, ko se forum prenavlja in postaviti neka pravila preprečevanja uporabe grdega in žaljivega govora. Hvala.

Da Tudi to.

Predlog da se kaznuje tiste, ki smetijo po starševskem čveku s teorijami zarot in koronavirusnimi bedarijami namesto da bi dali v svoj podforum.

Že nekaj časa se trudim odpreti novo temo, ampak je noče odpreti. ZAKAJ??????????

Imate namen porihtati druge forume ali jih boste pustili, da poginejo?

Povsem jasno je, da je bil TA FORUM UNIČEN NAMENONA. Na tem forumu se je oblikovalo močno mnenjsko jedro proti koronskemu nategu. Samo ta forum je omogočal svobodo govora, ker FB je že dolgo imel fact-checkerje, ki so sproti brisali ali označevali “nezanesljive informacije”, torej CENZURA razkrivanja koronskega natega.

Medovernet praktično ni imel cenzure. Medovernet je preko postov sodelujočih razkrival celoten koronski nateg zadnjih 14 mesecev.

Svoboda govora preko Medovernet čveka je postala “moteča”, zato so pod pretvezo, da gre za prenovo foruma, izvedli CENZURO. Tako da tale nov forum je pravzaprav CENZURA.

Onemogočeno je urejanje postov, vstavljanje povezav, vstavljanje slik. Te funkcije namerno še zmerom ne delujejo, prav tako ne vidiš, kdo je oddal zadnji post teme.

Kot tak je forum postal neuporaben, nimaš več kaj gor iskati in se pač preseliš drugam.

Kdo je medovernetu toliko PLAČAL, da so bili pripravljeni uničiti forum? Dolgoročno bodo odšli oglaševalci, ker jim medovernet net ne bo več mogel prodajati OBISKA.

OBISKA foruma že zdaj več ni.

Forum je sredi maja, kakšno naključje (!) ravno v tistih dneh, ko so telefonski operatarji na celo Slovenijo poslali propagando za prodajo NIJZ cepilnih šutov, takrat je forum ugasnil nenapovedano za nekaj dni, potem so dali gor ta zmazek od forum, ki še zmerom ne deluje in je neuporaben.

New Report

Close