Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu PREDLOGE NA PLAN!

PREDLOGE NA PLAN!

Moji dragi moram kupit darilo. Mal za res in mal za hec sm se odloču za nakup nekaj iz RED SHOPA.
Sam vibrator ima, krogljice so ble, pa so naju prestrašile, ker se je strgal in ostal notr. Kaj še predlagate?

Plastično Ančko! Tako bo najlaže ugotovila kaj bi ona morala vse početi…
😉

Pi****, si pa zajeban! hahaha

Kupi maso za kipe,svojega odtisni v njo ,ko se posuši boš imel kipec svojega luleka,mislim da bo ženi še kako prav prišel na stara leta ko bosta obujala spomine”vidiš draga ,takrat mi je pa še ornk stal” pa previdno upam da imata vspalnici svoj skriti kotiček ,da ne pride komu v napačne roke…malo zares malo zahec poskusi….lp :)….drugače jo pa preseneti s kako prijetno pesmico ,ki si jo sam spesnil samo za njo…..lp

KIR, naredi odlitek tvojega oneta. Ga bo lahko vedno s seboj nosila, he, he

O ti porednica ti! Jaz še ne mislim tak hitr nehat, veš, tako da plastelin odpade!
Ja, pesmica bi šla, sam kaj ko sem jih pesnil sam vam na forumu!
Pa smo spet tam

Je že lorena predlagala, sam tistga ma v živo in to vsak dan! Sigurno se ti cedijo sline

Pusti ji sporočilce v njem pa naj piše “užitek zagotovljen,za posledice ne odgovarjam pridi tja in tja ob …..” (lahko tudi v kopalnico ali pa kje drugje v stanovanju) in jo preseneti z prijetno masažo z oljem ki ga imat najraje ,ponudi ji še ti sebe da te zmasira in ko bosta oba potešena oz.zmasirana ji podari še eno pismce v njem pa napiši “ti si moje največje darilo in ker večjega od tebe nisem našel ti podarjam ,sebe” hi hi hi vem vem se si se ji že podaril, samo naj bo še zapisano,hi hi hi ….lp

Ti, to je pa resnično za premislt. Super ideja, pa še nič me ne stane (čeprav nism Gorenjc).
Hvala ti pametna glavca!

Ni važna cena,važen je namen…veliko sreče pri izbiri in glej ,da bo čim več tebe v darilu ,ker ljudje smo največ veseli tega kar nam da, ljubljena oseba sama..lp

Ej, čist tko… ampak ideja sploh ni slaba! Moram tudi jaz malo premislit 😉

New Report

Close