Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predobra zame

Predobra zame

In zakaj ne? Ker enostavno nisi zadosti samozavestna. Da bi jaz nudila moškemu vse, kar mu lahko, vso nežnost, ljubezen, da bi se mu predala čustveno in telesno – potem bi pa imela težave s tem, ko bi on plačal za najin dopust???
Niti slučajno. Sem dovolj samozavestna in se dovolj cenim. Da me bo cenil, pričakujem tudi od moškega. In ja, to vključuje tudi to, da me povabi na prijeten dopust in da ga tudi plača v celoti. Nimam težav s tem.
[/quote]

temu se ne reče ceniti se ampak da imaš ceno

Aha, si ti ista kot tista Riti….
Dober, hotel sem bit malo bolj ošter, sm zdej si me pomirila. Evo, kot prvo, sem ziher kar krepko starejši od tebe in do zdaj, še nisem doživel, da se mi cura ob lepotici ni dvignla, da ubranim svoj lastni image. Nasprotno, cura se mi je dvignila tudi ob nč posebni ženski, inspiracija mi je bila njena želja, da se, da z mano dol in seveda moj lastni nagon, ker f u k a m pa zelo rad. Žensko telo ob men se ve zakaj je in tukej ni zajebancije. Prej sem odgovoril tarci-ju, ker on že dolgo tukej komentira in se po teh komentarjih poznava, ne pa za to, ker se bi bal tebi odgovoriti. Zdej v tem primeru, ko si ti pisala pod dvemi niki je tako, na tist prvi nik se mi cura res ne bi dvignila, ker, če mi ženska neki sika, me vse mine, lepotica gor al dol, priznam, da sem prestar za to, da prenašam žensko turbolentno obnašanje, hvala bogu, dvignem roke od nje. V tem drugem niku, ki ga imaš, pa verjam, da z erekcijo ne bi bilo problema, ker je v teh črkah neka ženska milina iz katere opažam, da se, da s tabo pogovarjat, ee, tako..
Zdej pa sami razlogi mojga pogleda na avtorja in njegovega primera. To izkušnjo sem tudi sam imel in s tako žensko bil v dolgoletni zvezi, prvoligaška ženska stasom in glasom, pa po zunajosti bi rekel kot avtor, da ni bila tista bahata lepotica, ko vse obline kar butajo iz nje ampak enostavno postavna ženska, katero mi je navsezadnje vsak zavidal, še posebj, ko je spregovoril z njo. In kje je point, tud jst sem se vsa leta spreševal, pa kaj tako dolgo vztraja z mano, ker men se je jebalo za cel svet, razen za delo in šport ne. In mi je bilo najboj pomembno, da imam solidno plačo od katere komot živim, pa še koga preživim z njo, Ambiciozen, komolčar in grebator pa nikoli nism bil, (to pa imate ženske rade), ona pa visokoizobražna ženska, povsod popularna in zaželjena zarad svoje res pozitivne karizme. Enostavno, zavedal sem se, da ji nisem dorastel in sem ji v bistvu hotel dat šanso naj živi življenje v nekih bolj kulturnih krogih od tistih, ki sem jih jst poznal in v katerih sem gor rastel, to zato ker sem jo spoštoval, amapk sem jo kljub njeni vrhunski pojavi prevaral in, ker sem si po določenih letih enostavno želel cepat z drugo žensko ali več njimi in sem se te svoje nature še sam sramoval ob tako dobri ženski. Problem je, ker energije sem imel toliko, da bi lahko cepal cele dneve in noči, pa še mi ne bi bilo dost, čeprav sva z njo to redno počela vsak dan, pa tud med rdečimi dnevi. Evo. vidš, ona se sploh ni zavedala moje pokvarjene nature, to je to in zato mi jo je bilo žal. Hvala bogu, da je enkrat dojela in sva se tako po dolgih letih poslovila, mogoče z najboljšim f u k o m kar sva jih imela in, kot da sva vedla, da je zadnji, torej s stilom, hehe. To je to.
Da zaključm, ni bila fora v denarju, saj sem jst več zaslužil od nje kljub samo sš izobrazbo, ego in samozavest pa do neba ampak preprosto, sam nimam rad, da žanska dominira v bilo kakšnem pogeldu proti meni, počutil se bi …. papak, bodočnost sem videl tako nekako, da se ne bi več dobro počutil ob njej in šel raj na igrišče se gont za žogo,
Ob šanku pa nikol nism visel, vedno, po končani partiji tenisa al druzga športa gospodsko sedel. Aja in to sem naredil kljub temu, da sem vedel, da ne bom več tako dobre ženske dobil v življenju ampak tudi pri njej ni bilo v zadnjem letu zveze več tiste ženske miline, ki je bila prisotna vsa leta najine zveze in je ob enem incidentu, ki je bil edini v najini zvezi za moje pojme izgubila samokontrolo za trnutek. To je men bilo čist preveč, tako, da men ni bilo nič žal, ker jo enostavno nism hotel loviti v njeni izobrazbi, da ji bi bil enak. Na faks ne bi šel, pa tud, če mi bi plačal, dosti raj sem delal in se posmehoval izobraženim ljudem, ki pojma niso imeli o čisto preprostih vsakdanjih stvareh, ki jih rabiš v življenju, verjam, zelo zabavno je to doživljat.
V bistvu se orng car počutiš takrat, hehe. Kasneje, ko me je klicala, mi je bilo kar malo zoprno in sem se vprašal, kdaj jo bo minilo, pa jo je, na koncu, po ene treh letih, hehe… Sva se pa imela pa noro fajn dokler je trajlo, zelo lepo obdobje življenja, to pa.. ampak enkrat je vsazga veselja konec. Se je pa na velko začela kurbarija od ženske do ženske ampak to vse s ciljem, da najdem tisto tapravo in pogelj hudiča ni bilo teorije, da ženske, ki sem jo priplajal domov ali jst njej prišal na obisk ne bi nategnil s trdim curakom, hehe, Uhh, pa naj bo konec še tega mojga pogleda oz. razlage na ta post, tebi.
Poba bo tukej vedno v podrjenem položaju, ker ta njegova bejba raztura preveč v vsakem pogledu, bi moral orng garat, da jo bi dohitel, kaj, če ti to……nobena ni toliko vredna, lepš je živet brez pritiska in neke slabe vesti. Mi špotniki po duši temu pravimo ,..lagano, sportski, ker kot pravim, ene deset let gre, pol pa dizaster. Najbolj bedno je pa moškemu, ki se res počuti moški živet na račun ženske, jebeš to….
[/quote]

Evo, pri meni še oster ne moreš biti, se kar pomiriš.
Sem pop.tudi sama imela mobi in nisem želela preveč drkat in raje počakala z odgovorom, prebrala oa sem te.
Ne, nisem ti še odgovorila, tista je druga, že s takimi izkušnjami za seboj, ona je pa še celo močna.

Ma, jz riti deščjih ne maram, mi mora odktito povedat, stvari so take. Ful mi paše s tabo to in to, oz. mi mora pokazati.
Če si dva dišita, ni treba besed, se zavohata.
Tu nobena druga stvar ni pomembna, kaj šele neka izobrazba in mesečni dohodek.
Ona ve, kako te pojahati, da si vedno znova v nebesih.
Ve, kako te spraviti v šport, v smeh, v debato brez konca, v strmino, kjer se grize kolena. Je kot gams, ki ti uide črz drn in strn.
S tako žensko ni nikdar dolgčas, niti se ti ne valja pod nogami.
Ona živi svoje življenje, se nikdar ne dolgočasi.
Moški zanjo niso objekt, pač pa sparing partner v dobrem in slabem, nanjo se lahko zsneseš.
Ne visi ti, kot mlinski kamen okrog vratu, tako, da se nimaš niti časa naveličati se.

To je tisto, kar vas moti, ne pa, da je boljša, predobra, to je le izgovor.
Z žensko, kjer dihata eno, sta zlita, se moški počuti, kot bog, ker je bog. Ne pa podrejen, v podrejenem položaju in s tem ogrožen.
Da se mora posloviti od nje!
Take ženske mu niti na kraj pameti ne pride, da bi bil brez nje!
Ker je sam le še polovica.

A tega pa še nisi doživel?
[/quote]

Pa lej, dobr si ti to opisala, tipi, bi rekli, ta moreš bit dobra v pojstli, greha vredna,….. jebo te, po opisu sodeč. Sam sem dostkrat, kar direktno rekel, kaj in kako bi z njo delal ampak, to dostkrat čist iz zajebancije, da vidim njen izraz na licu, hehe, ko si misli, lej ga tipa, kako je zadet in te debelo pogleda, ne upa, si pa mi tega reč v faco, hehe.
Vse to je super, v prvi fazi spoznavanja in butanja, zaljubljenca, ki se zavohata in začutita gresta čez vse ovire, šala mala. Po določenih letih pa…… začnejo jebancije zarad takšnih al dugačnih problemov, že rutina je en tak problem, sm ok., pri tebi je očitno ne bi bilo, kakor si se opisala, sm takšne ste redke, pol pa pride na površje razlika. Kot pravim, to sem probal in še vedno pravim ,da je poba prav ravnal, sm, če bo stal za tem.
aja, imam kolega, zelo bogat, šala mala mu je potovat po svetu, kar si pa zelo želi z ženo, seveda ampak tej ženi se tega ne da……., kaj zdej. Torej, kaj mu preostane, (za ločit glih ni tako hudo) kar mu tud jst svetujem, sm on že ve, kako, pač njegova stvar….., naj potuje sam, slučajno pa še kakšna ljubica najde nekje, sej to je šala mala. če dost potuješ, pa še zgleda u redu, čist tako, če se bi slabo počutil ali, ker se bi bal sam v pojstli spat,, hehe. Ma sej, življenje je preprosto, vsaj za nas moške, sm, ženske moreš imet rad, ne smeš se pa fokusirat sm na eno žensko cel lajf in obratno seveda, ženske morjo imet moške rade, pa je lajf kot v pravljici.
Sm filing te ne sme zjebat s kakšnim človekom imaš opravka, torej se je treba izogibat glumcem in ritim od ljudi kot ti praviš. Jp, karte na mizi so zakon, veren veren, pošten pošten , lopov lopov, bogat bogat, izobražen izobražen, kurbir kurbir itd, vsak s svojim pa je, jebat ga..

Evo, pri meni še oster ne moreš biti, se kar pomiriš.
Sem pop.tudi sama imela mobi in nisem želela preveč drkat in raje počakala z odgovorom, prebrala oa sem te.
Ne, nisem ti še odgovorila, tista je druga, že s takimi izkušnjami za seboj, ona je pa še celo močna.

Ma, jz riti deščjih ne maram, mi mora odktito povedat, stvari so take. Ful mi paše s tabo to in to, oz. mi mora pokazati.
Če si dva dišita, ni treba besed, se zavohata.
Tu nobena druga stvar ni pomembna, kaj šele neka izobrazba in mesečni dohodek.
Ona ve, kako te pojahati, da si vedno znova v nebesih.
Ve, kako te spraviti v šport, v smeh, v debato brez konca, v strmino, kjer se grize kolena. Je kot gams, ki ti uide črz drn in strn.
S tako žensko ni nikdar dolgčas, niti se ti ne valja pod nogami.
Ona živi svoje življenje, se nikdar ne dolgočasi.
Moški zanjo niso objekt, pač pa sparing partner v dobrem in slabem, nanjo se lahko zsneseš.
Ne visi ti, kot mlinski kamen okrog vratu, tako, da se nimaš niti časa naveličati se.

To je tisto, kar vas moti, ne pa, da je boljša, predobra, to je le izgovor.
Z žensko, kjer dihata eno, sta zlita, se moški počuti, kot bog, ker je bog. Ne pa podrejen, v podrejenem položaju in s tem ogrožen.
Da se mora posloviti od nje!
Take ženske mu niti na kraj pameti ne pride, da bi bil brez nje!
Ker je sam le še polovica.

A tega pa še nisi doživel?
[/quote]

Pa lej, dobr si ti to opisala, tipi, bi rekli, ta moreš bit dobra v pojstli, greha vredna,….. jebo te, po opisu sodeč. Sam sem dostkrat, kar direktno rekel, kaj in kako bi z njo delal ampak, to dostkrat čist iz zajebancije, da vidim njen izraz na licu, hehe, ko si misli, lej ga tipa, kako je zadet in te debelo pogleda, ne upa, si pa mi tega reč v faco, hehe.
Vse to je super, v prvi fazi spoznavanja in butanja, zaljubljenca, ki se zavohata in začutita gresta čez vse ovire, šala mala. Po določenih letih pa…… začnejo jebancije zarad takšnih al dugačnih problemov, že rutina je en tak problem, sm ok., pri tebi je očitno ne bi bilo, kakor si se opisala, sm takšne ste redke, pol pa pride na površje razlika. Kot pravim, to sem probal in še vedno pravim ,da je poba prav ravnal, sm, če bo stal za tem.
aja, imam kolega, zelo bogat, šala mala mu je potovat po svetu, kar si pa zelo želi z ženo, seveda ampak tej ženi se tega ne da……., kaj zdej. Torej, kaj mu preostane, (za ločit glih ni tako hudo) kar mu tud jst svetujem, sm on že ve, kako, pač njegova stvar….., naj potuje sam, slučajno pa še kakšna ljubica najde nekje, sej to je šala mala. če dost potuješ, pa še zgleda u redu, čist tako, če se bi slabo počutil ali, ker se bi bal sam v pojstli spat,, hehe. Ma sej, življenje je preprosto, vsaj za nas moške, sm, ženske moreš imet rad, ne smeš se pa fokusirat sm na eno žensko cel lajf in obratno seveda, ženske morjo imet moške rade, pa je lajf kot v pravljici.
Sm filing te ne sme zjebat s kakšnim človekom imaš opravka, torej se je treba izogibat glumcem in ritim od ljudi kot ti praviš. Jp, karte na mizi so zakon, veren veren, pošten pošten , lopov lopov, bogat bogat, izobražen izobražen, kurbir kurbir itd, vsak s svojim pa je, jebat ga..
[/quote]

Če sem te prav razumela, menjaš konja že, ko še zmaguje?
Če si slučajno nogo zlomi, pa šus v glavo?

Popaj, papaj še mal špinače, probaj koprivno!

Pa lej, dobr si ti to opisala, tipi, bi rekli, ta moreš bit dobra v pojstli, greha vredna,….. jebo te, po opisu sodeč. Sam sem dostkrat, kar direktno rekel, kaj in kako bi z njo delal ampak, to dostkrat čist iz zajebancije, da vidim njen izraz na licu, hehe, ko si misli, lej ga tipa, kako je zadet in te debelo pogleda, ne upa, si pa mi tega reč v faco, hehe.
Vse to je super, v prvi fazi spoznavanja in butanja, zaljubljenca, ki se zavohata in začutita gresta čez vse ovire, šala mala. Po določenih letih pa…… začnejo jebancije zarad takšnih al dugačnih problemov, že rutina je en tak problem, sm ok., pri tebi je očitno ne bi bilo, kakor si se opisala, sm takšne ste redke, pol pa pride na površje razlika. Kot pravim, to sem probal in še vedno pravim ,da je poba prav ravnal, sm, če bo stal za tem.
aja, imam kolega, zelo bogat, šala mala mu je potovat po svetu, kar si pa zelo želi z ženo, seveda ampak tej ženi se tega ne da……., kaj zdej. Torej, kaj mu preostane, (za ločit glih ni tako hudo) kar mu tud jst svetujem, sm on že ve, kako, pač njegova stvar….., naj potuje sam, slučajno pa še kakšna ljubica najde nekje, sej to je šala mala. če dost potuješ, pa še zgleda u redu, čist tako, če se bi slabo počutil ali, ker se bi bal sam v pojstli spat,, hehe. Ma sej, življenje je preprosto, vsaj za nas moške, sm, ženske moreš imet rad, ne smeš se pa fokusirat sm na eno žensko cel lajf in obratno seveda, ženske morjo imet moške rade, pa je lajf kot v pravljici.
Sm filing te ne sme zjebat s kakšnim človekom imaš opravka, torej se je treba izogibat glumcem in ritim od ljudi kot ti praviš. Jp, karte na mizi so zakon, veren veren, pošten pošten , lopov lopov, bogat bogat, izobražen izobražen, kurbir kurbir itd, vsak s svojim pa je, jebat ga..
[/quote]

Če sem te prav razumela, menjaš konja že, ko še zmaguje?
Če si slučajno nogo zlomi, pa šus v glavo?

Popaj, papaj še mal špinače, probaj koprivno!
[/quote]

P.S. Nisem le v pojstli greha vredna. Z jagrom grem tudi na jago.
Ali pa on z mano.
In nikoli nima filinga, da je odveč. Ter, da ga je premalo.

“samo jo bi druge ženske spodbujale v smislu, kaj delaš s tem luzerjem ,ker se bi one bahala s svojimi trofejami od tipov”

Niti slučajno nismo vse take. Mojim prijateljicam kaj takega ne bi nikoli na kraj pameti prišlo – nikoli nobena res ni imela tozadevnih pripomb. Pa tudi, če bi recimo jih, jaz zase vem, da bi se mi gladko žvižgale. In zelo verjetno nisem edina taka v Sloveniji.
Je pa res, da smo prizemljene ženske, v življenju nam je pomembno še kaj drugega od avtov, nohtov in frizure.
[/quote]
No to itak, da ne ampak, noebna ni tako žleht, vi ste verejtno še mlade, da bo rekla direkt, se bo pa pohvalila, kako je njen tip uspešen na kakšnem poslovnem področju, pa se ne bo bahala s tem ampak rekala bo, tista. ki jo bo pa poslušal bo pa to slišala in se malo zamislila. ko bo domov prišla in videla tipa na kavču sedet, paaaa ji bo enkrat počil film.
To tako je, o življenju preveč vem in predvsem to vem, da, če hočeš žensko stalno vročo držat, jo moreš tud stalno animirat na tak al drugačen način. Z leti, se pa tega marsikater tip naveliča, v smislu, ne, da se mi, tako pač je.

Pa lej, dobr si ti to opisala, tipi, bi rekli, ta moreš bit dobra v pojstli, greha vredna,….. jebo te, po opisu sodeč. Sam sem dostkrat, kar direktno rekel, kaj in kako bi z njo delal ampak, to dostkrat čist iz zajebancije, da vidim njen izraz na licu, hehe, ko si misli, lej ga tipa, kako je zadet in te debelo pogleda, ne upa, si pa mi tega reč v faco, hehe.
Vse to je super, v prvi fazi spoznavanja in butanja, zaljubljenca, ki se zavohata in začutita gresta čez vse ovire, šala mala. Po določenih letih pa…… začnejo jebancije zarad takšnih al dugačnih problemov, že rutina je en tak problem, sm ok., pri tebi je očitno ne bi bilo, kakor si se opisala, sm takšne ste redke, pol pa pride na površje razlika. Kot pravim, to sem probal in še vedno pravim ,da je poba prav ravnal, sm, če bo stal za tem.
aja, imam kolega, zelo bogat, šala mala mu je potovat po svetu, kar si pa zelo želi z ženo, seveda ampak tej ženi se tega ne da……., kaj zdej. Torej, kaj mu preostane, (za ločit glih ni tako hudo) kar mu tud jst svetujem, sm on že ve, kako, pač njegova stvar….., naj potuje sam, slučajno pa še kakšna ljubica najde nekje, sej to je šala mala. če dost potuješ, pa še zgleda u redu, čist tako, če se bi slabo počutil ali, ker se bi bal sam v pojstli spat,, hehe. Ma sej, življenje je preprosto, vsaj za nas moške, sm, ženske moreš imet rad, ne smeš se pa fokusirat sm na eno žensko cel lajf in obratno seveda, ženske morjo imet moške rade, pa je lajf kot v pravljici.
Sm filing te ne sme zjebat s kakšnim človekom imaš opravka, torej se je treba izogibat glumcem in ritim od ljudi kot ti praviš. Jp, karte na mizi so zakon, veren veren, pošten pošten , lopov lopov, bogat bogat, izobražen izobražen, kurbir kurbir itd, vsak s svojim pa je, jebat ga..
[/quote]

Če sem te prav razumela, menjaš konja že, ko še zmaguje?
Če si slučajno nogo zlomi, pa šus v glavo?

Popaj, papaj še mal špinače, probaj koprivno!
[/quote]

Hehe, Popay je ljubitelj odojka pečenga krompirja in dobre ribe, ki vse splahne z rdečim vinom, špinača in kopriva ne pali pri meni, samo odrinem od sebe. Nik Popay, ja pa samo spomin na mojga športnega kolega, ki je bil neverjetno simpatičen in zabaven človek in krepoko prezgodej umrl v prometni nesreči. pač, kosem začel pisat mi je on na misel prižel, Je bilo pa dost teh zmagovovalnih konjev, ki sem jih menjal, to pa, samo to je že zgodovina, zdej temu ni tako. Ne pišem v sedanejm času, pišem o svojih doživetjih iz preteklosti.
Aja, s tem šusom v glavo pa ni teorije, človeka, ki je blizu mene tud v teoriji ne pustim na cedilu, vsaki moji bivši, če me zdej pokliče, da rabi pomoč, priskočim na pomoč brez vsazga problema, jebe se mi, če sem v vezi recimo, za mene so vse carice, s katerimi sem se dol dal, no ene par jih je malo večjih caric, hehe. Sex je pa tako, sej tud ta ženska, ki se dol daje z mano, uživa, po vsaki logiki ne bi hotela ponovitve, če ji ne bi bilo ok., torej temu pravimo, enakopraven odnos.


Ženske niso kar se življenja tiče preveč zanesljive, tudi moški niste….
kiss Popay
[/quote]

Ma to sem mislil, da nekako partnerja pustiš na cedilu, ko si nad njim. Se mi zdi, da moški ne postanejo tako prevzetni kot ženske v takih primerih, hehe. Važno, da Oliva555. Popay-a ne bi pustila na cedilu, k neda ne, hehe ,ma lej, vsi smo nekako isti, vsak spremeni svojo naturo po določenem času, hvala na prijaznem pozdravu… kiss, valjda vračam, ker zadnje čase kar neke napade doživljam, tako, da paše, hehe…
[/quote]

Sem tvoja zvesta oboževalka, taka skrita veš… če tudi je ne vidiš, veš, da je s tabo…
sem ti tako že napisala, hvala ti, ker podajaš skrivnosti moške duše na tem portalu…
mwaaa popay vztrajaj še mwaaa

Ma to sem mislil, da nekako partnerja pustiš na cedilu, ko si nad njim. Se mi zdi, da moški ne postanejo tako prevzetni kot ženske v takih primerih, hehe. Važno, da Oliva555. Popay-a ne bi pustila na cedilu, k neda ne, hehe ,ma lej, vsi smo nekako isti, vsak spremeni svojo naturo po določenem času, hvala na prijaznem pozdravu… kiss, valjda vračam, ker zadnje čase kar neke napade doživljam, tako, da paše, hehe…
[/quote]

Sem tvoja zvesta oboževalka, taka skrita veš… če tudi je ne vidiš, veš, da je s tabo…
sem ti tako že napisala, hvala ti, ker podajaš skrivnosti moške duše na tem portalu…
mwaaa popay vztrajaj še mwaaa
[/quote]

Oliva555, ni zime za mene, sem kot supermen, vsak, ki se spravi na mene se umakne, v virtuali ali realu, ker mi ne more parirat, preveč svakojakih ljudi poznam tako iz oči v oči, po karakterju iz real lajfa in ne teoriziram ter prodjam meglo, temu bi rekel, pišem iz prve roke, nič me ne more sesut, še me boš brala, ni straha, hehe.
Sm, včasih sem še sam seb zoprn, ker malo preveč zafilozofiram pri nakaterih stvareh. Evo zdej bi moral neko stvar poštimat, pa še kar sedim, razmišljam in pišem, hmmm.
Ta mwwaaa, pa veš kakšno asociacijo naredi pri meni, hehe… najebala si ga, če te dobim v roke, hehe, hec..

Ne ne, nisi zame napisal post. Nisem te mislila psihoanalizirat, sem razumela, da imaš velik ego in o sebi dobro misliš in da si o njej vse dobro mislil, hotela sem samo reči, da ti je bilo vsega dovolj, zlasti napora, da bi ji bil povsod enak ali boljši. Si sprejel, da je kje ona boljša, a te je le motilo. To sem mislila s kompleksom. Moral si glumiti in ti je bilo dovolj. A praviš, da itak to ni bil glavni razlog za razhod. Prav. Zbodlo me je zdajle nekaj drugega. Govoriš o objemih, nežnostih, ki jih pričakuješ od ženske, čeprav gledaš pa okoli samo z namenom dobit novo fračo. Od ženske pričakuješ ljubezen, saj drugače od nje ne boš dobil objemov in nežnosti. In ko je ona najbolj zaljubljena, dobi hladen tuš. Jaz ravno prebolevam nekaj podobnega. Od mene je želel ljubezen, ko jo je dobil, pa je stisnil rep med noge, še prej nekaj blebetal o tem, kako sem močna ženska. On pa ni bil toliko moškega, da bi mi v obraz povedal, zakaj ne bova razmerja nadaljevala. Sploh nič ni rekel. Računa verjetno, da bom sama pogruntala. Saj sem. Ampak jaz ga ne bom klicala. Ker vem, da mu bo zoprno, tako kot je bilo tebi, ko te je ona klicala. Kar hočem reči je, da ni prav, če tako čustveno izkoriščaš ženske in verjetno z njimi čustveno manipuliraš, zato da zadovoljiš svoje potrebe po ženski milini.

Drugače pa mi nisi napačen. Tudi jaz si iz objektivnih razlogov želim čustvene, a fleksibilne naveze. Želim samo, da so karte na mizi.
[/quote]

Nobeno izkoriščanje ni zdravo, tud jst igram z kartami na mizi, postanem malo nezanesljiv edino, če se v bližini pojavi dobrovoljna ženska za akcijo, hehe ampak spet ne na vrat na nos. to pa zato, ker je moja fiozofija, da se živi samo enkrat. Seveda, pa to ne gre čes v začetku veze, ko se spoznata z partnerejm, takrat tega ne rabiš, po ene par letih pa, paše, kaj čes glumit, samo travme ne sme človk delat zarad tega. Pa sej tud, če gledaš okol za novo fračo si želiš od nje ženske miline, ki te sesuje, če je še strast prisotna, to je kot droga za drogeraše, samo, za razliko od prave druge najbojša druga, ki jo človek lahko doživi in o kateri marsikdo nima pojma, kako je dobra in blagor tistemu, ki jo redno konzumira, hehe. Aja, jst recimo od nobene nisem iskal ljubezen in sem kar prec vrgel karte na mizo, kdo sem in kakšna je moja natura, če ženska ni začutila moje nature, sem tudi jst zaćutil,, da je škoda vsake minute za njo. Ker filozifija moškega bi morala bit takšna, da se more ženska zaljubit, popalt za njega, moškmu se ni problem zaljubit v skulirano žensko, z žensko milino, seveda, hehe.
[/quote]

Ni to v redu Popay kar delaš. Praviš, da ne iščeš ljubezni. Seveda jo iščeš. Pecaš malo tu malo tam, gledaš, kako bi prišel do objemov, čakaš, da se ženska popali, potem se boš pa še ti. Ženska ljubezen je tebi ena droga, če je zagarantirana. Najprej ona, in to ful, potem ti. In seveda, ko te mine, kar gledaš da je takrat, ko si še varen v njenem objemu, greš, to ti je kul, ker si vedno prvi. Vedno si ti tisti, ki reče, evo, zdaj grem, saj sem ti že na začetku povedal, da bo tako. Zamisli si, da bi bilo obratno. Pecaš jo, ona se nesmrtno zaljubi, ti se zaljubiš, popadeta se v postelji kot stekla psa, in ko se ti imaš prav fino, nič ti ne manjka, ti ona sporoči: hej, včeraj sem našla enega, sem mu bila všeč, me je povabil na svojo jahto in v vilo, ki jo ima v Italiji, dol sva se dala, blazno je dober, adijo, se več ne vidiva, če boš pa kaj rabil pa obvezno pokliči.

Ampak ne teoretično, resno si zamisli obdobje, ko si bil zaljubljen in si zamisli, da ti to ena naredi. V času, ko si bil še ponosen nanjo in vesel, da je s tabo.

Totalno imaš zmešane pojme, veš. In nimaš kart na mizi. Ne vseh. Drugače te ona tvoja ne bi tri leta klicala. Misliš, da se ženske prav hočemo tako poniževat? Zlasti pametne, razgledane, skulirane? Sploh ne. Na začetku razmerja daš karte na mizo, pa ne vseh, nato jih še več poskriješ, čisto na koncu, ko si že prestrašen psiček, pa daš vse.

Se pa strinjam, tudi jaz te rada berem in si mi simpatičen, ker se boljše počutim, ko te berem. Na forumu odkrito poveš, ne glumiš. V realem življenju si pa večji zalogaj.

“samo jo bi druge ženske spodbujale v smislu, kaj delaš s tem luzerjem ,ker se bi one bahala s svojimi trofejami od tipov”

Niti slučajno nismo vse take. Mojim prijateljicam kaj takega ne bi nikoli na kraj pameti prišlo – nikoli nobena res ni imela tozadevnih pripomb. Pa tudi, če bi recimo jih, jaz zase vem, da bi se mi gladko žvižgale. In zelo verjetno nisem edina taka v Sloveniji.
Je pa res, da smo prizemljene ženske, v življenju nam je pomembno še kaj drugega od avtov, nohtov in frizure.
[/quote]
No to itak, da ne ampak, noebna ni tako žleht, vi ste verejtno še mlade, da bo rekla direkt, se bo pa pohvalila, kako je njen tip uspešen na kakšnem poslovnem področju, pa se ne bo bahala s tem ampak rekala bo, tista. ki jo bo pa poslušal bo pa to slišala in se malo zamislila. ko bo domov prišla in videla tipa na kavču sedet, paaaa ji bo enkrat počil film.
To tako je, o življenju preveč vem in predvsem to vem, da, če hočeš žensko stalno vročo držat, jo moreš tud stalno animirat na tak al drugačen način. Z leti, se pa tega marsikater tip naveliča, v smislu, ne, da se mi, tako pač je.
[/quote]

Ampak to gre itak vedno v obe smeri; če se ti nekaj ne da (npr.žensko stalno vročo držat), se tudi njej ne bo dalo..karkoli že..
Saj veš kako je, v svetu seksa je podobno: več in bolje seksaš, libido raste. Manj ga je (seksa), libido pada.. 🙂

tudi jaz sem vsako zvezo končal na podoben način, enostavno sem vedel da nisem dovolj zrel da bi vzdrževal nek normalen odnos, poleg tega sem se neizmerno bal da me bo ravno zaradi tega zapustila, enako kot avtor te teme in kaj takega bi me preveč prizadelo če bi se zgodilo, zato sem se pač razumsko izognil temu, tako da sem nehal po nekaj mesecih vsakega odnosa, imel sem jih 5 do 25 leta, nato sem se začel zadrževat samo doma, zdaj sem 40 letnik vedno za računalnikom, mi nične manjka, pač nisem pa za medčloveške odnose. povsem razumem avtorja te teme in se najdem v njem


Podobno se mi je zgodilo, ko sem prvič v življenju zares imel opravka s kakšnim dekletom. Zaradi razdalje in dejstva, da je edino dekle s katero imam stike sem imel dvome, vprašanja in strahove okoli tega kaj bi bilo, če bi se z njo spustil v zvezo. Nisem pa imel korajže se z njo pogovoriti in razščistiti kaj in kako naprej, ter tvegati da mi ona reče “Hvala lepa, več sreče prihodnjič.” Namesto tega sem na lepem z njo prekinil stike, s tem sem se izognil morebitni bolečini in izstopil iz vsega kot tisti, ki je njej dal konec.

Če sem te prav razumela, menjaš konja že, ko še zmaguje?
Če si slučajno nogo zlomi, pa šus v glavo?

Popaj, papaj še mal špinače, probaj koprivno!
[/quote]

Hehe, Popay je ljubitelj odojka pečenga krompirja in dobre ribe, ki vse splahne z rdečim vinom, špinača in kopriva ne pali pri meni, samo odrinem od sebe. Nik Popay, ja pa samo spomin na mojga športnega kolega, ki je bil neverjetno simpatičen in zabaven človek in krepoko prezgodej umrl v prometni nesreči. pač, kosem začel pisat mi je on na misel prižel, Je bilo pa dost teh zmagovovalnih konjev, ki sem jih menjal, to pa, samo to je že zgodovina, zdej temu ni tako. Ne pišem v sedanejm času, pišem o svojih doživetjih iz preteklosti.
Aja, s tem šusom v glavo pa ni teorije, človeka, ki je blizu mene tud v teoriji ne pustim na cedilu, vsaki moji bivši, če me zdej pokliče, da rabi pomoč, priskočim na pomoč brez vsazga problema, jebe se mi, če sem v vezi recimo, za mene so vse carice, s katerimi sem se dol dal, no ene par jih je malo večjih caric, hehe. Sex je pa tako, sej tud ta ženska, ki se dol daje z mano, uživa, po vsaki logiki ne bi hotela ponovitve, če ji ne bi bilo ok., torej temu pravimo, enakopraven odnos.
[/quote]

Ne sprašujem, kaj si počel, kot zelenec, jasno, da si se vdal vsaki, ki te je zaskočila, pač pa za sedaj.
Pa mi ni treba odgovoriti, da ne bo izgledalo, kot zasliševanje.
Na splošno me je zanimalo, če je tak kazanova sploh sposoben daljše in pristnejše veze, recimo, dosmrtne.
Čaplja stil, naprimer.

Je tudi mene nekdo pustil, češ da sem predobra za njega. Kaj je lahko za človeka predobro? Nič!
To je samo beden in pokroviteljski izgovor. Partnerja nisem nikoli izbirala glede na izobrazbo, zaposlitev, dohodke, nepremičnino, prevozno sredstvo in stanje na računu, ampak glede na to kako mi diši- kakšna je kemija med nama, kako funkcionirama skupaj, kako me zna “zagrabit”, kakšen človek je, kakšen odnos ima do mene in drugih, kakšen bo kot mož, oče… Zame sta parnerja tim- skupen dom, skupen denar in ne tekmovalni moštvi- kdo je tukaj večji car. Se dovolj cenim, da nimam moškega poleg sebe, zato da nisem sama, ampak zato, ker želim njega in samo njega. Če pa on ne želi biti z mano, se pa tudi dovolj cenim, da ga pustim oditi in se ne ponižujem za ljubezen in pozornost. In ja, tudi dovolj zrela sem, da si partnerje izbiram sama in da mi nihče ne govori kakšnega partnerja naj si izberem, sploh pa bivši partner.
Tako da nikoli ne kazat na njo s prstom- on je bila predobra, ampak pokaži rajši na sebe- jaz sem p***a, ker sem ____________________( nesamozavesten, ljubusumen, se je vstrašil ali karkoli drugega). Potem jo pa glej ko si bo našla drugega. Samo potem bo prepozno za tvoje jokcanje, da ti bi pa njo nazaj.

Ma to sem mislil, da nekako partnerja pustiš na cedilu, ko si nad njim. Se mi zdi, da moški ne postanejo tako prevzetni kot ženske v takih primerih, hehe. Važno, da Oliva555. Popay-a ne bi pustila na cedilu, k neda ne, hehe ,ma lej, vsi smo nekako isti, vsak spremeni svojo naturo po določenem času, hvala na prijaznem pozdravu… kiss, valjda vračam, ker zadnje čase kar neke napade doživljam, tako, da paše, hehe…
[/quote]

Sem tvoja zvesta oboževalka, taka skrita veš… če tudi je ne vidiš, veš, da je s tabo…
sem ti tako že napisala, hvala ti, ker podajaš skrivnosti moške duše na tem portalu…
mwaaa popay vztrajaj še mwaaa
[/quote]
Oliva, če ga ne boš naskočila, boš vedno na čakalni listi in ga ne boš užila. Ker on le čaka, da ga ti dobiš in sesuješ.
Upam, da veš, kaj mislim.
Ti v akcijo, nič skritega oboževanja.

Nobeno izkoriščanje ni zdravo, tud jst igram z kartami na mizi, postanem malo nezanesljiv edino, če se v bližini pojavi dobrovoljna ženska za akcijo, hehe ampak spet ne na vrat na nos. to pa zato, ker je moja fiozofija, da se živi samo enkrat. Seveda, pa to ne gre čes v začetku veze, ko se spoznata z partnerejm, takrat tega ne rabiš, po ene par letih pa, paše, kaj čes glumit, samo travme ne sme človk delat zarad tega. Pa sej tud, če gledaš okol za novo fračo si želiš od nje ženske miline, ki te sesuje, če je še strast prisotna, to je kot droga za drogeraše, samo, za razliko od prave druge najbojša druga, ki jo človek lahko doživi in o kateri marsikdo nima pojma, kako je dobra in blagor tistemu, ki jo redno konzumira, hehe. Aja, jst recimo od nobene nisem iskal ljubezen in sem kar prec vrgel karte na mizo, kdo sem in kakšna je moja natura, če ženska ni začutila moje nature, sem tudi jst zaćutil,, da je škoda vsake minute za njo. Ker filozifija moškega bi morala bit takšna, da se more ženska zaljubit, popalt za njega, moškmu se ni problem zaljubit v skulirano žensko, z žensko milino, seveda, hehe.
[/quote]

Ni to v redu Popay kar delaš. Praviš, da ne iščeš ljubezni. Seveda jo iščeš. Pecaš malo tu malo tam, gledaš, kako bi prišel do objemov, čakaš, da se ženska popali, potem se boš pa še ti. Ženska ljubezen je tebi ena droga, če je zagarantirana. Najprej ona, in to ful, potem ti. In seveda, ko te mine, kar gledaš da je takrat, ko si še varen v njenem objemu, greš, to ti je kul, ker si vedno prvi. Vedno si ti tisti, ki reče, evo, zdaj grem, saj sem ti že na začetku povedal, da bo tako. Zamisli si, da bi bilo obratno. Pecaš jo, ona se nesmrtno zaljubi, ti se zaljubiš, popadeta se v postelji kot stekla psa, in ko se ti imaš prav fino, nič ti ne manjka, ti ona sporoči: hej, včeraj sem našla enega, sem mu bila všeč, me je povabil na svojo jahto in v vilo, ki jo ima v Italiji, dol sva se dala, blazno je dober, adijo, se več ne vidiva, če boš pa kaj rabil pa obvezno pokliči.

Ampak ne teoretično, resno si zamisli obdobje, ko si bil zaljubljen in si zamisli, da ti to ena naredi. V času, ko si bil še ponosen nanjo in vesel, da je s tabo.

Totalno imaš zmešane pojme, veš. In nimaš kart na mizi. Ne vseh. Drugače te ona tvoja ne bi tri leta klicala. Misliš, da se ženske prav hočemo tako poniževat? Zlasti pametne, razgledane, skulirane? Sploh ne. Na začetku razmerja daš karte na mizo, pa ne vseh, nato jih še več poskriješ, čisto na koncu, ko si že prestrašen psiček, pa daš vse.

Se pa strinjam, tudi jaz te rada berem in si mi simpatičen, ker se boljše počutim, ko te berem. Na forumu odkrito poveš, ne glumiš. V realem življenju si pa večji zalogaj.
[/quote]

Hmm, ti moreš bit ena taka nežna ženska duša, poglej to našo leo39, kot, da ima bič v roki, hehe…
Pa kaj rečt, itak, nekako moški začuti, katera ženska je spolzka in se je v rokah ne, da držat. Tako, da bi od tiste ženske, ko jo bi nekdo povabil na jahto to tud pričakoval. To s kartami na mizi, mislim tako, recimo, da se spoznamo kot totalna neznanca, sem takoj pripravljen svoje osebne podatke skor v detajle povedat, rad imam, da neznanec, če že kontaktira z mano, ve, s kom komunicira in seveda jst za njega/njo. Zdej, če mu je to všeč je ok., če mu ni, bog pomagej, pravjo stari ljudje. Mislim, da je dons najpomembenjša zanesljivost človeka samega in, da ni pristnosti nobenega strahu zarad preteklosti, če začneš gradit nov odnos ali vezo, torej čisti računi za nazaj. In tukej je vsa poanta razmerij zrelih ljudi.
Tisto je bila dolgoletna zveza (ko me je še tri leta klicala, sej ne vsak dan, pač občasno, jst recimo je tud v teoriji ne bi klical več, odločila se je za življenje brez mene kar sem si v sebi tud nekako želel in ji želel, da si najde bolj ogovornega tipa kot sem bil jst).
Ma,.. kubarija, nimam več časa pisat, bom več napisal, ko bom imela čas….Lp
Aja, edino to, še.. a veš, sem generacija iz 60 let…, ki smo še jugo vojsko služli in v tej voski je bil slogan, ki ga je tito kao stal oponavljačl za to vojsko… budi spreman, ko, da šče bit sutra rat, a živi, ko, da če biti sto godina mir… bodi pripravlejn, kot da bo jutri vojna, živi pa, kot, da bo sto let mir…
Tako, nekako je tud v medpartnerskih odnosih dons…. ampak bistvo je, da partnerja spoštuješ, ja vem, če ga prevaraš to ni spoštovanje… ampak o tom potom….

Kar pa ne pomeni, da take ne obstajajo.

Pustil si jo ker nisi dovolj samozavesten….jojoj zamudil enkratno priloznost da bi bil sprejet med iluminate. Ponujena ti bo se enkrat…do takrat pa delaj na sebi zabozjovoljo!


In kaj točno je tvoj problem? Saj to je jasno, da imamo taki ljudje določene težave in ti želiš da se z njimi ukvarjamo celo življenje, ker se boš ti bolje počutila ? Sori ampak to da rečemo, da je nekdo predober za nas je pač najdlje kamor gremo, da vas ne prizadanemo, da pa bi se zaradi tega celo življenje tepli po glavi kakšni luzerji smo samo, da se boš ti bolje počutila pa ne hvala. No mogoče je kdo tak, ki bo jokcal nesamozavestno. Nekateri smo se sprejeli takšne kot smo, kot osebo, ki ni primerna za zvezo, ker nam to jemlje ogromno energije, nekaj kar drugi ne razumete, ampak obstajamo tudi takšni ki se s tem sprijaznimo in živimo normalno življenje, brez da se smilimo samemu sebi.

Iluminate? Razsvetli me kdo so to?

Je pa ta ki sem jo omenil, se mi še enkrat ponudila. Mi je pisala 8 mesecev zatem, ko sem z njo prekinil stike.


In kaj točno je tvoj problem? Saj to je jasno, da imamo taki ljudje določene težave in ti želiš da se z njimi ukvarjamo celo življenje, ker se boš ti bolje počutila ? Sori ampak to da rečemo, da je nekdo predober za nas je pač najdlje kamor gremo, da vas ne prizadanemo, da pa bi se zaradi tega celo življenje tepli po glavi kakšni luzerji smo samo, da se boš ti bolje počutila pa ne hvala. No mogoče je kdo tak, ki bo jokcal nesamozavestno. Nekateri smo se sprejeli takšne kot smo, kot osebo, ki ni primerna za zvezo, ker nam to jemlje ogromno energije, nekaj kar drugi ne razumete, ampak obstajamo tudi takšni ki se s tem sprijaznimo in živimo normalno življenje, brez da se smilimo samemu sebi.
[/quote]

Čisto si zgrešil namen napisanega. Post je namenjen avtorju, ki je odprl temo. On trdi, da je to rekel, ker res tako misli, ne pa zato, da ne bi nekoga prizadel. In on še vedno njo postavlja kot ideal in nobena ji ne seže do kolen. In ja, on jokca za njo. On si mora stvari razčistit kot si si jih ti. Priznati si, da je problem nekje drugje- nekje v njemu in da je to, da je nekdo predober za njega zgolj izgovor. Če bi želel biti z njo, bi bil. Velika verjetnost je, da jokca zdaj, ko je prepozno, ko se je ona že premaknila naprej. Če si se pa odločil, da res končaš z nekom, potem pa končaj, preboli, ne travmiraj in ne idealiziraj nekoga, ki si ga pustil.

Ni to v redu Popay kar delaš. Praviš, da ne iščeš ljubezni. Seveda jo iščeš. Pecaš malo tu malo tam, gledaš, kako bi prišel do objemov, čakaš, da se ženska popali, potem se boš pa še ti. Ženska ljubezen je tebi ena droga, če je zagarantirana. Najprej ona, in to ful, potem ti. In seveda, ko te mine, kar gledaš da je takrat, ko si še varen v njenem objemu, greš, to ti je kul, ker si vedno prvi. Vedno si ti tisti, ki reče, evo, zdaj grem, saj sem ti že na začetku povedal, da bo tako. Zamisli si, da bi bilo obratno. Pecaš jo, ona se nesmrtno zaljubi, ti se zaljubiš, popadeta se v postelji kot stekla psa, in ko se ti imaš prav fino, nič ti ne manjka, ti ona sporoči: hej, včeraj sem našla enega, sem mu bila všeč, me je povabil na svojo jahto in v vilo, ki jo ima v Italiji, dol sva se dala, blazno je dober, adijo, se več ne vidiva, če boš pa kaj rabil pa obvezno pokliči.

Ampak ne teoretično, resno si zamisli obdobje, ko si bil zaljubljen in si zamisli, da ti to ena naredi. V času, ko si bil še ponosen nanjo in vesel, da je s tabo.

Totalno imaš zmešane pojme, veš. In nimaš kart na mizi. Ne vseh. Drugače te ona tvoja ne bi tri leta klicala. Misliš, da se ženske prav hočemo tako poniževat? Zlasti pametne, razgledane, skulirane? Sploh ne. Na začetku razmerja daš karte na mizo, pa ne vseh, nato jih še več poskriješ, čisto na koncu, ko si že prestrašen psiček, pa daš vse.

Se pa strinjam, tudi jaz te rada berem in si mi simpatičen, ker se boljše počutim, ko te berem. Na forumu odkrito poveš, ne glumiš. V realem življenju si pa večji zalogaj.
[/quote]

Hmm, ti moreš bit ena taka nežna ženska duša, poglej to našo leo39, kot, da ima bič v roki, hehe…
Pa kaj rečt, itak, nekako moški začuti, katera ženska je spolzka in se je v rokah ne, da držat. Tako, da bi od tiste ženske, ko jo bi nekdo povabil na jahto to tud pričakoval. To s kartami na mizi, mislim tako, recimo, da se spoznamo kot totalna neznanca, sem takoj pripravljen svoje osebne podatke skor v detajle povedat, rad imam, da neznanec, če že kontaktira z mano, ve, s kom komunicira in seveda jst za njega/njo. Zdej, če mu je to všeč je ok., če mu ni, bog pomagej, pravjo stari ljudje. Mislim, da je dons najpomembenjša zanesljivost človeka samega in, da ni pristnosti nobenega strahu zarad preteklosti, če začneš gradit nov odnos ali vezo, torej čisti računi za nazaj. In tukej je vsa poanta razmerij zrelih ljudi.
Tisto je bila dolgoletna zveza (ko me je še tri leta klicala, sej ne vsak dan, pač občasno, jst recimo je tud v teoriji ne bi klical več, odločila se je za življenje brez mene kar sem si v sebi tud nekako želel in ji želel, da si najde bolj ogovornega tipa kot sem bil jst).
Ma,.. kubarija, nimam več časa pisat, bom več napisal, ko bom imela čas….Lp
Aja, edino to, še.. a veš, sem generacija iz 60 let…, ki smo še jugo vojsko služli in v tej voski je bil slogan, ki ga je tito kao stal oponavljačl za to vojsko… budi spreman, ko, da šče bit sutra rat, a živi, ko, da če biti sto godina mir… bodi pripravlejn, kot da bo jutri vojna, živi pa, kot, da bo sto let mir…
Tako, nekako je tud v medpartnerskih odnosih dons…. ampak bistvo je, da partnerja spoštuješ, ja vem, če ga prevaraš to ni spoštovanje… ampak o tom potom….
[/quote]

:))))
Sem nežna duša, res je.

Sem tvoja zvesta oboževalka, taka skrita veš… če tudi je ne vidiš, veš, da je s tabo…
sem ti tako že napisala, hvala ti, ker podajaš skrivnosti moške duše na tem portalu…
mwaaa popay vztrajaj še mwaaa
[/quote]
Oliva, če ga ne boš naskočila, boš vedno na čakalni listi in ga ne boš užila. Ker on le čaka, da ga ti dobiš in sesuješ.
Upam, da veš, kaj mislim.
Ti v akcijo, nič skritega oboževanja.
[/quote]

mmmm uživam v virtualni predigri. Popay pa jo obvlada.
vsak pravi moški pa ve, da se seks pri ženski prične v glavi…
ženski osvojiš možgane pa dobiš vse.. pravo kemično reakcijo.. 🙂


Oliva, če ga ne boš naskočila, boš vedno na čakalni listi in ga ne boš užila. Ker on le čaka, da ga ti dobiš in sesuješ.
Upam, da veš, kaj mislim.
Ti v akcijo, nič skritega oboževanja.
[/quote]

mmmm uživam v virtualni predigri. Popay pa jo obvlada.
vsak pravi moški pa ve, da se seks pri ženski prične v glavi…
ženski osvojiš možgane pa dobiš vse.. pravo kemično reakcijo.. 🙂
[/quote]

Aja. Le v virtuali. Nabrisal te bo pa kdo drug, bogvekdajenkrat.
On pa isto še naprej, le, dokler ni v nevarnosti, da se mu zgodi kaj resnejšega, dolgotrajnejšega.
Občinski bk še na stara leta, torej.
Pa za rajcat aseksualnih čez šipo.

New Report

Close