Naslovnica Forum Starševski čvek Predsednica DZ je moja soseda

Predsednica DZ je moja soseda

Pa kaj je s tem folkom, ko so danes že 30 tem odprl na temo predsednice DZ? A je ta oseba mal umsko zaostala, ker men se zdi, da je kr precej. Upam, da ji gospod Bog kmalu priskrbi pomoč, ce ne bo prepozno. Svašta manjka rodi.

Prizadet folk, nimate kaj.

Prizadeta si ti. Se vidi v kaksnem okolišu živiš, da vse povprek podcenjuješ in sodiš. Spravi se k sebi.

Za naslednje praznike ji kupi kakšen kos fitnes opreme in sejo ali dve pri psihoterpavtu

Ti si pa 31to, kot seveda ala dobra soseda, ki je boljša od vseh forumskih sosed.. 😆☺☺☺

Hahahah, daj Urška skuliraj se 🙂 jaz sploh ne dvomim da imaš čas za mon pravtako tudi za DOLOČENE novinarje. Za službo in kakšno urco učenja o bontonu ti ga seveda zmanjka 😀 skuliraj se, zadihaj in se vprašaj zakaj si kjer si. Pa ne pozabi, da si na položaju kjer naj bi ti bilo mar za vse, ne samo volilce svobode. Sramota ta tvoj sprehod. Ne gre se zate na tej proslavi, gre se za državo in ne posameznike. Če se hočeš nastavljat pojdi na kaksno premjero filma al nekaj.

Kaj je to DZ?

Društvo Zaostalih?

Kdo pa je precednica?

Odgovor na objavo uporabnika
Vojislav Zizek, 25.06.2022. ob 23:35

Kaj je to DZ?

Društvo Zaostalih?

Kdo pa je precednica?

DZ= okrajšava za Državni Zbor

precednica je tista oseba, ki se je “precedila” do ustoličenja na nek položaj.

Moje sožalje

Lahko si srečna, da imaš za sosedo lepo, pametno, veselo žensko, ne pa zagrebjene, opravljalske, nesposobne babure, ki v vseh vidi napake (razen pri sebi).

Anonimno 8040, 26.06.2022. ob 01:19

Lahko si srečna, da imaš za sosedo lepo, pametno, veselo žensko, ne pa zagrebjene, opravljalske, nesposobne babure, ki v vseh vidi napake (razen pri sebi).

???

Da gre kdo razlagati blazno resno komu, ki se heca, kaj pomenijo kratice z ostalim vred 🙃😂☺☺☺

Ona nima časa, 25.06.2022. ob 22:43

Hahahah, daj Urška skuliraj se 🙂 jaz sploh ne dvomim da imaš čas za mon pravtako tudi za DOLOČENE novinarje. Za službo in kakšno urco učenja o bontonu ti ga seveda zmanjka 😀 skuliraj se, zadihaj in se vprašaj zakaj si kjer si. Pa ne pozabi, da si na položaju kjer naj bi ti bilo mar za vse, ne samo volilce svobode. Sramota ta tvoj sprehod. Ne gre se zate na tej proslavi, gre se za državo in ne posameznike. Če se hočeš nastavljat pojdi na kaksno premjero filma al nekaj.

kaj res mislis, da se bo spustila tako nizko, da bo tle gor pisala. hahahaa

ma kva ste eni prsmuknjeni

A res, tvoja tudi?

New Report

Close