Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek predsednik SDS

predsednik SDS

Ja, tko, kt naš milan, ki je bil na študiju prava v Lublani, pa ga tam sošolci niso videvali. Ona pa na oni strani berlinskega zidu. Šolala sta se pa oba tam, kjer so se tudi največji klavci še med obema vojnama, v Rusiji.
In oba sta nedotakljiva še sedaj.

brez Ivana nas ni ☺

Ja, tko, kt naš milan, ki je bil na študiju prava v Lublani, pa ga tam sošolci niso videvali. Ona pa na oni strani berlinskega zidu. Šolala sta se pa oba tam, kjer so se tudi največji klavci še med obema vojnama, v Rusiji.
In oba sta nedotakljiva še sedaj.
[/quote]

Dvomim, da poznaš koga, ki je študiral, še najbolj se ti pozna druženje z vaškim mesarjem. (klanje, koline..itd)

Jj je nedotakljiv pri celi policiji, sefu policije in notranji ministrici, potem pa se njegova povsem neumna oz. pokvarjena zena in sekta delajo zanj propagando in imamo taksno nelogicno obupno stanje, da se pojavla na tv, na rtv ima se vedno svoj kader nastavljen.

Bolje bi rekel TRDEGA značaja.
[/quote]
Jaz bi pa rekla BREZ značaja …

Dvomim, da poznaš koga, ki je študiral, še najbolj se ti pozna druženje z vaškim mesarjem. (klanje, koline..itd)
[/quote]

Nisem šef nobene stranke, sploh te ukradene, katere šef je vsak mandat izvoljen kot v času komunizma enonogi trinog s čez sto procentov.
Komunizem pri njih še kar traja tudi v tem.
Koliko je pa Slobodane Penezić, ivančekov zaploditelj, ljudi poklal in dal poklati tu, na naših in srbskih tleh, je pa na opozorilo, da je krvav do komolcev, odvrnil, da ne le do komolcev, da je krvav do ramen.

Če te še kaj zanima v zvezi s klanjem ljudi, ti z veseljem odgovorim.
Mogoče, kako sta umrla tudi nasilne smrti njegov oče Penezić in ded ali praded Moše Pijade?
Tega klanja je dovolj za leto dni zapisov, ni panike, ne le za ves december.

Janšar je lahko ponosen, enako vsi levi in desni, imajo isti pedigre, klavskega.

včerajšnji intervju z

JJansaSDS
na
RTV_Slovenija
druga najbolj gledana televizijska oddaja v tem terminu (takoj za šovom Znan obraz ima svoj glas –
PRO_PLUS),
in celo najbolj gledani nedeljski intervju letošnjega leta. Vir: AGB NMR

Dokler bo Ivan, ne bo desnice.

Sem gledala, ker je gospod župnik priporočal, ampak sem razočarana, ker ni dovolj govoril o veri.

Ja in?
Jaz ga težko gledam/poslušam, pa sem potrpela samo zato, da sem videla/slišala, kdo vse je po novem kriv, da on ni PM.
No, zdaj vem.
Da on ni kriv ničesar, je povedal spet včeraj.
Ja, pajade.

Se popolnoma strinjam s tabo, tako kot ste pripadniki SDS-a vse najslabše za mene (ajde ti si mi še nakako ok.) sem tud jst takšen za vas, manj se vidmo raj se mamo, živimo pa v deomokraciji mar ne in lahko rečemo kar hočemo, ne živimo več v komunizmu, ko kao nism smeli nič reči, hehe… buče. Tud jst nisem gledal intervjuja, peprosto, zato, ker človeka ne morem gledat, še manj pa poslušat, mene pač ne more nategnt, ker mi deluje psihično moten, strici iz ozadja, strici iz ozadja, strici iz ozadja, hehe….., adijo pamet.
[/quote]

Oprostita, a se gresta butec&butec? ;-))) Namreč kdorkoli se rine na oblast, to dela zato, da bo narod dajal ob last! Ta je samo neprimerno bolj podmukel kakor rdečkarji. Drugače me ne bo nihče prepričal, ker sem bil zelo blizu ko so kugle švigale. Pa tudi sicer sem imel precej posla s krščanarji. Večje in ostudnejše mafije še nisem videl, še rdečkarji so bili bolj usmiljeni s kuglo v tilnik! Obojim pa ratuje na vaš račun živeti zato, ker se z njimi sploh ukvarjate. Točno to je obojim cilj, da se vidva prepirata zaradi enih ali drugih.

Janša je trojanski konj levice na desnici.
Ker se tam skriva kot kvazi domoljub in kvazi levi nasprotnik, si je sam zvezal roki, saj ne more več nikamor. Niti v dobro plačano službico v Bruselj, kjer bi imel mir do penzjona.
Kalimero mu je vsiljena vloga, ki jo mora igrati, da skrije vsa kriminalna dejanja, ki jih je naštepal skupaj s takratnim precednikom kurčanom in ostalimi soigralci.
S paravojsko je šel predaleč, ker so bili vsi na desni in levi v nevarnosti, da se razkrijejo.
Vse ovadbe in dokaze je državna tožilka Brezigarjeva pospravila pod preprogo. Za kar je bila nagrajena, tudi njeni otroci.
Takrat so nam tudi uzurpirali izglasovan referendum o volitvah.
O čemer ni niti trenil.

Koliko ljudi je v resnici umrlo na njegov ukaz, koliko se jih je moralo umakniti njemu s poti, kot tudi Jože Pučnik, kateremu je ukradel stranko skupaj z njegovim vohunom Milanom Zverom, je vprašanje, ki se bo razkrilo, kot se je razkrila njegova sla po vojni v Sloveniji. Kar se zaradi prisebnih poveljnikov TO ni zgodilo.
Ravno tako ne umor Tonija Mrlaka, ki ga je naredil Krkovič zopet na njegov ukaz, pa čeprav so vedeli, kdo je v gazeli in čemu.
Da o orožju, ki sta ga skupaj s Kučanom pokradla TO in kradla denar od preprodaje, ne govorimo.

To je dokumentiral Brane Praznik v knjigi Trgovci s smrtjo, ki je ta denar popisoval.
Janša in vsa elita, leva in desna, se obnašajo, kot, da v tistih časih še nismo živeli in nimamo pojma, kako so nas vodili za nos, tudi blefer France Bučar.

To, da se janša skriva za domoljubjem in domobranci, je pa njegov najhujši pljunek ljudstvu naravnost v oči!
Tu je pa preprosto spušil.

He, he vidim, da večino Janez precej vrže iz tira. Predvsem tiste, bolj leve, ki vsake volitve iščejo svojo “novo” stranko, čakajo in sledijo navodilom g. Kučana in pričakujejo potrditev skupine “intelektalcev” za pravo usmeritev.
Kako je po novem z Avstralsko kliniko ? Ali že obratuje ? Ali se nahaja v Mozirju ?
Uživajte še naprej – nova stranka je že na pisti – vaš problem ” Janez”, pa ostaja.

Kdaj je ponovitev, a kdo ve?

Mene pa zanima, če so avstrijska sodišča že izpustila Riedla ali če še vedno sedi zaradi podkupovanja s strani Patrije in posredovanja tega denarja v Slovenijo, ki ga “nihče” ni prejel.

Levi so za v kletke!!

Jaz ga ne spoštujem in ga tudi ne maram. Zakaj in od kdaj? Od leta 1991, ko se je skrival po kleteh Cankarjevega doma, in ni vzel v roke puške ter se pridružil ostalim braniteljem, čeprav je po kletnih prostorih CD paradiral v vojaški uniformi. Če je vojna, naj bo za vse !

Bomo. Za saj nas dela. ;)))

Janez je problem cele naše države, tudi tvoj, čeprav hočeš to dejstvo obrniti na glavo. Če bi bil v arestu, kamor sodi, bi bilo v Sloveniji precej lepše.

Janez je problem cele naše države, tudi tvoj, čeprav hočeš to dejstvo obrniti na glavo. Če bi bil v arestu, kamor sodi, bi bilo v Sloveniji precej lepše.
[/quote]

Saj vidiš, da elita ne more brez njega. Če pade on, padejo vsi, kot hiše v Piranu. Dobesedno vsajeni so drug v drugega in le z zaščito vseh zaščitijo tudi sebe.
Narod mora prekucniti le enega in gredo vsi za njim.

Janez je problem cele naše države, tudi tvoj, čeprav hočeš to dejstvo obrniti na glavo. Če bi bil v arestu, kamor sodi, bi bilo v Sloveniji precej lepše.
[/quote]

Če bi bil v arestu, kamor sodi…

lepa zahvala za vse kar je naredil za samostojno Slovenijo.

Če bi bil v arestu, kamor sodi…

lepa zahvala za vse kar je naredil za samostojno Slovenijo.
[/quote]

Je veliko več dobil, kot dal.

npr.?

Ce bi ubogali njegov ukaz napada na vojasnice, bi prislo do totalne vojne, so rekli poznavalci generali. Cisto malo je manjkalo.

čisto malo je preveč, pa bi bila čebula bula.
tisti “če”…

New Report

Close