Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predstavimo svoje vozilo.

Predstavimo svoje vozilo.

kdo pa vozi belega BMW-eja?[/quote]
Kdor nima za črnega.

kdo pa vozi belega BMW-eja?[/quote]

Kdo? Preprosto tisti, ki si ne želijo biti več južnjaki… Saj veš kaj pravi star pregovor: Bosanc gre iz Bosne ampak Bosna iz Bosanca ne gre!

Mi imamo Audija Q7. Smo že imeli BMW-je, ne samo enega, pa se z Audiji ne morejo primerjat. Ne sežejo jim do kolen, do gležnjev pa najbrž ja. Čez Audija ga ni.

Odkar jih sestavljajo Turki, se jih veliko prevaža na avtovleki… in drži – ostali avti jim ne sežejo niti do koles.

Lisica in kislo grozdje

Drgač vozim E84 x drive

Ti tako ne veš kaj je to.[/quote]
Za tega tvojega nihče ne ve,ker je neki kitajski bemfl.Jebeš bmw po letu 2005.Teh nihče ne obrajta in ne rabiš bit ponosen na china armaturo že e60 je rahlo kitajske škripajoče plastike kaj šele novejši.Pa pazi.Tisto ketno ,ki se na e39 ne menja niti na milijon kilometrov in stane 23 eur,moraš ti zamenjat najpozneje na 150 tisoč in stane menjava 2 jurja.Še alfa romeo v6 motorji z jermenom zdržijo dalj brez menjave.Kupil si kripo in nihče ti je ne zavida.vem kaj govorim imam doma malo dražjega bemfla kot je tvoj ampak mi ni kaj preveč pri srcu.Tak,da malo se zamisli ,ker nisi kaj preveč pameten.Jebate bok jaz cenim e 39 ,ki je eden najboljših bmw avtov in komot imam kateregakoli sam pisda ,če si kiksnil nakup potem ne rabiš blatit dobrih avtov.Še največji cepec na balkanu ve,da je e39 posebno dober avto.Zato zapri gobec,ko nimaš pojma.

Odkar jih sestavljajo Turki, se jih veliko prevaža na avtovleki… in drži – ostali avti jim ne sežejo niti do koles.[/quote]
Audije res sestavljajo turki.Bmw se proizvajajo edino in izrecno v minhenu.Audi je postal trofszni avto in ga delajo povsod.Itak ima tiste zanič vw motorje,ki niso nikoli bili kaj prida.Sam šrot.Bmw ima pa samo tovarne v nemčiji v nasprotju z nizkocenovnimi audiji oziroma vw

Hehe najboljši štos je audijev vw motor 2.0 tdi,ki pri 100 tisoč kilometrih dobesedno razpada.Najbolj razočaran sem bil s tem.To so navadne kripe.Še citroen ima boljše mašine.Dejte ga no srat z audiji,ki imajo edino led diode dobre,drugače so pa podrtije.Diode jih dvignejo oh in sploh


Besede se ti pozlatile.Z 20 jurjev kupit bmw haha.Kje pa ti živiš.Petica stane okrog 90 tisoč eur.Matr sem mislil,da sem jaz malo odzadaj.Za 20 čukov lahko kupiš le kakšno golf skropucalo z minimalno opremo.

Lisica in kislo grozdje

Drgač vozim E84 x drive

Ti tako ne veš kaj je to.[/quote]
Za tega tvojega nihče ne ve,ker je neki kitajski bemfl.Jebeš bmw po letu 2005.Teh nihče ne obrajta in ne rabiš bit ponosen na china armaturo že e60 je rahlo kitajske škripajoče plastike kaj šele novejši.Pa pazi.Tisto ketno ,ki se na e39 ne menja niti na milijon kilometrov in stane 23 eur,moraš ti zamenjat najpozneje na 150 tisoč in stane menjava 2 jurja.Še alfa romeo v6 motorji z jermenom zdržijo dalj brez menjave.Kupil si kripo in nihče ti je ne zavida.vem kaj govorim imam doma malo dražjega bemfla kot je tvoj ampak mi ni kaj preveč pri srcu.Tak,da malo se zamisli ,ker nisi kaj preveč pameten.Jebate bok jaz cenim e 39 ,ki je eden najboljših bmw avtov in komot imam kateregakoli sam pisda ,če si kiksnil nakup potem ne rabiš blatit dobrih avtov.Še največji cepec na balkanu ve,da je e39 posebno dober avto.Zato zapri gobec,ko nimaš pojma.[/quote]

Kaj ti neka res stara benfl jajca hvališ? Tehnologija je napredovala v teh letih, ti pa avto ki ga že 13 let ne delajo hvališ. Bedak.
ŠE ENKRAT. BEDAK


Za tega tvojega nihče ne ve,ker je neki kitajski bemfl.Jebeš bmw po letu 2005.Teh nihče ne obrajta in ne rabiš bit ponosen na china armaturo že e60 je rahlo kitajske škripajoče plastike kaj šele novejši.Pa pazi.Tisto ketno ,ki se na e39 ne menja niti na milijon kilometrov in stane 23 eur,moraš ti zamenjat najpozneje na 150 tisoč in stane menjava 2 jurja.Še alfa romeo v6 motorji z jermenom zdržijo dalj brez menjave.Kupil si kripo in nihče ti je ne zavida.vem kaj govorim imam doma malo dražjega bemfla kot je tvoj ampak mi ni kaj preveč pri srcu.Tak,da malo se zamisli ,ker nisi kaj preveč pameten.Jebate bok jaz cenim e 39 ,ki je eden najboljših bmw avtov in komot imam kateregakoli sam pisda ,če si kiksnil nakup potem ne rabiš blatit dobrih avtov.Še največji cepec na balkanu ve,da je e39 posebno dober avto.Zato zapri gobec,ko nimaš pojma.[/quote]

Kaj ti neka res stara benfl jajca hvališ? Tehnologija je napredovala v teh letih, ti pa avto ki ga že 13 let ne delajo hvališ. Bedak.
ŠE ENKRAT. BEDAK[/quote]
Kupil si navaden nateg in kripo in sedaj iščeš tolažbo po forumih.Dej spizdi,ker imam več vrednosti na dvorišču v raznih bmw jih ,kot si ti celi vreden.Jebate ta tvoja kanta,ki si stradal hrano in jo kupil na kredit.zaradi kredita ni nič bolj vredna.Nimaš ti revček pojma kaj je dober avto.Skrstka nategnili so te kot eno budalo.

Kaj ti neka res stara benfl jajca hvališ? Tehnologija je napredovala v teh letih, ti pa avto ki ga že 13 let ne delajo hvališ. Bedak.
ŠE ENKRAT. BEDAK[/quote]
Kupil si navaden nateg in kripo in sedaj iščeš tolažbo po forumih.Dej spizdi,ker imam več vrednosti na dvorišču v raznih bmw jih ,kot si ti celi vreden.Jebate ta tvoja kanta,ki si stradal hrano in jo kupil na kredit.zaradi kredita ni nič bolj vredna.Nimaš ti revček pojma kaj je dober avto.Skrstka nategnili so te kot eno budalo.[/quote]

Bedak!!!


Kupil si navaden nateg in kripo in sedaj iščeš tolažbo po forumih.Dej spizdi,ker imam več vrednosti na dvorišču v raznih bmw jih ,kot si ti celi vreden.Jebate ta tvoja kanta,ki si stradal hrano in jo kupil na kredit.zaradi kredita ni nič bolj vredna.Nimaš ti revček pojma kaj je dober avto.Skrstka nategnili so te kot eno budalo.[/quote]

Bedak!!![/quote]
Ajdi siromaček imaš najboljši avto.Res nimaš svoje nove hiše in imaš pod posteljo podprto s ciglom in na ženi šparaš,tukaj na forumih se pa kurčiš z makino.Raje ženi dovoli,da si kaj kupi nameto,da mečeš denar v ničvreden pleh revše eno.

Tipi živijo pri starših ali pri ženinih starših in kupijo staro kanto pa mislijo,da so boga za jajca potegnili.Na kozlanje mi gredo ljudi z audiji ,ki živijo pod tujimi strehami.

Lisica in kislo grozdje

Drgač vozim E84 x drive

Ti tako ne veš kaj je to.[/quote]
Za tega tvojega nihče ne ve,ker je neki kitajski bemfl.Jebeš bmw po letu 2005.Teh nihče ne obrajta in ne rabiš bit ponosen na china armaturo že e60 je rahlo kitajske škripajoče plastike kaj šele novejši.Pa pazi.Tisto ketno ,ki se na e39 ne menja niti na milijon kilometrov in stane 23 eur,moraš ti zamenjat najpozneje na 150 tisoč in stane menjava 2 jurja.Še alfa romeo v6 motorji z jermenom zdržijo dalj brez menjave.Kupil si kripo in nihče ti je ne zavida.vem kaj govorim imam doma malo dražjega bemfla kot je tvoj ampak mi ni kaj preveč pri srcu.Tak,da malo se zamisli ,ker nisi kaj preveč pameten.Jebate bok jaz cenim e 39 ,ki je eden najboljših bmw avtov in komot imam kateregakoli sam pisda ,če si kiksnil nakup potem ne rabiš blatit dobrih avtov.Še največji cepec na balkanu ve,da je e39 posebno dober avto.Zato zapri gobec,ko nimaš pojma.[/quote]

Howgh, je govoril tapametni. :)))

Moje vozilo

Moje vozilo ima motor, menjalnik, bencinski tank, pumpo za bencin, radiator in druge tehnicne dele. Ima 4 kolesa, 1 volan, 4 okna, vetrobransko steklo in zadnjo sipo, brisalce in luci. Spredaj in zadaj ima sedeze z varnostnimi pasovi. Zadaj je prostor za prtljago. Ima 2 pedala, posodico za vodo, drzalo za kuli in radio. Je bele barve, ntranjost je temno siva. Po dezju je cisto.

Moje vozilo
Mojemu vozilu je ime Mirko.


Za tega tvojega nihče ne ve,ker je neki kitajski bemfl.Jebeš bmw po letu 2005.Teh nihče ne obrajta in ne rabiš bit ponosen na china armaturo že e60 je rahlo kitajske škripajoče plastike kaj šele novejši.Pa pazi.Tisto ketno ,ki se na e39 ne menja niti na milijon kilometrov in stane 23 eur,moraš ti zamenjat najpozneje na 150 tisoč in stane menjava 2 jurja.Še alfa romeo v6 motorji z jermenom zdržijo dalj brez menjave.Kupil si kripo in nihče ti je ne zavida.vem kaj govorim imam doma malo dražjega bemfla kot je tvoj ampak mi ni kaj preveč pri srcu.Tak,da malo se zamisli ,ker nisi kaj preveč pameten.Jebate bok jaz cenim e 39 ,ki je eden najboljših bmw avtov in komot imam kateregakoli sam pisda ,če si kiksnil nakup potem ne rabiš blatit dobrih avtov.Še največji cepec na balkanu ve,da je e39 posebno dober avto.Zato zapri gobec,ko nimaš pojma.[/quote]

Howgh, je govoril tapametni. :)))[/quote]
KI IMA CELO DVORIŠČE STARIH KANT SKUPAJ VREDNIH 10 K EVROV.
BALKAN, KJ ČMO

Tisti ima vsaj dvorišče,vi pa v glavnem socialna parkirišča pred državnimi bloki po Jazbinšku.

Tudi jaz imam kripo. Golf 3. Od njega pričakujem, da me pripelje iz točke A v točko B. Kar ubogljivo počne že 18 let. Howgh!

Dvomim, da ima vsaj dan delovne dobe.

moj šajni ima pa klimo ☺ naravno ☺

Imava zelo starega Francoza.


manj tukaj visi in počni, kar ljudje plačujejo, pa bo za kaj novega

Jaz imam pa katrco in kaj mi morete.

New Report

Close