Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pregled medicina dela

Pregled medicina dela

Lažeš. Že najstnice vedo, da ko imaš menstruacijo, četudi imaš tampon, ne daješ vode.
In nikakor ti niso rekli, da daj vodo kljub menstruaciji.
Verjamem pa, da si tako trapasta, da si vseeno sama dala urin. To ti pa verjamem. TI pa tega sigurno niso rekli v laboratoriju, ker je vsem jasno, da test urina ob menstruaciji nikakor ni ok. Pa tudi, če imaš tampon ali menstrualno skodelico.
In še enkrat: če te opazujejo, ko greš scati za vzorec urina, gre za test na droge, kar seveda ti prej povedo. In, če so to res gledali pri scanju, ti točno veš, da je šlo za droge. Doping se tudi tako preverja, ker je tudi neka vrste droge.
[/quote]

Tole ne bo držalo. Jaz pri revmatologu urin oddam tudi z menstruacijo. Sestra mi da tampončke in namoči s fiziološko, da se na wc-ju umiješ do čistega in vstaviš nov tampon. Še ni bilo na izvidu problemov zaradi tega.

A ti veš, da ni ista luknja za urin in menstruacijo?
[/quote]

Pojdi v laboratorij, reči da imaš menstruacijo in da želiš dati urin pa ti bodo vse razložili.

Osebni zdravnik se te dotakne ne, se pljuč ne posluša, v bistvu niti ne moreš fizično do njega, tale bi pa se rektalni in ginek pregled delal. Omg.

Osebni zdravnik se te dotakne ne, se pljuč ne posluša, v bistvu niti ne moreš fizično do njega, tale bi pa se rektalni in ginek pregled delal. Omg.
[/quote]

To kr nekaj nakladajo. Pri medicini dela ti ne delajo ginekološkega pregleda.

Mogoče bi bilo res dobro srat, bi se sestra hitro pobrala stran :)))

Sem menjala nekaj služb. Večinoma nič posebnega, slekla sem se najvef do noseča za EKG, včasih EKG z spodnjo majico čez.
Glede nadzora pri oddaji urina je bil le takrat, ko sem na novem delovnem mestu delila psihotropni zdravila pacientom. V tek službi so nas tudi 2x nenapovedano pregledali za droge in naredili alkotest. Je pa šlo za delo z odvisniki in se verjetno pričakuje da si ti čist, psihično stabilen (psiho testi), ne pa en napol njihov pajdaš.
In ja odvisniki so mi povedali, da urina sploh ni tako težko pretihotapiti, če nišče ne gleda -vsega boga je bilo od lončkov, brizgalk, vrečk z urinom po žepih, v modrcih, do vrečko, ampul,kondomov s tujim urinom v raznih odprtinah.

Kako potekajo pregledi zdaj med korono? Daš masko dol da ti pogleda grlo?

Ja kakšen pregled ste imeli nekateri za zaposlitev, da so vas gledali poleg,ko lulate??
To nekdo piše pravljice glede tega.
Kolikor se spomnim,ko sem bila na pregledu za zaposlitev ti naredijo EKG za srce, zmerijo težo, višino, zmerijo pritisk. Vzamejo ti v laboratoriju kri in oddaš urin. Potem še ti pregledajo vid .
Narediš par počepov . Pa tudi naredijo -psihoanalizo,torej teste o psihičnih zmožnosti.

Za ginekološki pregledu na medicinski ambulanti za delo pa še nisem slišala,kakor tudi ne ,da te gledajo sestre poleg ,ko opravljaš malo potrebo.

Pri vhodu ti zmerijo telesno temperaturo in to je to. Pa masko imaš gor, dokler,ali če ti na pregledu rečejo ,da daš malo dol.

Mogoče velja za lulanje pred medicinskimi sestrami in ginekološki pregled za delo v zaporu,ali pri delu s kakšnimi narkomani.
Ker za ostala dela pa ti na pregledu za delo sigurno ne naredijo ginekološkega pregleda. To
samo pišem iz izkušenj pri svojih zaposlitvah in pregledih pred začetkom dela.

Ne tam, kjer je sum, ampak tam, kjer se zahteva, da ne jemlješ drog.
To je odvisno od delovnega mesta.
Pri nas nihče ni stal zraven, le vrata smo morali pustiti odprta.

To kr nekaj nakladajo. Pri medicini dela ti ne delajo ginekološkega pregleda.
[/quote]

Nihče ni omenjal ginekološkega pregleda.

New Report

Close