Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu “Pregled” pri ginekologu

“Pregled” pri ginekologu

Zanima me, ali se katera počuti nelagodno pri moškemu ginekologu?

Jaz imam ženskega predvsem zato, ker bi se bala, da bi pri moškem, k bi (upam) opravljal strokovni pregled, lahko doživela orgazem, ko bi šaral s prsti notri, pa še ful maš narazen noge, pa še zdej v poletnem času imamo ženske zelo oprijete majčke, in se dostikrat vidijo bradavičke itd….

A je oz. ima katera tudi podobne izkušnje / “bojazni”?

Še nikoli mi ni prišla na misel taka bedarija :-))

Ne vem kako naj bi ti tako hitro prišlo ,saj te ne bo dražil po ščegetavčku ,če se pa vzburiš že ob dotiku nožnice ,je pa tako vseeno ,potem se bo to zgodilo tudi če te pregleduje ženska

Ne vem kaj je narobe če se vidijo bradavičke ? Ginekolog je prav gotovo že kakšne videl in verjemi že tudi imel med prsti .

Nekaj si pozabila : Kaj pa če se slučajno med pregledom vzburi zdravnik ? Jaz res nebi šla k moškemu ,je prerizkantno :-))

Mal se hecaš ne, no vseen si dobro kost vrgla. Prav za ta čas. Sedaj jaz razmišljam, da bi šel k urologinji, najbrž bi vse šprical, sam da bi ji ga pokazal, hahaha

Vidiš, v tem se pa zelo razlikujete. Moja si je izbrala moškega in pravi da ji je veliko bolj prijetno.

sej ne vem, al zezas al ti to resno …
pa vseeno – pregled pri ginekologu (sedem let sem mela ginekologa, zdej pa osmo leto ginekologinjo) pr men ne izzove nobene “reakcije” – mogoce sem mal cudna, a pr men mora bit izpolnjenih pogojev za scemenje tam spodaj :-)))
NOUVA, a teb res ze zadostuje, da ti nekdo mal s prsti posari tam po mucki? Moras bit pa res multiorgazmicna, he he he … da ti ne bo se katera fous 😉

Moj zadnji stavek je bil mišljen kot hec ,kajti tudi sama imam ginekologa ,ki je povrhu še prav postaven dečko .Mi pa že bolj paše da so v meni moški prsti ,kot pa ženski

Normalite, gospa draga!

:-)))))))

ha ha…bi pa moral fejst šarit:-)))

sicer pa nikol ne veš

HAHAHA Sm se mogla parkrat orng nasmejat!

No, dejstvo je, da mi ni prijetno pri moškem ginekologu pa pika! Pač-sem malce diskriminatorna.

Drugače imam pa velik boljše izkušnje z moškimi zdravniki, ker so se res zavzel zame,….vseeno pa ginekologa ne bi imela!

p.s. multiorgazmična ;)))))))))))))))) Nisem multi, sem pa kar

no, meni nikoli ni prijetno pri ginekolog pa ne iz razloga, da se bom vzburila :))) pri ginekologiniji mi je pa sploh bad…

Mislim da niti ena ne gre h ginekologu iz razloga da bi se vzburila!

cist prav mislis :-)))

Vsaj nekaj, ne?

ampak ne sam mislt, od tega ne bo nc :-)))
packast SMS poslat, taboljso cokolado dat v torbico, razveselit z mmm novim perilom, zvecer z mrzlim pirom pocrkljat, presenetit pod tusem,…. in se in se …
v tleci ogenj je treba pihat :-)))

Uf, ti pa imaš zahtev! Tebe bi se skor kar mal ustrašu!

trapcek, to niso zahteve … sam predlogi :-))))))))

Pa tako lepo mi rečeš – trapček! Predlogov pa najbrž ne bi bila pripravljena mal zmanjšat? Koliko mora biti pa one dolg, debel?

but u never know;)

marjana, le povej nam tvojo temno plat :-)))))

sam da je trdo in mokro in voljno:-))
ostalo ne steje ..

Pismo, kot da imaš že tisoč izkušenj! Vse je res kar si napisala

ja, sama ušesa so nas!

Kaj pa ti ves o mojih izkusnjah???
Ni jih tolko, so pa take 🙂 in take 🙁

temna plat :)))

jih je vec, ne vem kje naj zacnem 😉

kar od zacetka :-)))
hm, mi pade na misel, je morda tvoj ljubi ginekolog, tak cisto zaresen? :-)) pol pa verjamem, da mas kej pisat :-)))

New Report

Close