Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Prejel sem točno 0 doz cepiva proti kovidu

Prejel sem točno 0 doz cepiva proti kovidu

in sem.ponosen in se vedno ziv…..zal.pa tega ne morem reci za marsikoga cepljenega da o patoloskih laznivcih kot je Matja Logar, bojana beovic  dr.kreks, jansa in ostsli gamadi ne izgubljam besed….naj krepnejo v mukah psihopati hehe

Pravilno!

Dilbert Creator Scott Adams Admits “The Anti-Vaxxers Clearly Won – You’re the Winners”

Da ne omenjam se kaj drugega. V ZDA najdes, ampak res cist vsak dan, kako se poznani, mladi in zdravi… nenadoma poslovijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 23.01.2023 ob 17:55

in sem.ponosen in se vedno ziv…..zal.pa tega ne morem reci za marsikoga cepljenega da o patoloskih laznivcih kot je Matja Logar, bojana beovic  dr.kreks, jansa in ostsli gamadi ne izgubljam besed….naj krepnejo v mukah psihopati hehe

jaztud kok si kej šnopca stanku med  3 letnim malteltiranjem z tem umetnim kovid sranjem

Super, rabiš medaljo?

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 24.01.2023 ob 12:46

Pravilno!

Dilbert Creator Scott Adams Admits “The Anti-Vaxxers Clearly Won – You’re the Winners”

Da ne omenjam se kaj drugega. V ZDA najdes, ampak res cist vsak dan, kako se poznani, mladi in zdravi… nenadoma poslovijo.

V ZDA? Poglej osmrtnice v Zloveniji koliko je takih ala noname mladih, ne prav malo.

Vsem odgovornim bo enkrat sojeno.

Bravo in se zmeri si neozdravljen debil 🤝

New Report

Close