Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek prejmite pozdrave

prejmite pozdrave

Od Lili.Leži bolčkana in grozno kašlja.Sporoča ,da misli na vas…in vas pogreša….je pa en mičken tudi žalostna..bo sama povedala zakaj,ko se ji povrne moč!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

LILI, CIMPREJ OZDRAVI! ti iskreno želi ježek!!!!

Osebno priporočam žajbeljnov caj posladkan z medom in z veliko limone.. Kuhan snops pride na vrsti v akutni fazi bolezni..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oh. Lili, pa tko smo se veselili vsi skupaj.

Da se le pozdraviš , za drugo bo pa tudi še čas.Držim pesti.

No, pa lahko noč vsem, zdej grem pa res spat.

P.S. Muca, RTFM.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Nič mislit, samo delat, delat, delat,
delat kot zamrc.
Mislit pa nič, ko najmanj misliš, največ narediš!

Pozdavi se, ljubo dekle, čimprej, je kar vrzel tam, kjer mora pista “Lili”.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oh Lili – za dežjem vedno posije sonce. Najprej se pozdravi, potem pa se bo vse samo po sebi uredilo.

medu se ne bo zmanjkalo! pocajti se Lili!

en zdravilni knedl

cebelica

Lili, vse naj želje, da čimprej prideš k sebi !
Bemti, kje je moja riba zdaj ?

Ni to tisto,kar mislite!Tisto bo! BO!! Nekaj drugega je…bo sama povedala no!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

o LILIIIIIIIII … a bo…. čimprej se pozdravi !!!!!

pri B. pa ne bo veš :))

ups .. sem se nalimala nate muca .. ampak sej veš da velja za lili ane :)))))

Aha…matr mene pa daje en močen hudič PMS ..pa tud ne bo! heeheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmmmmmm … pazi se hudičev :)))))))

Bom….ablubem

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mene samo zanima, kje ima mojo ribo !

Muca hvala!!

Evo, ravno sem se zbudila s polnim mehurjem, polnim nosom in polnimi usti – vsega sranja, če veste kaj mislim.

Samo tole napišem, da se malo izpovem, potem pa grem nazaj spat.

Včeraj zjutraj me je iz postelje vrgel zvonec na vratih, tam pa policaj. Je rekel, da so mi vdrli v avto (ja, mojega črnega pežoja s klimo), razbili zadnjo desno šipo in razdejanje notri naredili.
Ko sem prišla do avta, me je skoraj kap. Maska, v kateri je (bil) avtoradio in display za klimo, je ležala 20m stran od avta, radia seveda nikjer, displaya od klime tudi ne (KDO ZA VRAGA RABI DISPLEY ZA AVTOMATSKO KLIMO????), pa očala v etuiu za 2.000 sit (hehehehe), “pozabil” pa je ta novejša očalaza 15.000 sit, ki so se mu kar nastavljala .

No, kmalu je bil avto ocenjen in na servisu, da ne omenim, da sem se dvakrat skoraj zadušila od kašlja. Avto pa naj bi dobila šele enkrat naslednji teden. Pa še to je vprašanje.

Eto!

Aja, da omenim še tole: ko sem januarja letos kupila v eni od večjih štacun avtoradio, je prodajalec na garancijski list napisal samo datum in dal njihovo štampiljko, serijske številke pa ni napisal. In zaradi tega se lahko obrišem pod nosom, če bo policija našla kakšen tak radio. Sem fuuuul jezna. A ni to naloga prodajalca? Bi kar vse tam pretepla.

Zdaj grem nazaj v posteljo. Vi pa se razpišite po mili volji!

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Veš zakaj je rabil displej..ker je mel do sedaj ročno štelengo! Zdej bo pa mel digitalno..hja točn to je nucal..zrave mu je pa še pasal radijček..k glih cd-jev ni mogel poslusat..eko LiLI drzi se..pacek bo če dobil po betic!!Vse se vrne…al pa sve se vrača sve se plača….
Počivej..pa naberi si moči….jest pa zate držim pesti!!PAPAP

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili, tam je pač tako.
Tudi meni so vdrli v avto, ukradli avtoradio, o njem niti duha, niti sluha ! Dokler sem pač živela tam kot ti. Ko sem se preselila sem malo nižje, nič drugače. Pod oknom spalnice, so mi vdrli v avto in spet plunili avto radio in tako dalje…..ne duha ne sluha…..

LILI .. kaj nej ti rečem … mene so že toooookrat pokradli, da sploh več ne štejem … očitno mi na čelu piše, da sem ‘easy target’ :)))))

drugače pa … ta občutek .. ki ga imaš zdej … tega se ne da znebit na brzino …. pa .. ne se preveč sekirat, ne pomaga nič .. rajši misli na tisto drugo lepo stvarco :)))))

B.

uh, frdaman ja.. res sem tole prebral šele zdejle ampak…. Lili.. jest bi ga kar.. ustrelu… res!

Jani je mal jezen, ker take neumnosti k pa eni bizgeci počnejo.. jih pa ni za tolerirat no 🙂

New Report

Close