Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek preklet cvetni prah!

preklet cvetni prah!

Joj joj kakšna sem.. zabuhla.. oči zlepljene,skos se mi solzijo,zjutrej sem mogla prov z mokrim robčkom raztopit zaspančke,mislm resno?? glava me boli za popizdit že en teden. Claritine mal pomaga ampak ne veliko.. faaakkk.. na računalnik komej gledam,skos si mencam oči čist mam rdeče.. preklet cvetni prah!! pa kaj k so rekli da ga ne bo še tok hitro konec :((

Letos na polno cvetijo iglavci in pri nas sredi gorenjskih gozdov je katastrofa. Kakšen dan se kar rumeno kadi po zraku, ko mal veter potegne. To sranje je povsod, v bajti, avtu, to lahk sam pucaš dan na dan. Dobro da nimam še alergij na to…

jaz sicer imam alergijo na cvetni prah,ampak je čist odvisno,so tudi leta ko ni nič. V srednji šoli sem imela težave potem pa dolgo nič. Zdaj letos pa ni normalno. Glava me boli že en teden. Na naši terasi,zjutraj ko vstaneš ko potegneš z roko po mizi en sam cvetni prah.. po stolih,povsod,po policah na oknu.. Kakšna sem omg,zjutraj oči nisem mogla odpret tok sem mela zlepljene. Iz nosa mi konstantno teče voda. Za popizdit 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Pravijo da cvetijo trave in ne iglavci. Ampak sej je vseeno.. karkoli že cveti,letos pravijo ga je nenormalne nadpovprečne količine in mnogi imajo težave. Še moj fotr,pa nikol nima težav zdrav ko dren.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/letos-v-zraku-nadpovprecna-kolicina-cvetnega-prahu.html

Naj ti zdravnik predpiše kapkjice za oči Zediten, najboljše so tiste za enkratno uporabo, jih imaš v paketu, pa nujno vsak večer prišilo za nos Mommox in tablete Aeurius po 2 zvečer. Će te še duši zraven pa še Ventolin pumpivi. Res je, letos je noro s tem cvetnim prahom. Pa vedni, ko prideš od vzunaj se preobleči, daj stvari oprat in vsak večer obvezno lase operi, da izločiš alergene.

Odgovor na objavo uporabnika
Cvetkica927, 27.05.2022 ob 12:05

Naj ti zdravnik predpiše kapkjice za oči Zediten, najboljše so tiste za enkratno uporabo, jih imaš v paketu, pa nujno vsak večer prišilo za nos Mommox in tablete Aeurius po 2 zvečer. Će te še duši zraven pa še Ventolin pumpivi. Res je, letos je noro s tem cvetnim prahom. Pa vedni, ko prideš od vzunaj se preobleči, daj stvari oprat in vsak večer obvezno lase operi, da izločiš alergene.

ok hvala za tale namig. Drek,za dones je moja zdravnica že zaključla. Mogoče bom klicala dežurnega. Sej duši me nič ne,oči pa nos še nekak potrpim ampak glava.. boli me že en teden. Obup 🙁

Še morje ga je polno.

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/rumene-zaplate-na-morju-posledica-cvetenja-iglavcev-ne-morja.html

Ja, kar pokliči dežurnega al mu pa napiši, da to rabiš za alergijo. Pa še lekadole naj ti da na recept, jst vedno dobim. Te kapljice so čudežne  takoj čutiš olajšanje, oči niso več rdeče, pekoče, srbeče. Al pa če greš v lekarno in rečeš, da nujno rabiš kapljjce, pršilo in tablete, da ti dajo in boš recept dobila šele v pon. Men so dostikrat tako dali. So pa to zdravila, ki jih lahko jemlje tudi moj otrok, tako da so varna. Res, ukrepaj čimprej, dokler bodo alergeni na tebi v tebi te glava ne bo nehala bolet. Pa res nujno vsak dan nova oblačila in pranje las.

Odgovor na objavo uporabnika
Cvetkica298, 27.05.2022 ob 12:18

Ja, kar pokliči dežurnega al mu pa napiši, da to rabiš za alergijo. Pa še lekadole naj ti da na recept, jst vedno dobim. Te kapljice so čudežne  takoj čutiš olajšanje, oči niso več rdeče, pekoče, srbeče. Al pa če greš v lekarno in rečeš, da nujno rabiš kapljjce, pršilo in tablete, da ti dajo in boš recept dobila šele v pon. Men so dostikrat tako dali. So pa to zdravila, ki jih lahko jemlje tudi moj otrok, tako da so varna. Res, ukrepaj čimprej, dokler bodo alergeni na tebi v tebi te glava ne bo nehala bolet. Pa res nujno vsak dan nova oblačila in pranje las.

hvala ti! Želim ti lep vikend 🙂

Res je zoprn. Ubogi alergiki. Ampak  moramo biti pa hkrati tudi veseli, saj obilica cvetnega prahu kaže na to, da narava živi oziroma raste dalje. To pa vsi potrebujemo.

Odgovor na objavo uporabnika
Živica, 27.05.2022 ob 13:06

Res je zoprn. Ubogi alergiki. Ampak  moramo biti pa hkrati tudi veseli, saj obilica cvetnega prahu kaže na to, da narava živi oziroma raste dalje. To pa vsi potrebujemo.

Narava se sexa   😂😂😂😂😂😂

hah.. sej se res 😀

In ženske se mal vn mečejo.  Vse že napol golo okrog hodi.

vesela da nimas kronicni blefarokonjuktivitis

vsako jutro otecene oci vnete pekoce zaspancki zjutraj gnojno

brez thealoz duo gela nebi prezivela ker ne morm gledat brez tega gela ker kapljice mi ne pomagajo nic

 

pa zamasene meibom.zleze pa tko

to kar imas ti ni se nic

A ti tud?? 😬😂 slaba genetika…

Jst non stop kiham. V nosu me drazi. V grlu me srbi. Isto oci me srbijo. Tema.

Odgovor na objavo uporabnika
bodi, 27.05.2022 ob 14:04

vesela da nimas kronicni blefarokonjuktivitis

vsako jutro otecene oci vnete pekoce zaspancki zjutraj gnojno

brez thealoz duo gela nebi prezivela ker ne morm gledat brez tega gela ker kapljice mi ne pomagajo nic

 

pa zamasene meibom.zleze pa tko

to kar imas ti ni se nic

Boga.. ti zelim da bi se izboljsalo. Ne tega hvalabogu nimam. Mam pa kej druzga zoprnega 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi Božó, 27.05.2022 ob 14:10

A ti tud?? 😬😂 slaba genetika…

Jst non stop kiham. V nosu me drazi. V grlu me srbi. Isto oci me srbijo. Tema.

NEvem ce je to genetika kriva. Letos ma veliko ljudi tezave,tud tisti ki jih nikoli nimajo.  Enostavno je prevec cv. praha v zraku…

Cuti jebemu ponoc se zbudim nos cist zabit. Sploh ne vem kako diham.

Evo,jaz sem od zdravnika. Sem šla k dežurni. Dobila en kup stvari. Upam da bo boljse.

Oči že manj pečejo po kapljicah. 🤞👍

 

https://i.postimg.cc/XJmmxwbQ/20220527-201136.jpg

New Report

Close