Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prekleta klinčeva veterinarska inšpekcija

prekleta klinčeva veterinarska inšpekcija

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 20:24

Odgovor na objavo uporabnika
Queen nepr., 25.01.2023 ob 20:18

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 18:55

Odgovor na objavo uporabnika
Queen nepr., 25.01.2023 ob 18:39

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 17:47

Odgovor na objavo uporabnika
Ahhhh, 25.01.2023 ob 13:24

Jaz bi tega kretena dala na planoto zdaj v hudi burji, okoli električni pastir 220 v, pa naj pol govori, da samo najmočnejši preživijo, pa da je normalno, da krave in telicki crkujejo. In niti kazni ne plača, bebec zarukan.

bedaki zabiti, idioti ne veste da zivalim bolj pase mraz in da si same poiscejo zavetje, trotli, dajte zacet reke ogrevat ker ribe zebe…kreteni

Julij Cezar, breje samice in mladiči so ranljivi in je potrebno zanje bolj poskrbeti kot pa za odrasle, zdrave živali.

Pozimi je treba redno preverjati, če je voda ok, da ne zmrzuje. Če je sneg, vsaj ovce raje ližejo sneg kot pijejo vodo, a če ni snega, pa nimajo kaj, so žejne, ledu seveda ne bodo lizale. Zavetje morajo imeti, vsaj v obliki gostega gozda, ne moreš jih pustiti na odprtem travniku. Dohranjevanje je nujno, sploh če je snežna odeja.

ne bluzi in ne odkrivah tople vode, 1000.let je slovenskim kmetom uspevalo brez vas dusebriznikov, zsdnjih 10 let pa ste ko vegetarji, samo vi vse veste kmetje pa so nevedni, tepci zabiti….kdaj zacnete plesti pulovarje za srne?in batafukarje za zajce da jih ne bo v tacke zeblo

Verjemi da imam na gruntu kar nekaj glav, verjetno vem bolje od tebe, ki drugega kot gobec otresat ne znaš. Za mojo živino je poskrbljeno in prav tako za živino ljudi, ki jih poznam. Pa tudi nam skačejo mestni macjeljubci po glavi, ker nismo Jezersko solcavskim ovcam hiše zgradili, ampak imajo na voljo 2ha gozda in pasnika (v dolini, ne kje v hribih).

Srne in zajci so v gozdu, bedak. Zajci se skrijejo v brlog, srne pa v gosto podrast. Še nisem videla srne sredi naliva/pripeke/zametov stati na odprtem sredi travnika in čakat da mine. Če so žejne, se sprehodijo do vode, ker niso za ograjo.

Govedo je pač občutljiva žival, sploh gladko kratkodlako, ki niti poddlake ne razvije, ker je bilo načrtno pasemsko razmnoževano za vzrejo v hlevih.

odjebi teslo zabito  ti bos mene ucila o zivalih….zivel na 50 ha veliki kmetiji z 40 glavami goveda itd in bos ti teslo mene poducebala kako se kmetuje

Tebe bi očitno lahko poučevala tudi moja 12-letna hči o tem, kako je treba poskrbeti za žival. Ker ste pri vas mučili živali in vas ni nihče prišel oglobit, to ne pomeni, da znaš zanje poskrbeti, govedo. Sori, to je žalitev za govedo.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 20:28

Odgovor na objavo uporabnika
uhno, 25.01.2023 ob 20:07

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 20:03

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bit tiho, 25.01.2023 ob 19:59

Res je kar se govori. Sem videl na lastne oči. Bil sem oblečen kot pozimi. Imel sem podobleko, puloverje, bundo, škornje, kapo, rokavice- ne pomaga. Na tisti burji ne zdržiš niti pet minut! Prezebe te do kosti. Živali so bile na mrazu, po njih je padal sneg. Niso se imele kam zatečt.

Če kdo meni, da je to normalno, bi ga poslal za 10 minut stat na tisti kraj.

Kateri inšpektorji ne opravljajo svojega dela?

si pozabil da je sneg izolator?kot drugo tepci, ce zival zebe se uleze, ne stoji, krave so 10x pametnejse kot ti tepec zabit

Saj te so se ulegle, samo niso več vstale, bebo blesav!!

ulegla se je tvoja mati ko je tebe skotila tepec….en pisun napise storijo in pol hop vsi v galop ko creda

Kakšen galop? Tip je živali pustil na hudi burji zmrznit! Bile so brez vode! Krava je zmrznila MED KOTENJEM! Dva telička sta zmrznila! Kadavri so po celi planoti. Kakšna čreda v glalop, imbecil? To so stvari, ki se ne bi smele zgoditi, un idiot se pa reži, češ da nič ni narobe naredil.

Hej, da ne gre slučajno zate, ki si očetov biznis razširil še na primorsko. Me ne bi čudilo!

Zagovorniki mučenja živali, ki so pametni v božjo mater, kot prvo nimajo sploh pojma ne o burji, ne višinski razliki, ne o lokaciji, kjer so ta goveda….bodo pa ja vedeli, saj imajo izkušnje s poletja, ko hodijo na pivo in kalamare ter srat v morje pri Žusterni. Za Kuk, še slišali niso.

 

Odgovor na objavo uporabnika
butelj bedast od Cezarja, 25.01.2023 ob 20:28

Tebe bi očitno lahko poučevala tudi moja 12-letna hči o tem, kako je treba poskrbeti za žival. Ker ste pri vas mučili živali in vas ni nihče prišel oglobit, to ne pomeni, da znaš zanje poskrbeti, govedo. Sori, to je žalitev za govedo.

tvoja hci mi ga lahk pride sam potegnit….ko bo polnoletna….vi samo oklicani zascitniki zivsli pa zacnite strikat jope za srne da reve ne bodi zmznile….namrec tisoce let so prospetirale brez ljudi …..zdaj bodo pa zmrznile

Odgovor na objavo uporabnika
Sorry, 25.01.2023 ob 20:36

Zagovorniki mučenja živali, ki so pametni v božjo mater, kot prvo nimajo sploh pojma ne o burji, ne višinski razliki, ne o lokaciji, kjer so ta goveda….bodo pa ja vedeli, saj imajo izkušnje s poletja, ko hodijo na pivo in kalamare ter srat v morje pri Žusterni. Za Kuk, še slišali niso.

 

ne bluzite debili primorski…kot da na koroskem pa ni zime…ni vetra…samo vi debili na primorskem imate zimo  hribe in veter….kreteni zabiti

 

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 20:38

tvoja hci mi ga lahk pride sam potegnit….ko bo polnoletna….vi samo oklicani zascitniki zivsli pa zacnite strikat jope za srne da reve ne bodi zmznile….namrec tisoce let so prospetirale brez ljudi …..zdaj bodo pa zmrznile

Care…Spremljam že dlje časa tvoje komentarje na različne teme. Majke mi, da je iz vseh teh možno razbrat, da si psihično moten in nisem edina tega mnenja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jap, 25.01.2023 ob 20:41

 

Care…Spremljam že dlje časa tvoje komentarje na različne teme. Majke mi, da je iz vseh teh možno razbrat, da si psihično moten in nisem edina tega mnenja.

 

med vami ostati normalen ni mogoce….zazri se vase kres babji zabito

 

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 20:43

med vami ostati normalen ni mogoce….zazri se vase kres babji zabito

Upam, da se v naslednjem življenju povržeš kot govedo…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jep, 25.01.2023 ob 20:50

 

Upam, da se v naslednjem življenju povržeš kot govedo…

 

no ti se sigurno ne bos, nihce ne more biti zaporedoma rojen kot govedo……..po moje si ti ena presusena frizijka hehe

 

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.01.2023 ob 20:56

no ti se sigurno ne bos, nihce ne more biti zaporedoma rojen kot govedo……..po moje si ti ena presusena frizijka hehe

A kradeš te fore otrokom iz vrtca? Odrasti…mentalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Jep, 25.01.2023 ob 21:04

 

A kradeš te fore otrokom iz vrtca? Odrasti…mentalno.

ne, zgolj tvoje fore uporabljam….zdaj vidis svoj mentalni domet v akciji hehe

Ta, ki se trenutno izdaja za Julija Cezarja, je tipičen izprdek zapitih hribovskih degenerirancev, ki so se že rodove nazaj parili med seboj v svojih bednih blatnih grapah. Iz incestoidnega parjenja ne more nastati drugega kot smrdljivo zabito teslo bebave face, ki svoje frustracije sprošča z izživljanjem nad živalmi. Ker takega gravža itak nobena ženska ne povoha, se pa verjetno še potešijo na kakšni ovci ali kozi.

Neodgovornega inšpektorja bi bilo treba obelodanili z imenom in priimkom, saj se vendar ve, kdo je zadolžen za kateri rajon. Pa pristojnega ministra bi bilo tudi dobro malo javno povprašati, kakšen red ima kaj v svoji štali. Objektivna odgovornost pa to.

 

Kakšen pa naj bo drugačen kot moten, če je produkt medveda, ki je nategnil bukev.

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 25.01.2023 ob 13:01

Čisto nobene koristi od njih. Absolutno nobenega ukrepanja, živali pa še naprej v ostrem mrazu poginjajo brez zavetja in brez vode.

Isto nič niso naredili, ko sem sama pisala inšpekciji na njihov obrazec v zvezi z nekim kretenom v vasi, ki redno pretepa psa na verigi. Potem sem klicala še društvo za zaščito živali, ki so potrdili, da od inšpekcije ni nič in da bodo oni posredovali. Čez par tednov so ubogega psička res odpeljali, ubožec je mahal z repom in cvilil, uni idiot je pa pizdil. So rekli, da bodo spet dali prijavo na inšpekcijo, ampak ne pričakujejo, da bo tip dobil kakšno kazen.

 

 

…sovrazim ljudi,ki matretirajo uboge zivali…imajo psicka zunaj na verigi….me kar strese..namerno povozijo mucko,jezke…groza…

Odgovor na objavo uporabnika
Tipičen predstavnik, 25.01.2023 ob 23:02

Ta, ki se trenutno izdaja za Julija Cezarja, je tipičen izprdek zapitih hribovskih degenerirancev, ki so se že rodove nazaj parili med seboj v svojih bednih blatnih grapah. Iz incestoidnega parjenja ne more nastati drugega kot smrdljivo zabito teslo bebave face, ki svoje frustracije sprošča z izživljanjem nad živalmi. Ker takega gravža itak nobena ženska ne povoha, se pa verjetno še potešijo na kakšni ovci ali kozi.

Jap, kot uni degeni iz filma Deliverance. Takole si človek predstavlja tega cezarja.:)) Ali pa kot zapitka, ki mu je pokurilo vse možganske celice. Ne loči med ograjenim govedom, ki se nima kam skriti pred burjo, in med srno, ki gre lahko kamorkoli in ki je rojena v gozdu. Da so naše krave bile stoletja gojene za hlevsko rejo in da to ni škotsko višavsko govedo, ki ima dolgo dlako in podlanko in je opremljeno za izredne razmere, mu nikoli ne bo jasno. Takim degenom nikoli ni.

Odgovor na objavo uporabnika
butelj bedast od Cezarja, 26.01.2023 ob 06:25

Jap, kot uni degeni iz filma Deliverance. Takole si človek predstavlja tega cezarja.:)) Ali pa kot zapitka, ki mu je pokurilo vse možganske celice. Ne loči med ograjenim govedom, ki se nima kam skriti pred burjo, in med srno, ki gre lahko kamorkoli in ki je rojena v gozdu. Da so naše krave bile stoletja gojene za hlevsko rejo in da to ni škotsko višavsko govedo, ki ima dolgo dlako in podlanko in je opremljeno za izredne razmere, mu nikoli ne bo jasno. Takim degenom nikoli ni.

se nisem slusal da bi bilo govedo v sliveniji nacrtno s selekcijo gojeno za hlev , po tvoji logiki so z gensko selekcijo namerno parili zivali s cim krajso in zgolj poletno dlako? mi lahko pokazes kak selekcijski vodnik ki bi potrdil tvoje nebuloze? pri govedu se s selekcijo zasledujejo trije cilji, mlecnost, prirast mesa ali kombinacija obojega…..tvoje bedarije ki jih pises kako je govedo zmrznilo na burji so zgolj tvoje nluzenje in lazi….kar je potrdil tudi veterinar

temule cezarju bi tud moral eno oreng inšpekcijo narest. Glede na njegove komentarje je enako usekan kot ta debil s primorske. Zgleda se je prepoznal, dela iste svinjarije kot so opisane v članku.

New Report

Close