Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prekleti PC!!!!

Prekleti PC!!!!

Končno sem pogruntala kaj meša štrene mojemu/našemu računalniku,tale ferdamani USB šment…..mi skaše na modem (ali kamorkoli že) in nisem morala ne na net in pisat in brat in nič…tako pa sem ga odklopila in sedaj je bolje!!!!

Meni je hudo žal za prej,zato bom maile prečekirala sedaj…..v opravičilo vsakemu enega močnega lupčka…..rada vas mam….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Samo, da se je vse poštimalo…lepo, da spet sije sonček, no da si okej…cmoka!

Trilči, pri nas pada dežek in vreme je ravno za crkljanje, kaj delaš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sestavljam seminarsko in študiram,če bi šla z onim tipom danes spet malo na pijačko…..no ja…saj je zanimiv,a me ne privlači niti malo…hmmmmm… počasi si mislim,da sem čudna!!!!Kdo ve!!!???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ola Trilčika! Kak si? Berem, da se “obremenjuješ” z nekim tipom… :)))))))
Saj jaz se tudi…samo jaz sem že totalka v njega in me še preveč privlači…samo kaj ko pa nič resnega ne more biti pri nama 🙁 Malo že presega vse skupaj meje, saj sva skoraj vsak dan skupaj…Malo prej je ravno odšel :((((
Če pa tebe oni tip ne privlači, pol pa brezveze…veš da ono vizuelno je prvo…šele potem pride vse ostalo…No ja…mogoče pa ko bi ga bolj spoznala…mogoče pa bi te takrat začel privlačiti…Kakorkoli…držim pesti, da bo tako kot si ti želiš….
Cmokeca za tebe…
BTW: jutri greš na srečanje?

Jutri se vidimo, neeeee….zmenita se s Trilči in via Ljubljana, na tole sem ti skopirala, da kaj ne zamočita:

Okej…jutri od 16.00 ure dalje, se dobimo v City parku, to je prvi vhod, orientacija naj bo spodaj v kleti je Baumax, takoj nad njim, pa je ta vhod v City-ja.Ko stopimo čez vrata City-ja, je takoj levo lokal sladoledni vrt in tam se dobimo. Tu začnemo, potem pa bomo že videli kako in kaj za naprej.
Upam, da si boste lahko vzeli čas…jaz se veselim vsakega posebej in komaj čakam!

Cmoka…

Daj potrudita se, da se nasmejemo, pogovorimo ali pa zjokamo…nekaj že bomo ušpičili…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Salutt štajerki, masta probleme???
Eko, cmokca, da mogoče za trenutek pozabita problemčke :**

ooo…Sončika…Moram Trilčiko vprašat, če misli it ali ne…Sama se sigurno ne bi vozila…Če bo Trilčika za to, da bo zapolnila tišino v mojem avtu, pol se lahko zmenimo…Pač ne bom šla v MS…in bom šla v LJ… :)))

Pa še kake probleme :)))
Jaz sem čisto nekje na oblakih…izogibam se realnosti :))) Trilčiko pa tudi nekaj mede 🙂
To je vreme krivo…

Trilči je zato…samo če si ti…zato se že enkrat zmenita…in jutri se vidimo in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj mede?Sneg tu mete kot zmešan!
Sp

Čuj samo to vreme pa mi že preseda…Tak sem se veselila, ko je bilo tistih nekaj dni toplo in lepo…zdaj pa spet ta štala…da še vsaj mrzlo ne bi bilo…Pol pa še ta mraz poleg…
Naj se gre solit

He kaj bi mi brez tebe !!!
Sedaj ko dela (hočem reči dokler je še vroče ), operiraj …..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ne,nikamor ne grem…ni prevoza,je šola,pa celo 2X trening….Ja oni tip me ne privlači ma ni malo…Je pa zelo vredu fant,vljuden in to,mislim,kot se spodobi….ampak kaj več…neee…včeraj mi je pisal takšne lepe SMSe,da je očitno zatrapan…ampak jaz nisem in kaj čemo…..nekeko mu moram obrazložit,da mi ni…..Predlogi!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close