Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Premalo rama v glavi !

Premalo rama v glavi !

in midva ubohava ne da- ZAKON = treba spoštovat:)

no zdejle je glih ena.. s te plate… CD – ja.. vem jaz sem bil platina a hotla si kič…. kul…. plata.. komad… pa… ojej :))) to mi deli… forever… forever jang

🙂 kup- pol pa rata GORA in gora ni nora-JAAAP

SEJ PRAVM POZITIV VABREJŠN POL PA MAKE EVIVA REVOLUŠN

LITL BY LITL – pol pa viktori

:)))))))))) ja 🙂 je treba :)))

šta se treba nije težko :)))

YEEEEEEEEEEEES in mi smo z VENERE domaaaaaaaaaaaa:)))

Ne, ne, bo zajček to naredu :))))))))))

slupao kafič :))

aha 🙂 to je to :)))

Jani se zdej počas poslavla in se beremo.. enkrat :))) Lep popoldan vsem skupaj!!!

… momak vam je lisac in ker ve , da tudi gospodarica njegovega življenja in (v takih primerih) smrti občasno prebira tele forume … evo njemu klik … pa javno in kao “nedolžno” objavi , kaj se mu je , revčku , zgodilo … v upanju , da bo dotična gospa prebrala in mu , jasno , zdaj pa brez pridržkov , verjela :)))))

… i šaško spaso život ;)))))

Ja pa ja, pa ja.

Žal je dotična vajena, da me vedno tabolš pičke pozdravljajo po cesti…po možnosti nepoznane :)))))) Zdej…..od kje…..hja…če je možakar aktiven, nimaš kej….knjižnica, pevski zbor, kulturno društvo, filo faks, izseljenska matica….veš koliko je možnosti.

Sploh pa kaj ti razlagam, zdej sem pa užaljen in ti ne bom kupil japonskih kroglic. Buuuuuuuuuuuuuuuuu :(((((((((((((((((((((((

Tole bi seveda moralo bit pod Nikitino možno razlago, pa sem nekaj zablodil…..

Opa..heheh me veseli da si me pogruntal!Ja iz pesmi včasih poberem kak lep verz..
Tko da točno lahko po tem veš,kaj vse poslušam ja..Uhh ja to pa najraje v nedeljah,ko kuham navijem do gasa,kuham, pojem in plešem po kuhinji…
Drgač pa so pri meni zdej cd-jke popularne..Tko da mam njihov cd..nama je obema všeč..ta nov seveda….Čaki sam da ga zapečeva..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close