Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prepovedana ljubezen

Prepovedana ljubezen

hahahahah ne mi rečt, da si padla, na pogled ubogljivega kokeršpanjela, to je najbolj cenena finta bojazljivih kurbirjev, ker enkrat mu boš dala, ker se ti bo tako zasmilil. če mož samo dela, potem tudi zasluži a ne? ko nakupuješ z njegovim denarjem nisi pa nič osamljena? Se ti kaj posvečaš možu ali samo sanjaš o kokeršpanjelu? Madona ste ene poceni?
Poskusi na svojo zgodbo gledat z malo humorja in oddaljenosti, pa ti ne bo tako hudo, ampak se boš sama sebi malo neumna zazdela.
pa naredi že kaj za svoj zakon ali pa dedca pusti.[/quote]

Poglej, na nič nisem padla. Človeka poznam 20 let, ni noben kurbir in vem kaj čuti. Nisem nastnica, da bi me pogled okol obrnil. V svoj zakon sem vlagala VSE, le dobila sem bolj malo. Zapravljam svoj in ne mpžev denar. Zaslužim namreč več kot on.

Jaz te nič ne obsojam. Glede na to, da bi ti rada stvar zaključila, še preden se dobro začne, ti svetujem, da čim manj razmišljaš o tem. Kaj bi, če bi ali ne bi… Najdi si nekaj, kar ti bo zaposlilo možgane in telo – ali pa srček, če ti tako praviš. Mogoče kakšen hobi, ki bo samo tvoj, brez sedanje družbe, kakšno športno aktivnost, ki te bo utrudila, da boš spala kot angelček. Vse dobro in čim prej mir v srcu ti želim

hahahahah ne mi rečt, da si padla, na pogled ubogljivega kokeršpanjela, to je najbolj cenena finta bojazljivih kurbirjev, ker enkrat mu boš dala, ker se ti bo tako zasmilil. če mož samo dela, potem tudi zasluži a ne? ko nakupuješ z njegovim denarjem nisi pa nič osamljena? Se ti kaj posvečaš možu ali samo sanjaš o kokeršpanjelu? Madona ste ene poceni?
Poskusi na svojo zgodbo gledat z malo humorja in oddaljenosti, pa ti ne bo tako hudo, ampak se boš sama sebi malo neumna zazdela.
pa naredi že kaj za svoj zakon ali pa dedca pusti.[/quote]

Poglej, na nič nisem padla. Človeka poznam 20 let, ni noben kurbir in vem kaj čuti. Nisem nastnica, da bi me pogled okol obrnil. V svoj zakon sem vlagala VSE, le dobila sem bolj malo. Zapravljam svoj in ne mpžev denar. Zaslužim namreč več kot on.[/quote]

Kako so mi všeč te zgodbe, najprej srečno poročena in bla bla bla, potem ko jih dobiš po nosu pa iz posta v post večja mučenica, ki je dala VSE (le kje ti je še ostal čas za pasenje po tujem travniku), pa sirota nič nazaj dobila.
Če je res, se pa NAJPREJ loči, glede na to, da veš kaj on čuti (hahahaha), boš ja dobila zadetek na lotu in potem živi življenje skladno s svojim srcem. Družina ne rabi tvojega lažnega žrtvovanja in ne omenjaj v tem otroke in moža. Žrtvuješ se zaradi sebe, ne zaradi njih. Ne boš prva, ki se boš ločila in ne zadnja in svet zaradi tega ne bo skrenil s tečajev.

lej… mislim, da ti je kr vsec, da se suce okol tebe…
ce bi ga kruto odklonila, ce se mu je zmesal… se ne bi niti vec priblizeval, tko mu pa dajes signale, da naj nadaljuje in zato se ti tudi vsak dan bolj sibijo kolenca…

sigurno bos padla, pa ce ti pamet se tako govori, da ti pa nisi taka…
nehi z igricami

New Report

Close