Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Presenečenje na forumu

Presenečenje na forumu

Pred leti sem pogosto sodelovala v razpravah na tem forumu. Velikokrat so se naši pogovori razvlekli pozno v noč. Potem je prišel trenutek, ko sem začela živeti malo drugače. S tem ne mislim prav nič rigoroznega, temveč povsem človeškega.
Ustvarila sem si družino, zdaj imam dva majhna škratka. Tista začetniška vprašanja o pripravah kakšne bolj “eksotične” in bolj okusne kašice sem dobila na enem od drugih starševskih forumov, ki je bolj namenjen za porodništvo in kasneje za pomoč pri življenju za majhnimi otroki.
Zdaj pa že dva, pravzaprav že tretji dan, gledam in berem ta čvek. Priznam, da se ne morem načudit, kako je vse nekam novo. Tudi vsa imena so zdaj črna, torej prijavljenih članov skoraj ni več, tistih najbolj zagretih vidim da tudi ne.
Opazila sem, da se ne pojavljajo več imen: mik, aleksandra, komandir, smrekica, barca, antilopa, miss.t……….
In še mnogo bi jih lahko naštela. No saj, verjetno se tudi forum občasno spremeni in oblikujejo ga novi ljudje. Tudi jaz ne vem niti približno več svojega gesla, da bi se lahko vpisala. Verjetno še marsikdo, ki nanj ošine sem in tja z očesom.
In kdo je zdaj in? Kakšni ljudje so zdaj tu? Bom vesela, če malo izvem, mogoče se pa registriram pod novo ime in spet malo poklepetamo.
Mi smo zdaj dobili končno vrtič za oba otroka in zdaj imam več časa za kakšno smešno ali pa tudi resno tapkanje po forumu.

Jaaa, kaj naj ti rečem. Tukaj se zbirajo večinoma obupanci in fukfehtarji,socialni primeri, ločenci, nekaj resnih pacientov in par zdolgočasenih gospodinj.

jst sem stara đomba, pod katerim nikom si pa bila registrirana, da vidm, če se te spomnim…

nova
Uredništvo priporoča

V čem je fora registracije, saj tudi če nisi registriran lahko pišeš pod istim nickom?

Kako je tu, pa najboljš, da bereš, sodeluješ, pa boš spet prišla do svojega mnenja.

velkam bek tu d klab

tablete pa svoje porabljaj

Antilopa je še vedno tule, ostalih naštetih pa res ni več. Tudi Lole, Špelin@, pilotke, mame 283236, Janis, zlobe-grdobe, Bugnavilee, Barce, Ninen, Šavrinke in še bi lahko naštevala.

Ja tebe se spomnim. Ampak tvoj nick sem videla v teh dneh še napisan, zato te nisem omenjala med “izgubljenimi”. Jaz bom pa tudi v duhu ostalih ostala kar Katja000. Stari nick je za mano, očitno mi ni namenjen, sicer ne bi pozabila gesla.
Pa še izognila se bom kakšnemu brskanju po prežvečenih in preživelih temah.

Če si registriran, lahko samo ti uporabiš tisti nick, nihče drug ne more pisati pod tvojim imenom.

Sprašuješ kakšni ljudje so. Ja spet so novi. Tako kot si ti bila nekoč nova tu. Zanimivi. Jaz preberem dvakrat na teden, če je kakšen zanimiv komentar in vedno se najde. Registriranih je malo imaš pa vse sorte torte od ljudi.
Berem recimo Repliko, pa berem Polarnega zato ker se nasmejim, preberem mogoče Živca in tudi kakšen črni nik je dober. S časoma jih spoznaš. Pogrešam pa tudi jaz tisto punco, ki je pisala pod Monika beluči ali nekaj takega Bonika Meluci… Ne vem točno. Ampak je vsak večer pisala, zjutraj je bilo polno njenih postov poslanih. Drugače sta pa ok še Rok1 in Vagabund. Samo pri slednjih dveh takoj vidiš, da sta malo bolj “high”, če me razumeš. Ampak sta pa prijetna za pogovor.

Ja tebe se spomnim. Ampak tvoj nick sem videla v teh dneh še napisan, zato te nisem omenjala med “izgubljenimi”. Jaz bom pa tudi v duhu ostalih ostala kar Katja000. Stari nick je za mano, očitno mi ni namenjen, sicer ne bi pozabila gesla.
Pa še izognila se bom kakšnemu brskanju po prežvečenih in preživelih temah.
[/quote]

hmm, malo mi je znano.., kakor koli, dobrodošla nazaj…

Skoči not, v debato in kmalu ugotoviš kdo je kdo…

Luštno je. Človeku se odprejo čisto novi horizonti in možnosti zapluti v neznano je nešteto.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zakaj naštevaš med manjkajočimi novejše nike (starih pa ne), glede na to, da praviš, da te nekaj let ni bilo?

Jaz sem tulele. Obupan in sam samcat kot vedno.

A nisi ti – veseli očka?

Prosim? Nove like? Kakšne nove like? Uporabniki, ki sem jih najprej pogrešila, so bili tu leta 2012/2013, ko sem sama največ sodelovala.
S temi sem pač največ govorila. In kje vidiš zdaj težavo? In kaj je narobe, če sem jih porešila?

Zato si se takoj prijavil v debato, ker spadaš med njih?!

Večina nas je še vedno tu, le da pišemo kot neregistrirani.

Sprašuješ kakšni ljudje so. Ja spet so novi. Tako kot si ti bila nekoč nova tu. Zanimivi. Jaz preberem dvakrat na teden, če je kakšen zanimiv komentar in vedno se najde. Registriranih je malo imaš pa vse sorte torte od ljudi.
Berem recimo Repliko, pa berem Polarnega zato ker se nasmejim, preberem mogoče Živca in tudi kakšen črni nik je dober. S časoma jih spoznaš. Pogrešam pa tudi jaz tisto punco, ki je pisala pod Monika beluči ali nekaj takega Bonika Meluci… Ne vem točno. Ampak je vsak večer pisala, zjutraj je bilo polno njenih postov poslanih. Drugače sta pa ok še Rok1 in Vagabund. Samo pri slednjih dveh takoj vidiš, da sta malo bolj “high”, če me razumeš. Ampak sta pa prijetna za pogovor.
[/quote]

Mislim, da je Živc zelo underrated.

New Report

Close