Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Presežne smrti, le kaj bi lahko to bilo?

Presežne smrti, le kaj bi lahko to bilo?

https://www.dailymail.co.uk/health/article-11671587/Massive-spike-excess-deaths-sparks-calls-urgent-investigation.html

Kako že rečejo Angleži, elephant in the room?

Jaz samo komaj čakam, da me že enkrat pobere, ker nočem, ne morem več živeti v bližini ljudi.

Ampak očitno mi ne rata, velikokrat bi se mi lahko že zgodila kakšna nesreča, pa vedno se ok izteče. Mam že dost vsega.

Mam že dost vsega trpljenja, zakaj skos trpim, namesto da me pobere pri nesrečah. Morda bi se morala bolj potrudit.

Ne vem, kaj naj še storim. Tudi pecivo očitno ni pomagalo. Ali pa še nisem prišla na vrsto.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9369, 24.01.2023 ob 18:42

https://www.dailymail.co.uk/health/article-11671587/Massive-spike-excess-deaths-sparks-calls-urgent-investigation.html

Kako že rečejo Angleži, elephant in the room?

Kako lepo se izognejo dejanskemu vzroku smrti z “deaths involving Covid”, namesto smrti zaradi Covida.  Ze vejo zakaj. Mi tudi, saj se spomnimo pravila, da je bila Covid smrt vsaka smert 4 tedne po pozitivnem testu, ne glede na dejanski vzrok.

In je res neverjetno, kako ekspresno so “na podlagi preteklih izkuenj” razvili cepivo za Covid, vzroka za presezne smrti pa kljub preteklim izkusnjam ne morejo ugotoviti.

nova
Uredništvo priporoča

Seveda vedo. Od presežnih smrti jih je zdaj samo še 5% “povezanih s Covidom”…

Ampak še vedno niti približno ne dosega vrhov prejšnjih dveh zim.

Odgovor na objavo uporabnika
smrti, 24.01.2023 ob 19:13

Kako lepo se izognejo dejanskemu vzroku smrti z “deaths involving Covid”, namesto smrti zaradi Covida.  Ze vejo zakaj. Mi tudi, saj se spomnimo pravila, da je bila Covid smrt vsaka smert 4 tedne po pozitivnem testu, ne glede na dejanski vzrok.

In je res neverjetno, kako ekspresno so “na podlagi preteklih izkuenj” razvili cepivo za Covid, vzroka za presezne smrti pa kljub preteklim izkusnjam ne morejo ugotoviti.

A ne znate brat? Še boldano je napisano:

    Health experts say 999 delays, long A&E waits and backlogs could be to blame

Odgovor na objavo uporabnika
Nojajaja, 24.01.2023 ob 19:45

Ampak še vedno niti približno ne dosega vrhov prejšnjih dveh zim.

Kolikor se spomnim, ste ljudje takrat govorili, da so umrli tisti, ki so že bili na smrtni postelji in ni tako ali tako kmalu umrli.

In da bo zaradi tega, potem naslednje leto manj mrtvih.

In zakaj zdaj ni pozitivne bilance smrti in zakaj sploh imamo presežek smrti, če so prej umrli tisti, ki bi naj umrli letos ?

 

 

A niso čudežna nova cepiva rešila toliko življenj, da samo še sebični ničvredni necepljeni umirajo?

 

Mater so en folk nategnili, da so ponavljali te bebavosti in tekli za poskusne zajčke in se imeli za več od tistih, ki so pač cviknili “znanost” bolj kot grozeči prehlad.

Odgovor na objavo uporabnika
bgbgbg, 24.01.2023 ob 20:14

A niso čudežna nova cepiva rešila toliko življenj, da samo še sebični ničvredni necepljeni umirajo?

 

Mater so en folk nategnili, da so ponavljali te bebavosti in tekli za poskusne zajčke in se imeli za več od tistih, ki so pač cviknili “znanost” bolj kot grozeči prehlad.

Zaspijo mladi tudi pri nas.

… otroci so ostali brez mamice danes,  ker jim je  umrla čez noc brez  kakih znakov, bila je le cepljena.

Zaupajte znanosti.

Ojoj zalostno. Tudi sama sem danes izvedela za smrt mlade mamice na Blokah. Pa so trije revcki ostali brez mamice.

Odgovor na objavo uporabnika
Mumija, 25.01.2023 ob 18:34

Ojoj zalostno. Tudi sama sem danes izvedela za smrt mlade mamice na Blokah. Pa so trije revcki ostali brez mamice.

Žalostno je, da to skoraj nikogar ne briga. Še posebej fašističnih medijev to ne zanima.

Če bi bil covid, bi že bila panika in strokovna debata o ukrepih.

 

Presežne smrti so nezdravljene težave s srcem.

Vsi ki ne verjamete v natego, takoj v klet in masko gor.

Je taka navada stroke da običajne smrti pri nezdravljenih boleznih zaradi natega pripišejo kar covid statistiki. Dokazano!

 

Izraz presežne smrti so si izmislili butl teoretik norci, to so tumli na mentalni razvojni ravni 5 letnikov in pomeni nezdravljenje mentalnih težav. ki jih imajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1215, 26.01.2023 ob 00:33

Izraz presežne smrti so si izmislili butl teoretik norci, to so tumli na mentalni razvojni ravni 5 letnikov in pomeni nezdravljenje mentalnih težav. ki jih imajo.

To je pretežko zate

Ne gre niti en dan, da ne bi teoretiki odprli teme o cepljenju, ki že več kot leto dni sploh ni aktualno?😀

Zdravstvo ne funkcionira, prepozno postavljene diagnoze, sistemsko in organizacijsko neurejen sistem, ki ni usmerjen v reševanje teh ključnih problemov, ampak v ospredje postavlja zdravnike, bolniki predstavljajo zdravnikom le vir zaslužka. Covid 19 je situacijo še poslabšal, saj je bil na začetku edina bolezen, ki je obstajala v državi, hmm, če si imel covid19 si bil bolan, če ne, si bil zdrav, gripe in vseh ostalih bolezni praktično ni bilo, še rakov je bilo manj kot prej. Zakaj le?

Odgovor na objavo uporabnika
Ker, 26.01.2023 ob 01:37

Zdravstvo ne funkcionira, prepozno postavljene diagnoze, sistemsko in organizacijsko neurejen sistem, ki ni usmerjen v reševanje teh ključnih problemov, ampak v ospredje postavlja zdravnike, bolniki predstavljajo zdravnikom le vir zaslužka. Covid 19 je situacijo še poslabšal, saj je bil na začetku edina bolezen, ki je obstajala v državi, hmm, če si imel covid19 si bil bolan, če ne, si bil zdrav, gripe in vseh ostalih bolezni praktično ni bilo, še rakov je bilo manj kot prej. Zakaj le?

Ti glih ves kaj je bilo. Samo na pamet kvasiš neumnosti. Ravno v tem mesecu sem bil na pogrebu dveh, ki sta umrla za rakom, oba poznam iz osnovne šole. Oba mlajša od mene, ženska skoraj deset let, moski pa malo manj. Lani pa prav tako mlajša od mene s katero sem v mladosti celo nekaj časa hodil. Aja, pa na oš nas je bilo le 20, torej majhen kraj. Pa še bi jih lahko naštel.

Popravljam, 200 ne 20, nas je bilo na oš.

Izgleda da ste teoretiki sami asocialni tumli. Če bi se družili z ljudmi bi permejdun kaj vedeli in ne bi kar nabijali v 3 pm kot vam rit narekuje. Glava vam tako ne. Tam je prazno.

Za rak nekateri zdravniki v tujini opozarjajo, da ga je v zadnjem letu, do leta in pol naenkrat vec, a da so povecini bolj agresivni kot sicer in da izredno hitro napredujejo tudi tisti, ki jih najdejo na zacetku. Tem bolnikom je skupno cepljenje.  Ti zdravniki tudi pravijo, da spremembe niso opazili takoj, ampak sele po vec podobnih primerih. Za to ne more biti vzrok nefunkcioniranje zdravstva.

Odgovor na objavo uporabnika
raka je vec, 26.01.2023 ob 02:04

Za rak nekateri zdravniki v tujini opozarjajo, da ga je v zadnjem letu, do leta in pol naenkrat vec, a da so povecini bolj agresivni kot sicer in da izredno hitro napredujejo tudi tisti, ki jih najdejo na zacetku. Tem bolnikom je skupno cepljenje.  Ti zdravniki tudi pravijo, da spremembe niso opazili takoj, ampak sele po vec podobnih primerih. Za to ne more biti vzrok nefunkcioniranje zdravstva.

Who, farmacevtski lobiji so ustvarili cepiva uradno proti covidu19, neuradno pa za redukcijo svetovnega prebivalstva. Zdravniki so priporočali cepljenje, zato spadajo zraven. Čestitam! Potem imajo teoretiki zarot celo prav. Če je vse to res….

In vendarle se prebivalstvo na Zemlji še vedno povečuje, ne manjša. Še vedno je skoraj 1x več rojstev, kot smrti, pravi worldometer. Depopulacija so samo mokre sanje teoretikov zarot.

Odgovor na objavo uporabnika
Očitno, 26.01.2023 ob 02:55

Who, farmacevtski lobiji so ustvarili cepiva uradno proti covidu19, neuradno pa za redukcijo svetovnega prebivalstva. Zdravniki so priporočali cepljenje, zato spadajo zraven. Čestitam! Potem imajo teoretiki zarot celo prav. Če je vse to res….

Blesavi ste do konca tumasti teoretiki. Dnevno  in obsedeno odpirate vedno iste teme in nabijate neumnosti.

Zagotovo niti sami ne veste kaj sploh hočete s tem doseči?

New Report

Close